Programy, recenzje, opisy gier

 • News
  E3 2015 - Znamy daty konferencji i rozpoczęcia targów gier
  E3 2015 - Znamy daty konferencji i rozpoczęcia targów gier
  Targi E3 2015 po raz kolejny odbędą się w Los Angeles w czerwcu. Tym razem jednak gracze doświadczyć będą mogli o jedną dużą konferencję więcej.
 • Specyfikacja
  Nowy MacBook - najcieńszy i najlżejszy z laptopów od Apple
  Nowy MacBook - najcieńszy i najlżejszy z laptopów od Apple
  MacBook (model 2015) to przełomowe mobilne urządzenie w historii MacBooków od Apple. Dzięki opracowywaniu podzespołów i komponentów z których jest zrobiony od zera firmie udało się stworzyć jeden z najcieńszych i najbardziej energooszczędnych laptopów dostępnych na rynku.
 • Program
  Adobe Reader
  Adobe Reader
  Adobe Reader to czytnik dokumentów PDF. Adobe Reader jest darmowy, bardzo funkcjonalny i niezastąpiony w codziennej pracy, nauce czy rozrywce.

Najnowsze wiadomości

Recenzje gier i programów

 • Destiny [RECENZJA]

  Destiny [RECENZJA]

  Niewiele gier było tak wyczekiwanych jak Destiny. Może to krótki czas życia konsol nowej generacji oraz pustka na liście gier pokazujących ich możliwości sprawiły, że było tak wielkie spragnienie pogrania w coś nowego. Może to fakt, iż za produkcją stoi osławione serią Halo studio BUNGIE, co w...

  Artykuły
 • Dying Light [RECENZJA]

  Dying Light [RECENZJA]

  Stało się! Najbardziej oczekiwana gra o Zombie roku 2015 trafiła na półki sklepowe z wielkim hukiem! Tak wielkim, że do niektórych krajów jeszcze nie dotarła (rzekomo przez pewne problemy z wyprodukowaniem fizycznych kopii gry). Na szczęście na polskie regały w sklepach wylądowała bez większych...

  Artykuły