System

Kategoria

Licencja

Język

Programy

polski

Uplay 21.1.0.4891

Uplay-picture

Uplay jest to klient, służący do dystrybucji elektronicznej gier pochodzących od Ubisoft’u.

Google Chrome 52

Google Chrome-picture

Google Chrome to przeglądarka internetowa firmy Google z synchronizacją zakładek oraz wszystkich ustawień przeglądarki na różnych urządzeniach. Google Chrome łączy w sobie szybkość działania, prostotę obsługi, przejrzysty interfejs i bezpieczeństwo.

SWAT 4: The Stetchkov Syndicate Spolszczenie

relatedPhoto

SWAT 4: Syndykat to gra, która oferuje graczowi siedem poziomów, w których na gracza czekają różnorakie misje. Przeważnie celem jest zlikwidowanie lub aresztowanie jak największej liczby podejrzanych i ocalenie niewinnych cywili.

Stunt GP Spolszczenie

Stunt GP Spolszczenie-picture

W Stunt GP gracz może wybierać pomiędzy samochodzikami z trzech różnych klas (terenowe, buggy, sportowe). W miarę rozwoju rozgrywki pojawia się możliwość upgrade'owania poszczególnych komponentów maszyny, jak na przykład silnika czy zawieszenia.

Soldier of Fortune 2: Double Helix - Spolszczenie

relatedPhoto

Soldier of Fortune 2: Double Helix to sequel gry z gatunku strzelaniny, w której grający znowu wciela się w Johna Mullinsa i walczy z terrorystami.

Sniper Elite: Berlin 1945 - Spolszczenie

relatedPhoto

Sniper Elite: Berlin 1945 to gra w wyścigi gokartów, wydana w roku 2005. Sniper Elite: Berlin 1945 to gra, w której gracz przenosi się w czasy II wojny światowej, a konkretnie ku jej końcowi, na wiosnę 1945 roku, gdy powoli i w uśpieniu rozpoczynała się już era zimnej wojny. Gracz wciela się w postać Petera Mauera, niemieckiego snajpera należącego do amerykańskiej agencji OSS.

Sim City 4 Rush Hour - Spolszczenie

relatedPhoto

SimCity 4: Godziny Szczytu to oficjalny i niesamodzielny dodatek do gry SimCity 4, symulatora budowania miasta. Gra umożliwia usprawnienie sieci komunikacyjnej w miastach zarządzanych przez gracza.

Silent Hunter 3: Seawolves - Spolszczenie

relatedPhoto

Silent Hunter 3: Seawolves rozgrywa się w czasach II Wojny Światowej i jest poświęcona działaniom niemieckich łodzi podwodnych w czasie tego konfliktu. Fabuła umożliwia wzięcie udziału w słynnych bitwach tamtego okresu w tym D-Day oraz podczas ewakuacji Dunkierki.

The Settlers: Heritage of Kings Legends Spolszczenie

The Settlers: Heritage of Kings Legends Spolszczenie-picture

The Settlers: Dziedzictwo Królów – Legendy oferuje mniej więcej 30 godzin emocjonującej rozrywki.

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed - Spolszczenie

relatedPhoto

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed to gra zręcznościowa, który powstał na podstawie filmu animowanego. Gra została stworzona wyłącznie z myślą o komputerach osobistych.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii