System

Kategoria

Licencja

Język

Programy zabezpieczające komputer przed wirusami, spywarem i atakami hakerów, a także chroniące dane przed osobami trzecimi.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

F-Secure Online Scanner 7.20.70.147

F-Secure Online Scanner-picture

F-Secure Online Scanner to mała i przydatna aplikacja, będąca skanerem antywirusowym działającym w oparciu o bazę wirusów w chmurze.

AVG Apocalypse Decryptor 1.0

AVG Apocalypse Decryptor-picture

AVG Apocalypse Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware Apocalypse.

AVG ApocalypseVM Decryptor 1.0

AVG ApocalypseVM Decryptor-picture

AVG ApocalypseVM Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware ApocalypseVM.

AVG BadBlock Decryptor 1.0

AVG BadBlock Decryptor-picture

AVG BadBlock Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware BadBlock.

AVG Crypt888 Decryptor 1.0

AVG Crypt888 Decryptor-picture

AVG Crypt888 Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware Crypt888 (Mircop).

AVG Legion Decryptor 1.0

AVG Legion Decryptor-picture

AVG Legion Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware Legion.

AVG TeslaCrypt Decryptor 1.0

AVG TeslaCrypt Decryptor-picture

AVG TeslaCrypt Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware TeslaCrypt.

AVG SZFLocker Decryptor 1.0

AVG SZFLocker Decryptor-picture

AVG SZFLocker Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware SZFLocker.

SniffPass 1.13

relatedPhoto

SniffPass to aplikacja, która jest przeznaczona do przechwytywania haseł przechodzących przez kartę sieciową.

MobileAssistant 1.5

MobileAssistant-picture

MobileAssistant to profesjonalny system zabezpieczeń danych współpracujący z dowolnymi kluczami USB. Polega on na synchronizacji ustawień systemowych, plików, ulubionych przeglądarki internetowych, cookies, itp.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii