Ściągnij.pl - Darmowe gry i programy do ściągnięcia

Gazeta.pl > Sciagnij.pl >  Ściągnij.pl-darmowe-programy

Darmowe programy

Darmowe i legalne programy na Ściągnij.pl
Darmowe programy są na wyciągnięcie Twojej myszki. Do pobrania freeware o charakterze edukacyjnym, multimedialnym, biurowym i wiele innych. A co najważniejsze w pełni legalny, czyli do ściągnięcia bez wyrzutów sumienia. Nie czekaj dłużej, po prostu ściągnij.

Przeglądarka Opera

Opera
  Opera to popularna na całym świecie bezpłatna przeglądarka stron internetowych. Opera charakteryzuje się dużą prędkością otwierania stron WWW, wbudowanym klientem poczty elektronicznej dobrymi zabezpieczeniami oraz funkcjonalnym menedżerem pobierania plików. Opera 17 to prawdziwa przeglądarkowa rewolucja z mnóstwem przydatnych funkcji.

  Najnowsze informacje ze świata technologii

  • Windą do nieba? Google ma szalony plan...

   Specjaliści z Laboratorium X, działu Google zajmującego się innowacyjnymi projektami, pracują nad nowym rodzajem transportu ludzi i towarów na orbitę. Plan jest jak zwykle w przypadku Google nieco szalony. Czy uda się zrealizować jeden z najstarszych pomysłów na podróżowanie?

  • Smartfon Amazona jednak istnieje. Wyciekają pierwsze zdjęcia

   Ten dość niepozornie wyglądający smartfon może okazać się największą innowacją ostatnich lat. Dzieło Amazona, o którym słyszymy od lat, wreszcie zostało ujawnione na zdjęciach. Co w nim takiego ekscytującego?

  • Czytnik odcisków palców w Galaxy S5 już złamany

   Czytnik linii papilarnych wbudowanych w Galaxy S5 miał dawać użytkownikom poczucie całkowitego bezpieczeństwa. Niemieccy specjaliści pokonali jednak to zabezpieczenie w prosty sposób. Właściciele S5 mają się bać?

  • Windows Phone 8.1 - na tę aktualizację naprawdę warto było czekać

   Microsoft udostępnił deweloperom najnowszą aktualizację Windows Phone. W wersji 8.1 zmienia się dużo, choć oczywiście to "tylko" aktualizacja, nie nowy system. Zainstalowaliśmy Windows Phone 8.1 na smarfonie HTC 8X by przekonać się, czy warto było czekać. Tak, było warto, choć o kilka spraw mamy do...

  • Heartbleed jak katastrofa lotnicza. Nie ma jednej przyczyny

   Emocje wokół wykrytej w zeszłym tygodniu luki w zabezpieczeniach biblioteki OpenSSL opadły. To pozwoliło ocenić na chłodno jak powstało tak gigantyczne zagrożenie i kogo za nie winić.