System

Kategoria

Licencja

Język

Zbiór programów, które przydadzą się do pracy nad dokumentami tekstowymi, pokazami slajdów, czy też arkuszami kalkulacyjnymi. Znajdują się tu również automatyczne sekretarki, faksy ora programy do obsługi plików PDF.

Biuro

Biuro

LeftHand Kadry i Płace

LeftHand Kadry i Płace-picture

LeftHand Kadry i Płace jest kompleksowym programem kadrowo-płacowym służącym do obsługi różnorodnych, nawet specyficznych zagadnień kadrowych i płacowych w firmie.

LibreOffice 5.2.0.4

LibreOffice-picture

LibreOffice to rozbudowany pakiet biurowy, który zawiera w sobie edytor tekstu, slajdów i bazy danych a także i kalkulator. Jest dobrą, darmową alternatywą dla popularnego i płatnego pakietu Microsoft Office oraz jest kompatybilny z plikami stworzonymi w Microsoft Office: Word, Excel i PowerPoint.

Portable Word 0.9

Portable Word-picture

Portable Word jest darmowym edytorem plików tekstowych, który obsługuje większość popularnych obecnie formatów.

Todoist: To Do List 2.7.6

Todoist: To Do List-picture

Todoist: To Do List to aplikacja dzięki której utworzymy kartę zadań. Będziemy mogli ją wykorzystać jako listę rzeczy, które trzeba zapamiętać, jako listę zakupów, czy po prostu jako kalendarz.

OmniPage File Converter dla Word 2013

OmniPage File Converter-picture

OmniPage File Converter to rozszerzenie przeznaczone dla edytora tekstu Microsoft Word, dzięki któremu przekonwertujemy obrazy i pliki PDF na tekst.

OpenXML/ODF Translator 4.0.5309

OpenXML/ODF Translator-picture

OpenXML/ODF Translator służy do otwierania dokumentów Open Document (ODF). Open Document używany jest w pakiecie MS Word.

Sekretariat (wersja SQL) 3.4.0.0

Sekretariat (wersja SQL)-picture

Sekretariat to program, który stworzony został do wspomagania pracy sekretariatu.

Adobe Technical Communication Suite

Adobe Technical Communication Suite-picture

Adobe Technical Communication Suite 3 to zestaw narzędzi do kompleksowego, opartego na jednym źródle rozwiązania do tworzenia i publikowania bogatych, zgodnych ze standardami informacji technicznych i materiałów szkoleniowych za pomocą różnych urządzeń.

PDF Security OwnerGuard 11.6.0

PDF Security OwnerGuard-picture

PDF Security OwnerGuard to kompleksowe narzędzie przeznaczone do zabezpieczania praw autorskich w wybranych dokumentach PDF.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii