System

Kategoria

Licencja

Język

Gry pozwalające bawić się zarówno w klasycznąego pasjansa, jak również delektować się bardziej rozbudowaną rozrywką, opierającą się na grach karcianych. W tej kategorii znajdziemy zarówno symulator gry w pokera, jak również grę przygodową, wykorzystującą mechanizmy gry w karty.

Gry

Gry karciane

Lucky 13 Card Solitaire 1.01

Lucky 13 Card Solitaire-picture

Lucky 13 Card Solitaire to zupełnie inny pasjans niż te, do których zdążyli się już wszyscy przyzwyczaić.

Might & Magic: Duel of Champions - The Online Card Game dla PC/Windows

Might & Magic: Duel of Champions - The Online Card Game-picture

Might & Magic Duel of Champions jest opartą na sieciowej rywalizacji grą karcianą osadzoną w uniwersum Might and Magic. Czekają tu na ciebie pojedynki z różnymi przeciwnikami, w których celem jest całkowite pozbawienie nieprzyjacielskiego bohatera punktów zdrowia.

Pokemon Trading Card Game Online 2.18.0.380

Pokemon Trading Card Game Online-picture

Pokemon Trading Card Game Online jest oficjalną grą karcianą o Pokemon'ach.

Quick Blackjack 3.0.13.1

Quick Blackjack-picture

Quick Blackjack to aplikacja, która umożliwi rozgrywanie partii w blackjacka z komputerem, celem chociażby treningu.

Blackjack Free 3HE 1.0

Blackjack Free-picture

Blackjack Free to dostępna na iPhone'a rozbudowana wersja popularnej gry w kasynach - Blackjack'a. W Polsce jest to znane także jako 21 lub inaczej "oczko".

Telltale Texas Hold'em Demo

Telltale Texas Hold'em-picture

Telltale Texas Hold'em został przygotowany przez studio Telltale, twórców całkiem udanej serii przygodówek Sam & Max. Gra ukazała się jedynie na platformie Windows w 2005 roku i była pierwszą pozycją wspomnianego developera.

Hearthstone - Heroes of Warcraft Free 2 Play

Hearthstone - Heroes of Warcraft-picture

Hearthstone to gra karciana. Co turę dobiera się na rękę karty z ograniczonej puli i od kolejności zagrywania tych kart i oczywiście reagowania na poczynania przeciwnika zależy zwycięstwo w danym pojedynku.

Magic: The Gathering Demo

Magic: The Gathering-picture

Magic: The Gathering to niestety nie to samo, co jej bardziej realny odpowiednik - choćby z uwagi na dużo mniejszą liczbę opcji. W trybie single player gracz wybiera niewielki deck - zbiór kart - i przemierza krainę eksplorując lochy. W trakcie spotkań z przeciwnikami gra przenosi się na ekran walki, zaś zabawa przypomina to, co grający może znać z normalnej karcianki.

Solitaire 1.3.4

relatedPhoto

Solitaire od Brainium jest najlepszą grą karcianą tego typu, dostępną na Androida. Tym razem aplikacja jest dostępna całkowicie za darmo.

Dream Vacation Solitaire

Dream Vacation Solitaire-picture

Dream Vacation Solitaire to bardzo ładnie przygotowany zestaw pasjansów dla tych, którzy podczas rozrywki lubią myśleć o wakacjach.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii