System

Kategoria

Licencja

Język

Gry pozwalające bawić się zarówno w klasycznąego pasjansa, jak również delektować się bardziej rozbudowaną rozrywką, opierającą się na grach karcianych. W tej kategorii znajdziemy zarówno symulator gry w pokera, jak również grę przygodową, wykorzystującą mechanizmy gry w karty.

Gry

Gry karciane

Yap Yamb 12.07

Yap Yamb-picture

Yap Yamb jest ciekawą odmianą popularnej gry w kości. Atutem tego tytułu jest możliwość prowadzenia rozgrywki zarówno w trybie dla pojedynczego, jak również dla wielu graczy.

Magic: The Gathering Demo

Magic: The Gathering-picture

Magic: The Gathering to niestety nie to samo, co jej bardziej realny odpowiednik - choćby z uwagi na dużo mniejszą liczbę opcji. W trybie single player gracz wybiera niewielki deck - zbiór kart - i przemierza krainę eksplorując lochy. W trakcie spotkań z przeciwnikami gra przenosi się na ekran walki, zaś zabawa przypomina to, co grający może znać z normalnej karcianki.

Solitaire 3D 1.0

Solitaire 3D-picture

Solitaire 3D to gra karciana, w której cel jest prosty: musimy jak najszybciej ułożyć pasjansa w jak najkrótszym czasie.

Hearthstone - Heroes of Warcraft iOS

Hearthstone - Heroes of Warcraft-picture

Hearthstone to gra karciana. Co turę dobiera się na rękę karty z ograniczonej puli i od kolejności zagrywania tych kart i oczywiście reagowania na poczynania przeciwnika zależy zwycięstwo w danym pojedynku.

Might & Magic: Duel of Champions - The Online Card Game dla PC/Windows

Might & Magic: Duel of Champions - The Online Card Game-picture

Might & Magic Duel of Champions jest opartą na sieciowej rywalizacji grą karcianą osadzoną w uniwersum Might and Magic. Czekają tu na ciebie pojedynki z różnymi przeciwnikami, w których celem jest całkowite pozbawienie nieprzyjacielskiego bohatera punktów zdrowia.

Hearthstone - Heroes of Warcraft dla Androida

Hearthstone - Heroes of Warcraft-picture

Hearthstone - Heroes of Warcraft to mobilna gra karciana stworzona przez firmę Blizzard na platformę Android. Co turę dobiera się na rękę karty z ograniczonej puli i od kolejności zagrywania tych kart i oczywiście reagowania na poczynania przeciwnika zależy zwycięstwo w danym pojedynku.

Pokemon Trading Card Game Online 2.18.0.380

Pokemon Trading Card Game Online-picture

Pokemon Trading Card Game Online jest oficjalną grą karcianą o Pokemon'ach.

Quick Blackjack 3.0.13.1

Quick Blackjack-picture

Quick Blackjack to aplikacja, która umożliwi rozgrywanie partii w blackjacka z komputerem, celem chociażby treningu.

Logyx Pack 8.48

Logyx Pack-picture

Logyx Pack to pakiet 77 gier logicznych, które pozwolą odprężyć się przed ekranem monitora.

Strip Poker Exclusive 2

Strip Poker Exclusive 2-picture

Strip Poker Exclusive 2 to druga część dość popularnej gry karcianej, w której przyjdzie użytkownikowi rozbierać (nie bezpośrednio, oczywiście) swoje rywalki.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii