System

Kategoria

Licencja

Język

Gry z tego gatunku pozwalają nam toczyć rozgrywkę w wielu popularnych dyscyplinach sportowych. Dzięki temu możemy wcielić się w zawodnika lub ulubioną drużynę i sprawdzić swoje umiejętności w różnego rodzaju zawodach, ligach, czy też turniejach.

Gry

Gry sportowe

FLW Professional Bass Tournament 2000 - Demo

FLW Professional Bass Tournament 2000 - Demo-picture

FLW Professional Bass Tournament 2000 umożliwia łowienie 17 typów ryb w różnych środowiskach (np. jeziora czy górskie potoki). Oprócz zwykłego wędkowania gra umożliwia branie udziału w konkursach łowieckich i walkę z największymi sławami wędkarskiego świata.

Freak Out: Extreme Freeride Demo

Freak Out: Extreme Freeride-picture

Freak Out: Białe szaleństwo przedstawia świat freeride'owych zjazdów narciarskich. Konkurencje odbywają się w dziewiczych, górskich terenach, gdzie należy wykazać się szybką jazdą i umiejętnością wykonywania trików.

Rugby League Demo

Rugby League-picture

Rugby League jest grą sportową wyprodukowaną przez studio Sidhe Interactive. Tytuł posiada licencje najlepszych światowych lig rugby. Gracz kontroluje jedną z dostępnych w grze drużyn, a jego zadaniem jest doprowadzenie swojej drużyny na sam szczyt.

Kayak Extreme Demo

Kayak Extreme-picture

Kayak Extreme umożliwia wzięcie udziału w karkołomnych spływach kajakowych odbywających się na wyjątkowo trudnych trasach - górskie potoki, rwące rzeki pełne wodospadów oraz kaskad, kamieniste strumienie oraz wiele innych. Oprócz tego na wirtualnych sportowców czekają prądy wodne, fale, skały, z którymi również trzeba sobie poradzić.

PureSim Baseball 2

PureSim Baseball 2-picture

PureSim Baseball 2 to gra sportowa, w której użytkownik wciela się zarówno w menedżera, jak i zawodnika drużyny baseballowej.

Out of the Park Baseball 11

Out of the Park Baseball 11-picture

Out of the Park Baseball 11 to gra sportowa, w której użytkownik wciela się zarówno w menedżera, jak i zawodnika drużyny baseballowej.

Football Mogul 2009 7.040

Football Mogul 2009-picture

Football Mogul 2009 to menedżer drużyny futbolu amerykańskiego, w którym użytkownik wciela się w menedżera zespołu sportowego.

Championship Manager 2007 Demo

Championship Manager 2007-picture

Championship Manager 2007 jest kolejną pozycją z popularnej serii managerów futbolowych rozwijanej od 1992 roku.

High Heat Major League Baseball 2002 - Demo

relatedPhoto

High Heat Major League Baseball 2002 jest grą sportową w której gracz ma możliwość wcielenia się w postać zawodnika, który na boisku walczy o zwycięstwo lub zasiąść wygodnie za biurkiem, kierując poczynaniami drużyny.

4x4 Evolution - Demo

4x4 Evolution - Demo-picture

4x4 Evolution jest grą wyścigową w której gracz może uczestniczyć w rozgrywkach prowadzonych na szesnastu trasach położonych w różnych lokacjach, na przykład w lasach czy na polnych drogach. Gracz ma możliwość poprowadzenia licencjonowanego auta jednego z siedemdziesięciu producentów samochodów terenowych.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii