Ściągnij.pl - Darmowe gry i programy do ściągnięcia

Gazeta.pl > Sciagnij.pl >  Ściągnij.pl-darmowe-programy

Darmowe programy

Darmowe i legalne programy na Ściągnij.pl
Darmowe programy są na wyciągnięcie Twojej myszki. Do pobrania freeware o charakterze edukacyjnym, multimedialnym, biurowym i wiele innych. A co najważniejsze w pełni legalny, czyli do ściągnięcia bez wyrzutów sumienia. Nie czekaj dłużej, po prostu ściągnij.

Przeglądarka Opera

Opera
  Opera to popularna na całym świecie bezpłatna przeglądarka stron internetowych. Opera charakteryzuje się dużą prędkością otwierania stron WWW, wbudowanym klientem poczty elektronicznej dobrymi zabezpieczeniami oraz funkcjonalnym menedżerem pobierania plików. Opera 17 to prawdziwa przeglądarkowa rewolucja z mnóstwem przydatnych funkcji.

  Najnowsze informacje ze świata technologii

  • iPhone 6 i iPhone 6 Plus już biją rekordy w przedsprzedaży

   Po premierze nowych smartfonów Apple przeciwnicy kpili: witamy w roku 2012. W ten sposób podkreślano, że iPhone'y mają przestarzałą specyfikację. Ale dla konsumentów to zdaje się nie mieć najmniejszego znaczenia. W pierwszej dobie przedsprzedaży padł rekord zamówień.

  • Acer na targach IFA 2014 zaprezentował następcę Aspire S7

   Ostatnio do naszej redakcji trafił jeden z nowszych modeli ultrabooków produkcji Acera - Aspire S7. Mieliśmy okazję przekonać się, jak ten produkt sprawdza się w codziennej pracy. Poznaliśmy też jego następcę. Czy to udane produkty?

  • Tim Cook mówi o Apple Watch i zdrowiu, wyjaśnia, dlaczego kupił Beats by Dre

   Dyrektor generalny Apple'a udzielił wywiadu, w którym zdradził kulisy zostania CEO, wyjaśnił jak przebiega proces innowacji w firmie i dlaczego Apple Watch będzie pierwszym inteligentnym zegarkiem, który odniesie prawdziwy sukces.

  • 0,05 sekundy z Air Tattoo 2014. Największe na świecie pokazy lotnicze w...

   Sławek Krajniewski jest fotografem lotniczym. Jego prace zachwycają i pobudzają wyobraźnię. Specjalnie dla nas zgodził się opisać niektóre swoje zdjęcia z tegorocznego RIAT. Mamy nadzieję, że Wam się spodobają. A teraz oddajemy już głos autorowi zdjęć: Royal International Air Tattoo to wg wielu...

  • Cortana wreszcie po polsku! I to już za...

   Jeden z najważniejszych atutów Windows Phone w wersji 8.1? Cortana. Najlepsza - według Microsoftu - wirtualna asystentka na rynku. Jedno z największych rozczarowań tego systemu? W Redmond najpierw rewolucję zaprezentowali, a potem powiedzieli: chcesz używać? Czekaj, użytkowniku. Na szczęście ten...