System

Kategoria

Licencja

Język

Programy zabezpieczające komputer przed wirusami, spywarem i atakami hakerów, a także chroniące dane przed osobami trzecimi.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

MobileAssistant 1.5

MobileAssistant-picture

MobileAssistant to profesjonalny system zabezpieczeń danych współpracujący z dowolnymi kluczami USB. Polega on na synchronizacji ustawień systemowych, plików, ulubionych przeglądarki internetowych, cookies, itp.

Passport 1.5

Passport-picture

Passport to darmowy menedżer haseł z prostym, czytelnym interfejsem i zaawansowanym algorytmem szyfrującym.

CA Anti-Spam Plus CA Website Inspector 2009

CA Anti-Spam Plus CA Website Inspector-picture

CA Anti-Spam Plus CA Website Inspector to program blokujący niechciane wiadomości elektroniczne. Dodatkowy moduł zapewnia ochronę przed oszustwami internetowymi - np. złodziejami podszywającymi się pod witrynę banku lub sfałszowanymi mailami na temat konieczności podania loginu i hasła do konta.

Hasła 1.14

Hasła-picture

Hasła to program umożliwiający gromadzenie haseł użytkownika w jednym miejscu. Dostęp do tego zbioru jest zabezpieczony hasłem, które należy zapamiętać.

Motyl 12.1.0

Motyl-picture

Program Motyl to aplikacja blokująca strony z treściami erotycznymi, czaty, bramki SMS, komunikatory internetowe, wybrane frazy wpisywane za pomocą klawiatury, badająca zawartość schowka oraz blokująca uruchamianie programów na komputerze.

Kerio WinRoute Firewall

Kerio WinRoute Firewall-picture

Kerio WinRoute Firewall to profesjonalna zapora sieciowa z dodatkowymi funkcjami przydatnymi w firmach i dużych przedsiębiorstwach. Dzięki niej można ustanowić bezpieczne połączenie szyfrowane pomiędzy kilkoma oddziałami firmy rozmieszczonymi w dowolnym miejscu na świecie.

Xlog 2.0.2.1

Xlog-picture

Xlog zabezpiecza listę haseł użytkownika oraz ważne informacje - m.in. loginy do serwisów internetowych, linki, itp. Aplikacja umożliwia stworzenie kilku profili użytkowników (każdy zabezpieczony hasłem).

Steganos Internet Security 2009

Steganos Internet Security-picture

Steganos Internet Security 2009 to kompleksowe oprogramowanie zabezpieczające komputer osobisty przed niebezpieczeństwami czyhającymi na użytkownika z Internetu.

Zemana AntiMalware Free 2.20.911.0

Zemana AntiMalware Free-picture

Zemana AntiMalware Free to darmowa wersja nowoczesnego programu, którego głównym zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa pracy na komputerze.

USB Secure 2.0.5

USB Secure-picture

USB Secure to prosta aplikacja z pomocą której zabezpieczymy dostęp do nośników zewnętrznych.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii