Programy, recenzje, opisy gier

 • News
  Warcraft - data premiery filmu przesunięta
  Warcraft - data premiery filmu przesunięta
  Pojawiły się nowe informacje na temat ekranizacji kultowej gry World of Warcraft - data premiery filmu została kolejny raz przełożona. Okazuje się, że wkroczenie świata największego MMO w historii na duże ekrany będzie miało miejsce najwcześniej w czerwcu 2016.
 • Programy
  Microsoft Office Mobile - czyli doc, xls i ppt na smartfonach i tabletach
  Microsoft Office Mobile - czyli doc, xls i ppt na smartfonach i tabletach
  Jeśli zawsze brakowało Wam narzędzia do edycji i przeglądania dokumentów w drodze, to teraz pakiet Microsoft Office Mobile ma Wam to zapewnić - i to za darmo!
 • Porady
  Jak włączyć obsługę Silverlight (wtyczek NPAPI) w Chrome?
  Jak włączyć obsługę Silverlight (wtyczek NPAPI) w Chrome?
  Przeglądarka Google Chrome od numerka 42. przestała mieć domyślnie włączoną obsługę wtyczek NPAPI, w tym Silverlighta. Jeśli masz problem z włączeniem tej wtyczki, która jest stosowana np. przez serwisy VOD - zapraszamy do lektury naszego poradnika.

Najnowsze wiadomości

Recenzje gier i programów

 • Mortal Kombat X [RECENZJA]

  Mortal Kombat X [RECENZJA]

  Kolejna odsłona znanej wszystkim serii bijatyk powraca! W najnowszym Mortal Kombat wprowadzonych zostało wiele usprawnień w mechanice oraz sposobie toczenia pojedynków, co zdecydowanie pozwala nie tylko dobrze się bawić, ale spokojnie określić dziesiątą odsłonę turnieju, jako najbardziej udaną do...

  Artykuły
 • Lords of the Fallen [RECENZJA]

  Lords of the Fallen [RECENZJA]

  Lords of the Fallen to gra RPG tworzona we współpracy przez polskie studio CI Games, jak i niemieckie Deck 13. Co wyszło z tego słowiańsko-germańskiego mixu?

  Artykuły
 • Bloodborne [RECENZJA]

  Bloodborne [RECENZJA]

  Bloodborne jest grą RPG akcji z perspektywy trzeciej osoby, osadzonej w klimatycznym, pełnym niebezpieczeństw świecie. Ten exclusive na konsolę Playstation 4 jest po części kontynuacją tego, co można było doświadczyć w grach Dark Souls oraz Demon's Souls. Gra korzysta z podobnych pomysłów, stylu...

  Artykuły
 • Hearthstone: Heroes of Warcraft [RECENZJA]

  Hearthstone: Heroes of Warcraft [RECENZJA]

  Hearthstone to gra karciana, pochodząca od studia Blizzard, autora takich hitów jak Starcraft, Diablo czy World of Warcraft.

  Artykuły

Programy wg kategorii