Programy, recenzje, opisy gier

 • Gry
  Demo Dying Light do pobrania
  Demo Dying Light do pobrania
  Rozgrywka w demie Dying Light nie została pozbawiona jednego z bardziej wartościowych elementów pełnej wersji gry - czyli możliwości gry w trybie współpracy (co-op) do czterech graczy. Dzięki temu możemy przejść przez te kilka godzin dema Dying Light wraz ze znajomymi.
 • Windows
  Windows 10: Już jest! Możesz go pobrać za darmo
  Windows 10: Już jest! Możesz go pobrać za darmo
  Wszyscy posiadacze legalnych kopii systemu Windows 7 lub 8.1 mogą otrzymać darmową aktualizację do Windows 10, lub pobrać nośnik instalacyjny systemu do wykorzystania w późniejszym czasie.
 • Recenzje
  AdwCleaner - Recenzja
  AdwCleaner - Recenzja
  AdwCleaner to aplikacja mająca na celu usunięcie z naszego komputera wszelkiego szkodliwego oprogramowania, którego nie jesteśmy w stanie usunąć z naszego komputera standardowymi metodami.

Najnowsze wiadomości

 • Google Chrome 45 - co nowego?

  Google Chrome 45 - co nowego?

  Najnowsza wersja najpopularniejszej przeglądarki internetowej jest już dostępna do pobrania. Jakie nowości wprowadza 45. wydanie Google Chrome?

  News
 • Nowy głos FIFA 16

  Nowy głos FIFA 16

  Jak co roku EA wprowadza do swojej gry piłkarskiej drobne zmiany i innowacje. W tym razem usłyszymy je w naszych głośnikach i słuchawkach.

  News
 • Google ma nowe logo - proste, schludniejsze

  Google ma nowe logo - proste, schludniejsze

  Google prócz stworzenia ostatnimi czasy nadrzędnej firmy - Alphabet, postanowiło odświeżyć nieco swój wizerunek poprzez zmianę logo.

  News
 • Jak zmienić domyślną aplikację do odtwarzania multimediów w Windows 10?

  Jak zmienić domyślną aplikację do odtwarzania multimediów w Windows 10?

  Mechanizm zmiany domyślnej aplikacji służącej do uruchomienia plików multimedialnych, nie jest taki prosty jak w przypadku wcześniejszych wersji systemu Windows. Przedstawiamy krótki poradnik, który pomoże w zmianie domyślnych aplikacji dla multimediów.

  News
 • Przysnipuj to z Microsoftem

  Przysnipuj to z Microsoftem

  Microsoft Snip to darmowe narzędzie dzięki któremu wykonamy zrzut ekranu, multimedialną prezentację, czy poradnik z komentarzem audio.

  News
 • Poradnik Faceta nadchodzi z pomocą dla prawdziwych mężczyzn

  Poradnik Faceta nadchodzi z pomocą dla prawdziwych mężczyzn

  Faceci już nie muszą martwić się o daty urodzin, nazwy kolorów, czy skomplikowane nazwy czynności - z pomocą przychodzi bowiem "Poradnik Faceta".

  News
 • Znudzony zwykłym Google Chrome? Spróbuj UC Browser

  Znudzony zwykłym Google Chrome? Spróbuj UC Browser

  UC Browser to przeglądarka internetowa, oparta na bazie otwartego projektu Chromium, cechująca się przede wszystkich szybkością otwierania stron internetowych.

  News
 • Oczyszczenie rejestru? Registry Recycler z pomocą

  Oczyszczenie rejestru? Registry Recycler z pomocą

  Registry Recycler to darmowa aplikacja z pomocą której przeczyścimy rejestr systemu Windows, usuwając z niego błędne wpisy. Dzięki temu komputer powinien uruchamiać się szybciej, a sama praca systemu Windows powinna być wydajniejsza.

  News

Recenzje gier i programów

 • AdwCleaner - aplikacja do usuwania malware i innych zagrożeń [RECENZJA]

  AdwCleaner - aplikacja do usuwania malware i innych zagrożeń [RECENZJA]

  AdwCleaner to aplikacja mająca na celu usunięcie z naszego komputera wszelkiego szkodliwego oprogramowania, którego nie jesteśmy w stanie usunąć z naszego komputera standardowymi metodami.

  Artykuły
 • Windows 10 - jak wygląda? [GALERIA]

  Windows 10 - jak wygląda? [GALERIA]

  Przedstawiamy Wam galerię, jaką udało nam się stworzyć poprzez użytkowanie nowego systemu Microsoftu - Windows 10.

  Artykuły
 • Odtwarzacze audio - wybór najlepszych darmowych

  Odtwarzacze audio - wybór najlepszych darmowych

  Wielu użytkowników komputera umila sobie czas w najprostszy możliwy sposób - słuchając muzyki, podcastów czy książek audio. Skoro jest potrzeba to jest i spełniający ją, odpowiedni program. Dużo, bardzo dużo programów. Który wybrać? Tego wam nie powiemy, ale możemy polecić waszej uwadze kilka z...

  Artykuły
 • Dane w "chmurze" - 5 najlepszych darmowych usług

  Dane w

  Potrzeba dostępu do ważnych dla nas danych stała się powszechną, przede wszystkim z powodu korzystania przez nas z wielu różnych urządzeń, często mobilnych. Nic więc dziwnego, że coraz częściej chcemy mieć możliwość korzystania z naszych plików, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy oraz...

  Artykuły

Programy wg kategorii