Windows 7 do ściągnięcia za darmo

Łukasz Ścisłowski
11.01.2009 12:14
A A A Drukuj
W Internecie pojawiła się stabilna beta najnowszego systemu operacyjnego firmy Microsoft.
Windows 7 beta to testowa wersja najnowszego systemu operacyjnego, nad którym aktualnie pracuje Microsoft. Windows 7 ma zastąpić obecnie sprzedawaną Windows Vista. Przy przygotowywaniu "siódemki" programiści wzięli sobie do serca uwagi użytkowników, dzięki czemu OS zapowiada się być naprawdę godny zainteresowania.

Pomimo, że Windows 7 jest już całkiem stabilnym systemem, to jednak nie zaleca się instalowania go jako ten główny OS. Lepiej także zabezpieczyć ważne dokumenty i pliki. Beta Windows 7 będzie działać do 1 sierpnia 2009.

Aby zainstalować system należy najpierw pobrać odpowiednią dla swojego komputera wersję: x86 dla procesorów 32-bitowych lub 64-bitową. Następnie należy nagrać pobrany obraz płyty na czysty krążek DVD. Można to zrobić za pomocą Cheetah DVD Burner, CDBurnerXP, lub Nero. Po ponownym uruchomieniu komputera z włożoną płytą, instalator powinien uruchomić się samodzielnie.

Jakkolwiek Windows 7 jest dość stabilny, to jednak nie zaleca się instalowania go na głównej partycji dysku, albo w zastępstwie Windows XP lub Vista.

Więcej informacji znajduje się na stronie Microsoft pod tym adresem.

Windows 7 Release Candidate (x86)

Windows 7 Release Candidate (64bit)

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX