System

Kategoria

Licencja

Język

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych powiększające funkcjonalność popularnych przeglądarek internetowych (m.in. Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera).

Internet i komunikacja

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych

Web Developer Toolbar dla Chrome, Firefox i Opera

Web Developer Toolbar-picture

Web Developer Toolbar to dodatek do przeglądarek rozszerzający ich funkcjonalność o pasek narzędzi dla twórców stron internetowych.

eBay Sidebar for Firefox 1.6.11

eBay Sidebar for Firefox-picture

eBay Sidebar for Firefox to wtyczka do Firefoksa, która wprowadza do przeglądarki boczny pasek odpowiedzialny za monitorowanie serwisu aukcyjnego eBay.

myFireFox 3.0.0.48

myFireFox-picture

Myfirefox to niesamowita nakładka tematyczna na Firefoksa, która zmienia wygląd przeglądarki tak, aby ta maksymalnie przypominała Internet Explorera.

ieKeyboard 1.02.0055

ieKeyboard-picture

Oprogramowanie ieKeyboard jest przeznaczone dla Polaków używających przeglądarki internetowej Internet Explorer i posługujących się Windowsami bez przyłączonej polskiej klawiatury, na przykład Polaków mieszkających w USA, którzy kupili komputer z amerykańską klawiaturą lub Polaków mieszkających w Niemczech i mających klawiaturę niemiecką.

Web Go Radio 2.0

Web Go Radio-picture

Web Go Radio to dodatek do przeglądarek Internet Explorer i Firefox, który pozwala między innymi słuchać stacji radiowych nadawanych w Internecie.

Recent History dla Google Chrome

Recent History-picture

Recent History to plug-in do przeglądarki Google Chrome, który wyświetli historię przeglądanych stron w jednym czytelnym oknie tak jak w przypadku Mozilla Firefox.

Facebook Friend Blaster 1.2

Facebook Friend Blaster-picture

Facebook Friend Blaster to nowy program służący do dodawania znajomych do profilu założonego na serwisie społecznościowym Facebook.

IE Assist 1.0.0.6

IE Assist-picture

Narzędzie o nazwie IE Assist służy do wypełniania formularzy w Internecie.

TwitterFox 1.8.3

relatedPhoto

TwitterFox to wtyczka do Firefoksa przeznaczona specjalnie dla użytkowników serwisu Twitter.

Yoono 1.8.44

Yoono-picture

Yoono jest bardzo ciekawą wtyczką do Firefoksa, która niemal sprawia, że przeglądarka sama w sobie staje się doskonałym narzędziem do zawierania i utrzymywania znajomości.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii