System

Kategoria

Licencja

Język

Gry z tego gatunku pozwalają nam toczyć rozgrywkę w wielu popularnych dyscyplinach sportowych. Dzięki temu możemy wcielić się w zawodnika lub ulubioną drużynę i sprawdzić swoje umiejętności w różnego rodzaju zawodach, ligach, czy też turniejach.

Gry

Gry sportowe

Total Soccer 2000 – Demo

relatedPhoto

Total Soccer 2000 jest grą zręcznościową, w której gracz ma możliwość poprowadzenia ponad dwustu zespołów, należących do jedenastu lig z krajów takich jak Anglia, Japonia, Włochy, Stany Zjednoczone oraz Hiszpania.

Heavyweight Thunder - Demo

relatedPhoto

Heavyweight Thunder to gra sportowa, w której gracz wciela się w zawodowego boksera i jego celem jest zdobycie sławy i pieniędzy walcząc na ringu.

Beavis & Butt-Head: Bunghole-in-one - Demo

relatedPhoto

Beavis & Butt-Head: Bunghole-in-one stawia na klimat zbliżony do tego, co można było zobaczyć w serialu animowanym. Poza osiemnastoma dołkami, które po części odtwarzają lokacje z show emitowanego na MTV, jest tutaj też znana plejada postaci - poza oczywiście tytułowymi Beavisem i Butt-Headem.

NHL Eastside Hockey Manager 2005 - Demo

relatedPhoto

NHL Eastside Hockey Manager 2005 polega na zarządzaniu klubem sportowym oraz trenowaniu wybranej przez gracza drużyny hokeja na lodzie. W grze trzeba odpowiednio dobrać skład drużyny, ustalać plany treningowe poszczególnym zawodnikom oraz utrzymywać kontakty z prasą.

Sydney 2000 - Demo

relatedPhoto

Sydney 2000 jest grą sportową, w której gracz może wziąć udział jako zawodnik należący do jednej z trzydziestu dwóch reprezentacji narodowych.

World Championship Snooker 2003 - Demo

World Championship Snooker 2003 - Demo-picture

World Championship Snooker 2003 jest grą sportową, w której producenci poprawili wiele elementów, szczególnie system poruszania się bil oraz mimikę twarzy zawodników.

Major League Baseball 2K11

Major League Baseball 2K11-picture

Major League Baseball 2K11 jest dziesiątą częścią cyklu gier poświęconych baseballowi. Dzięki oficjalnej licencji udostępnia prawdziwych zawodników, grających na prawdziwych stadionach w prawdziwych drużynach. Każdy zawodnik ma swój własny (dokładnie odwzorowany) styl gry.

B.A.S.E. Jumping Demo

B.A.S.E. Jumping-picture

B.A.S.E. Jumping to produkcja naszych sąsiadów zza wschodniej granicy, a jedyną platformą jaką otrzymała ten niezwykły tytuł jest PeCet. Trzeba wspomnieć, że ''prawdziwy'' B.A.S.E. Jumping cieszy się ogromną popularnością na całym świecie i zalicza się do sportów prawdziwie ekstremalnych.

Kayak Extreme Demo

Kayak Extreme-picture

Kayak Extreme umożliwia wzięcie udziału w karkołomnych spływach kajakowych odbywających się na wyjątkowo trudnych trasach - górskie potoki, rwące rzeki pełne wodospadów oraz kaskad, kamieniste strumienie oraz wiele innych. Oprócz tego na wirtualnych sportowców czekają prądy wodne, fale, skały, z którymi również trzeba sobie poradzić.

Ski-Doo X-Team Racing Demo

Ski-Doo X-Team Racing-picture

Ski-Doo X-Team Racing to gra wyścigowa, w której gracz wciela się w kierowcę skutera śnieżnego. Gra rozgrywa się w zimowych, górskich krajobrazach. Do dyspozycji gracz oddano 3 rodzaje skuterów.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii