System

Kategoria

Licencja

Język

Programy zabezpieczające komputer przed wirusami, spywarem i atakami hakerów, a także chroniące dane przed osobami trzecimi.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Password Safe 3.39.1

Password Safe-picture

Password Safe to przydatny program, który umożliwia przechowywanie haseł do rożnych stron internetowych, portali społecznościowych itp.

Norton Personal Firewall 2005

Norton Personal Firewall-picture

Norton Personal Firewall jest aplikacją, która zapewnia ochronę przed hakerami a także chroni nasz dane osobiste.

Cryptomator 1.1.3

Cryptomator-picture

Cryptomator to narzędzie służące do zaszyfrowania plików przesyłanych do dysków w chmurze, które synchronizują dane z folderami na naszym komputerze.

Elite Keylogger 5.3

Elite Keylogger-picture

Aplikacja Elite Keylogger została stworzona z myślą o śledzeniu postępowania użytkowników na danym komputerze na którym zostało zainstalowane to narzędzie. Służy do rejestrowania wielu wydarzeń jakie mają miejsce na komputerze użytkownika.

Globus VPN Browser 48

Globus VPN Browser-picture

Globus VPN Browser to przeglądarka internetowa pozwalająca na łączenie się poprzez VPN-y z różnych krajów na anonimowe przeglądanie internetu.

CCleaner Portable 5.20

CCleaner Portable-picture

CCleaner Portable to przenośna wersja aplikacji do oczyszczania systemu Windows. Program nie posiada instalatora, co umożliwia przenoszenie go i uruchamianie z, przykładowo, klucza USB.

F-Secure Online Scanner 7.20.70.147

F-Secure Online Scanner-picture

F-Secure Online Scanner to mała i przydatna aplikacja, będąca skanerem antywirusowym działającym w oparciu o bazę wirusów w chmurze.

AVG Apocalypse Decryptor 1.0

AVG Apocalypse Decryptor-picture

AVG Apocalypse Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware Apocalypse.

AVG ApocalypseVM Decryptor 1.0

AVG ApocalypseVM Decryptor-picture

AVG ApocalypseVM Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware ApocalypseVM.

AVG BadBlock Decryptor 1.0

AVG BadBlock Decryptor-picture

AVG BadBlock Decryptor to narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików, które zostały zakażone i zaszyfrowane z pomocą ransomware BadBlock.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii