System

Kategoria

Licencja

Język

Gry oferujące różnego rodzaju rozgrwykę, wymagającą od gracza myślenia oraz sprytu. Do tej grupy należą zarówno proste w swej naturze gry, oparte na szybkim czasie reagowania, jak również bardziej złożone pozycje, zmuszające gracza do spokojnego analizowania sytuacji i planowania swoich kolejnych ruchów.

Gry

Gry logiczne

Let the Cat in

Let the Cat in-picture

Let the Cat in to gra logiczna, w której głównym celem jest doprowadzenie słodkiego kociaka do jego ciepłego schronienia.

Crossword Twist dla Mac

Crossword Twist dla Mac-picture

Crossword Twist to gra logiczna, umożliwiająca wypełnianie trzech typów krzyżówek. Do dyspozycji gracza jest 100 różnych poziomów, możliwość cofania wpisów oraz brak limitów czasowych.

Crossword Twist

Crossword Twist-picture

Crossword Twist to gra logiczna, umożliwiająca wypełnianie trzech typów krzyżówek. Do dyspozycji gracza jest 100 różnych poziomów, możliwość cofania wpisów oraz brak limitów czasowych.

Tidalis 1.4.0 Beta

Tidalis-picture

Tidalis to gra logiczna, w której należy usuwać z ekranu klocki poprzez odpowiednie ich przestawianie. Od razu w grze rzuca się w oczy bardzo ładna grafika i duża ilość różnych scenerii.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga-picture

Candy Crush Saga to wciągająca gierka działająca na zasadzie "dopasuj trzy lub więcej elementów i je skasuj".

Skarby Montezumy 2 Demo

Skarby Montezumy 2-picture

Powróć do dżungli dzięki Skarbom Montezumy 2, zupełnie nowej grze w "dopasuj 3". Znajdziesz w niej więcej poziomów, więcej wyzwań i więcej zabawy! Wypróbuj nowy tryb fabularny, 40 poziomów w trybie zagadek oraz tryb nieskończony, dostępny po odblokowaniu!

Random Factor Mahjong 2.0.9

Random Factor Mahjong-picture

Random Factor Mahjong jest wersją demonstracyjną ciekawej gry logicznej, w której zadaniem gracza jest odnajdywanie par odpowiadających sobie klocków.

Orientalne sny

Orientalne sny-picture

Orientalne sny to gra logiczna. Oczyść plansze z kolorowych kamieni runicznych dopasowując kulki w grze Orientalne sny. Im dalej, tym łamigłówki Orientalne sny są trudniejsze, a obejście przeszkód wymaga coraz więcej sprytu! Jeśli się nie poddasz, swoją pomoc zaoferuje ci smok.

Amperage 1.0

Amperage-picture

Amperage jest grą logiczną, dziejącą się w dwuwymiarowym świecie układów elektrycznych.

Shanghai Mahjong 1.0

Shanghai Mahjong-picture

Shanghai Mahjong to popularna łamigłówka, w któerj gracz mysi oczyścić planszę z wszystkich klocków zdejmując kolejno po 2 sztuki z tymi samymi symbolami.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii