System

Kategoria

Licencja

Język

Środowiska graficzne, które pozwalają nawet mało zaawansowanym użytkownikom korzystać z systemów Linux, bez konieczności zapoznawania się z komendami tekstowymi.

Systemy operacyjne

Środowiska graficzne

Mousetweaks 2.23.3

relatedPhoto

Mousetweaks to pakiet rozszerzający możliwości konfiguracyjne środowiska graficznego GNOME w zakresie obsługi myszki.

Cursor XP 1.31

relatedPhoto

Cursor XP to program, który w dużym stopniu pozwoli poprawić wygląd jaki standardowo prezentuje kursor myszki w systemie Windows XP oraz Windows 2000.

BootXP 2.50

relatedPhoto

BootXP jest oprogramowaniem, które pozwala użytkownikom na zmianę startowych ekranów zarówno na Windows XP i Windows 2000 bez wpływu na stabilność systemu.

Google Gadgets for Linux 0.9.2

Google Gadgets for Linux-picture

Google Gadgets for Linux to projekt, który ma na celu dostarczenie platformy do uruchamiania widżetów Google również w otoczeniu środowisk graficznych systemów GNU/Linux.

KDE4 Panel Configurator 0.1

KDE4 Panel Configurator-picture

KDE4 Panel Configurator to młody projekt, który zaowocował powstaniem pierwszej wersji narzędzia do konfigurowania głównego panelu w środowisku graficznym KDE4.

Gnome Menu Extended 0.8.3

Gnome Menu Extended-picture

Gnome Menu Extended to rozszerzona wersja klasycznego menu środowiska graficznego GNOME. Do standardowej kategoryzacji panelu dodano podkategorie dla aplikacji OpenOffice.Org i środowiska KDE.

GNOME-Themes 2.23.3

relatedPhoto

GNOME-Themes to pakiet dla środowiska graficznego GNOME, który zawiera obszerny zbiór gotowych stylów i szablonów dla aplikacji GNOME Theme Manager.

GNOME Control Center 2.23.3

GNOME Control Center-picture

GNOME Control Center to część projektu GNOME, która odpowiada za rozwój prostego menedżera konfiguracji środowiska graficznego.

StartUp-Manager 1.9.11

StartUp-Manager-picture

StartUp-Manager to narzędzie do zmiany ustawień programu startowego GRUB (ang. bootloader) i wyświetlanego ekranu uSplash w systemie Ubuntu.

Screenlets 0.1.2

Screenlets-picture

Screenlets to platforma uruchomieniowa dla apletów określanych tą samą nazwą "screenlety". Pozwala ona na uruchomienie najciekawszych, najbardziej rozbudowanych i najbardziej funkcjonalnych apletów, jakie można odnaleźć w świecie open source.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii