System

Kategoria

Licencja

Język

Gry z tego gatunku pozwalają nam toczyć rozgrywkę w wielu popularnych dyscyplinach sportowych. Dzięki temu możemy wcielić się w zawodnika lub ulubioną drużynę i sprawdzić swoje umiejętności w różnego rodzaju zawodach, ligach, czy też turniejach.

Gry

Gry sportowe

Football Mogul 2009 Demo 7.040

Football Mogul 2009-picture

Football Mogul 2009 to menedżer drużyny futbolu amerykańskiego, w którym użytkownik wciela się w menedżera zespołu sportowego.

Football Mogul 2008 Demo 6.050

Football Mogul 2008-picture

Football Mogul 2008 to menedżer drużyny futbolu amerykańskiego, w którym użytkownik wciela się w menedżera zespołu sportowego.

FIFA Manager 12

FIFA Manager 12-picture

FIFA Manager 12 to popularna gra sportowa, która pozwala graczowi wcielić się w postać menadżera dowolnej drużyny piłkarskiej.

UEFA EURO 2008 Demo

UEFA EURO 2008-picture

UEFA EURO 2008 to oficjalna gra komputerowa, która towarzyszyła Mistrzostwom Europy w piłce nożnej w roku 2008.

Lightning Break 1.0

relatedPhoto

Lightning Break jest grą sportową, w której zadaniem gracza jest jak najszybsze wbicie wszystkich bil do odpowiednich dziur.

Handball Challenge

Handball Challenge-picture

Handball Challenge to gra sportowa, która daje namiastkę prawdziwej piłki ręcznej. Różne tryby gry oraz wykorzystanie taktyki sprawiają, że Handball Challenge może zyskać dużą popularność w Polsce.

PoolStars Multi-Player Online Pool 1.25.716

PoolStars Multi-Player Online Pool-picture

PoolStars Multi-Player Online Pool to darmowa gra on-line, dzięki której użytkownik może w każdej chwili zmierzyć się z ludzkim przeciwnikiem w snookera przez Internet.

Total Extreme Wrestling 2010 Demo

Total Extreme Wrestling 2010-picture

Total Extreme Wrestling 2010 to gra sportowa pozwalająca zasiąść za sterami jednej z firm zajmujących się zapasami, a raczej wrestlingiem.

Extreme Tux Racer 0.6.0

Extreme Tux Racer-picture

Extreme Tux Racer to bardzo dobrze znana w świecie open source gra zręcznościowa. Gracz wciela się w niej w pingwina Tuksa i zjeżdża na brzuchu z ośnieżonych zboczy po skomplikowanych torach.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii