Ściągnij.pl - Darmowe gry i programy do ściągnięcia

Gazeta.pl > Sciagnij.pl >  Ściągnij.pl-darmowe-programy

Darmowe programy

Darmowe i legalne programy na Ściągnij.pl
Darmowe programy są na wyciągnięcie Twojej myszki. Do pobrania freeware o charakterze edukacyjnym, multimedialnym, biurowym i wiele innych. A co najważniejsze w pełni legalny, czyli do ściągnięcia bez wyrzutów sumienia. Nie czekaj dłużej, po prostu ściągnij.

Przeglądarka Opera

Opera
  Opera to popularna na całym świecie bezpłatna przeglądarka stron internetowych. Opera charakteryzuje się dużą prędkością otwierania stron WWW, wbudowanym klientem poczty elektronicznej dobrymi zabezpieczeniami oraz funkcjonalnym menedżerem pobierania plików. Opera 17 to prawdziwa przeglądarkowa rewolucja z mnóstwem przydatnych funkcji.

  Najnowsze informacje ze świata technologii

  • 7 najbardziej kreatywnych sposobów na wykorzystanie social media do zdobycia...

   Zaskoczeni? Zupełnie niepotrzebnie. Social media dysponują w obecnych czasach taką siłą przebicia, że wiele osób traktuje je jako kolejne narzędzie do znalezienia wymarzonego pracodawcy. Oczywiście nie mówimy tu o klasycznym założeniu profilu na LinkedIn i oczekiwaniu, aż ktoś łaskawie prześle nam...

  • Dzięki tym celownikom karabiny są skuteczną bronią w każdych warunkach

   W poniedziałek w Kielcach rozpoczęły się targi MSPO (Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego), jedna z największych imprez dotyczących przemysłu zbrojeniowego, jakie mają miejsce na terenie Europy Środkowej. Nie mogło tam zabraknąć redakcji technologie.gazeta.pl. Łukasz Józefowicz pod lupę wziął...

  • Jak ukraść pieniądze iPhonem. I jak nie dać się okraść

   Przestępcy mają nowy sposób na ułatwienie sobie kradzieży naszych pieniędzy. Wystarczy że kupią najnowszy gadżet przeznaczony dla iPhone'a i wykażą się odrobiną sprytu. Wyjaśnimy jednak jak obronić się przed ich atakiem.

  • Wszystko co wiemy o Galaxy Note 4. Dzień przed premierą

   Targi IFA zbliżają się wielkimi krokami. W ich trakcie Samsung zaprezentuje najnowszą odsłonę swego phabletu - Galaxy Note 4. Czy jest coś czego nie wiemy o tym smartfonie dzień przed jego oficjalną premierą? Sprawdźmy!

  • Sam zrobił egzoszkielet i teraz dźwiga ciężary

   Pewien Kanadyjczyk postanowił sprawdzić, czy można samodzielnie wykonać konstrukcję, która znacznie ułatwiałaby podnoszenie ciężarów. Obejrzeliśmy efekt jego pracy i pytamy: dlaczego tego jeszcze nie ma w sklepach?