System

Kategoria

Licencja

Język

Gry z tego gatunku pozwalają nam toczyć rozgrywkę w wielu popularnych dyscyplinach sportowych. Dzięki temu możemy wcielić się w zawodnika lub ulubioną drużynę i sprawdzić swoje umiejętności w różnego rodzaju zawodach, ligach, czy też turniejach.

Gry

Gry sportowe

FIFA 14 dla Windows 8

FIFA 14-picture

FIFA 14 na system Windows 8, to darmowa, pełnoprawna odsłona serii, z wydajnym silnikiem graficznym, dzięki któremu grę uruchomimy również na mniej wydajnych sprzętach.

FIFA World Beta

FIFA World-picture

FIFA World to darmowa gra na komputery z systemem Windows pozwalająca na grę ulubionym klubem bądź krajem w sezonach online w rozgrywkach piłki nożnej FIFA.

FIFA 16 Demo dla PC

FIFA 16 Demo-picture

FIFA 16 Demo pozwala na wypróbowanie kolejnej odsłony piłkarskiej gry od EA Sports.

FIFA Ultimate Team (FUT) PC

FIFA Ultimate Team (FUT)-picture

FIFA Ultimate Team to bezpłatny tryb gry w grze FIFA. W trybie FIFA Ultimate Team możesz zdobywać monety, kupować paczki kart, a także kupować i sprzedawać wirtualnych zawodników z gry FIFA na aukcjach, dążąc do stworzenia zespołu swoich marzeń.

Baseball 1.0

Baseball-picture

Baseball to nic innego jak symulator tej popularnej i powszechnie uprawianej dyscypliny sportowej w USA.

Deluxe Ski Jump 4 Demo 1.6.1

Deluxe Ski Jump 4 Demo-picture

Deluxe Ski Jump 4 to nowa odsłona kultowej gry, która powstała w okresie największych sukcesów Adama Małysza.

FIFA 10 Demo

FIFA 10-picture

FIFA 10 to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy uważają, że nie ma nic lepszego niż piłka nożna. FIFA 10 to najnowsza część zdecydowanie najbardziej popularnej gry sportowej wszech czasów.

FIFA 13 Demo

FIFA 13-picture

FIFA 13 oddaje do dyspozycji gracza setki klubowych drużyn piłkarskich oraz kilkadziesiąt narodowych. Dzięki temu zawodnicy prezentują się identycznie jak na rzeczywistych boiskach.

FIFA 14 Android

FIFA 14-picture

FIFA 14 to kolejna część popularnej serii piłkarskich symulacji, tym razem w mobilnej wersji przeznaczonej na tablety i smartfony z systemem Android.

FIFA 11 Demo

FIFA 11-picture

FIFA 11 to gra sportowa, w której możesz przejąć rolę piłkarzy na boisku. FIFA 11 to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy uważają, że nie ma nic lepszego niż piłka nożna. FIFA 11 to najnowsza część zdecydowanie najbardziej popularnej gry sportowej wszech czasów.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii