System

Kategoria

Licencja

Język

Gry z tego gatunku pozwalają nam toczyć rozgrywkę w wielu popularnych dyscyplinach sportowych. Dzięki temu możemy wcielić się w zawodnika lub ulubioną drużynę i sprawdzić swoje umiejętności w różnego rodzaju zawodach, ligach, czy też turniejach.

Gry

Gry sportowe

Baseball 1.0

Baseball-picture

Baseball to nic innego jak symulator tej popularnej i powszechnie uprawianej dyscypliny sportowej w USA.

Deluxe Ski Jump 4 Demo 1.6.1

Deluxe Ski Jump 4 Demo-picture

Deluxe Ski Jump 4 to nowa odsłona kultowej gry, która powstała w okresie największych sukcesów Adama Małysza.

FIFA 10 Demo

FIFA 10-picture

FIFA 10 to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy uważają, że nie ma nic lepszego niż piłka nożna. FIFA 10 to najnowsza część zdecydowanie najbardziej popularnej gry sportowej wszech czasów.

FIFA 13 Demo

FIFA 13-picture

FIFA 13 oddaje do dyspozycji gracza setki klubowych drużyn piłkarskich oraz kilkadziesiąt narodowych. Dzięki temu zawodnicy prezentują się identycznie jak na rzeczywistych boiskach.

FIFA 14 Android

FIFA 14-picture

FIFA 14 to kolejna część popularnej serii piłkarskich symulacji, tym razem w mobilnej wersji przeznaczonej na tablety i smartfony z systemem Android.

FIFA 11 Demo

FIFA 11-picture

FIFA 11 to gra sportowa, w której możesz przejąć rolę piłkarzy na boisku. FIFA 11 to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy uważają, że nie ma nic lepszego niż piłka nożna. FIFA 11 to najnowsza część zdecydowanie najbardziej popularnej gry sportowej wszech czasów.

FIFA Ultimate Team

FIFA Ultimate Team-picture

FIFA Ultimate Team to bezpłatny tryb gry w grze FIFA. W trybie FIFA Ultimate Team możesz zdobywać monety, kupować paczki kart, a także kupować i sprzedawać wirtualnych zawodników z gry FIFA na aukcjach, dążąc do stworzenia zespołu swoich marzeń.

FIFA 15 Demo PC

FIFA 15-picture

FIFA 15 Demo umożliwi przetestowanie pierwszej odsłony gry z serii FIFA działającej na komputerach z wykorzystaniem zaawansowanego silnika EA Ignite, a jednocześnie przekonanie się chociażby o tym, jakie nowe sztuczki potrafią piłkarze.

PES 2016 (Pro Evolution Soccer) myClub Free to Play

PES 2016 (Pro Evolution Soccer) myClub-picture

PES 2016 myClub to edycja Free to Play gry piłkarskiej od Konami.

Penalty Shootout 1.0.0

Penalty Shootout-picture

Penalty Shootout to nic innego jak tylko piłka nożna w najczystszym wydaniu: strzelamy karne i staramy się wyjść z tej potyczki zwycięsko.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii