Programy, recenzje, opisy gier

 • Recenzja
  Hearthstone: Heroes of Warcraft
  Hearthstone: Heroes of Warcraft
  Hearthstone to gra karciana, pochodząca od studia Blizzard, autora takich hitów jak Starcraft, Diablo czy World of Warcraft. Czy umiejętność tworzenia bardzo grywalnych gier przez Blizzard przekłada się na ich kolejną produkcję?
 • News
  Co nowego w aktualizacji dla Playstation 4?
  Co nowego w aktualizacji dla Playstation 4?
  Dosyć obfita w funkcje aktualizacja z numerkiem 2.50 trafiła właśnie dla konsol Playstation 4. Jakie nowe funkcjonalności i usprawnienia przyniesie jej instalacja?
 • Program
  Audacity
  Audacity
  Audacity to świetny i darmowy program służący do nagrywania i edytowania dźwięku w najpopularniejszych formatach. Nowa wersja oprogramowania, czyli 2.1.0 oferuje szereg ulepszeń rozszerzających możliwości tej popularnej aplikacji.

Najnowsze wiadomości

Recenzje gier i programów

 • Hearthstone: Heroes of Warcraft [RECENZJA]

  Hearthstone: Heroes of Warcraft [RECENZJA]

  Hearthstone to gra karciana, pochodząca od studia Blizzard, autora takich hitów jak Starcraft, Diablo czy World of Warcraft.

  Artykuły
 • Destiny [RECENZJA]

  Destiny [RECENZJA]

  Niewiele gier było tak wyczekiwanych jak Destiny. Może to krótki czas życia konsol nowej generacji oraz pustka na liście gier pokazujących ich możliwości sprawiły, że było tak wielkie spragnienie pogrania w coś nowego. Może to fakt, iż za produkcją stoi osławione serią Halo studio BUNGIE, co w...

  Artykuły
 • Dying Light [RECENZJA]

  Dying Light [RECENZJA]

  Stało się! Najbardziej oczekiwana gra o Zombie roku 2015 trafiła na półki sklepowe z wielkim hukiem! Tak wielkim, że do niektórych krajów jeszcze nie dotarła (rzekomo przez pewne problemy z wyprodukowaniem fizycznych kopii gry). Na szczęście na polskie regały w sklepach wylądowała bez większych...

  Artykuły