System

Kategoria

Licencja

Język

Zbiór programów, które przydadzą się do pracy nad dokumentami tekstowymi, pokazami slajdów, czy też arkuszami kalkulacyjnymi. Znajdują się tu również automatyczne sekretarki, faksy ora programy do obsługi plików PDF.

Biuro

Biuro

Todoist: To Do List 2.7.6

Todoist: To Do List-picture

Todoist: To Do List to aplikacja dzięki której utworzymy kartę zadań. Będziemy mogli ją wykorzystać jako listę rzeczy, które trzeba zapamiętać, jako listę zakupów, czy po prostu jako kalendarz.

OmniPage File Converter dla Word 2013

OmniPage File Converter-picture

OmniPage File Converter to rozszerzenie przeznaczone dla edytora tekstu Microsoft Word, dzięki któremu przekonwertujemy obrazy i pliki PDF na tekst.

OpenXML/ODF Translator 4.0.5309

OpenXML/ODF Translator-picture

OpenXML/ODF Translator służy do otwierania dokumentów Open Document (ODF). Open Document używany jest w pakiecie MS Word.

Sekretariat (wersja SQL) 3.4.0.0

Sekretariat (wersja SQL)-picture

Sekretariat to program, który stworzony został do wspomagania pracy sekretariatu.

Adobe Technical Communication Suite

Adobe Technical Communication Suite-picture

Adobe Technical Communication Suite 3 to zestaw narzędzi do kompleksowego, opartego na jednym źródle rozwiązania do tworzenia i publikowania bogatych, zgodnych ze standardami informacji technicznych i materiałów szkoleniowych za pomocą różnych urządzeń.

PDF Security OwnerGuard 11.6.0

PDF Security OwnerGuard-picture

PDF Security OwnerGuard to kompleksowe narzędzie przeznaczone do zabezpieczania praw autorskich w wybranych dokumentach PDF.

Gaaiho PDF Reader 3.0

Gaaiho PDF Reader-picture

Gaaiho PDF Reader to rozbudowany czytnik dokumentów zapisanych w formacie PDF.

Zarządzanie szkoleniami PL+ 1.0

Zarządzanie szkoleniami PL+-picture

Zarządzanie szkoleniami PL+ to program do kompleksowej pracy ze szkoleniami w firmie z rozbudowanym systemem katalogowania wyznaczonych zajęć i firm szkoleniowych.

RISE Editor 4.5.0.15

RISE Editor-picture

RISE Editor stworzy profesjonalny spis wszystkich danych i wyświetli je w postaci prostych lub zaawansowanych schematów.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii