System

Kategoria

Licencja

Język

Gry oferujące rozrywkę pozwalającą graczowi na sprawdzenie swoich umiejętności planowania oraz realizacji taktycznych celów. Ten gatunek rozgrywki oferuje możliwość wcielenia się w dowódcę armii lub też budowniczego miasta. Gracz musi zarządzać oraz rozwijać swoje dzieło, co często łączone jest z dynamiczną, wymagającą szybkiego reagowania akcją.

Gry

Gry strategiczne

Multiwinia: Survival of the Flattest

Multiwinia: Survival of the Flattest-picture

Multiwinia: Survival of the Flattest to odświeżona wersja bardzo oryginalnej gry Darwinia, która pojawiła się w 2005 roku.

Space War Commander 1.01

Space War Commander-picture

Space War Commander to nowa strategia czasu rzeczywistego, która przenosi użytkownika w daleką przyszłość, gdzie człowiek przestał odgrywać jakąkolwiek rolę.

Depths of Peril 1.013

Depths of Peril-picture

Depths of Peril to gra fabularna z bardzo powszechnymi elementami znanymi ze strategii.

Conquest 0.9.5

Conquest-picture

Conquest to gra strategia turowa, w której użytkownik przenosi się w odległą przyszłość. Każdy z graczy wciela się w futurystycznego dowódcę, który musi rozwijać swoją cywilizację.

Takeda 3

Takeda 3-picture

Takeda 3 to nowa gra strategiczna z serii popularnych RTS-ów, wzorowanych na cyklu produkcji Total War.

Luxury Liner Tycoon

Luxury Liner Tycoon-picture

Luxury Liner Tycoon to symulator prowadzenia luksusowego liniowca, gdzie gracz wciela się we właściciela wielkiego statku dla bogaczy.

AI War 3.120

AI War-picture

AI War to, przenosząca w daleką przyszłość, strategia czasu rzeczywistego, w której gracz ma szansę zmierzyć się w trybie współpracy z potężnymi armiami kosmicznych statków sterowanych przez sztuczną inteligencję komputera.

Empires of Steel 1.01.8163

Empires of Steel-picture

Empires of Steel to nowa strategia turowa, w której użytkownik wciela się w przywódcę jednego z wielu dostępnych państw XX wieku. Jako dowódca, musi on poprowadzić swoje państwo do zwycięstwa w globalnym konflikcie.

King's Bounty: Wojownicza Księżniczka Demo

King's Bounty: Wojownicza Księżniczka-picture

King's Bounty: Wojownicza Księżniczka to oficjalne rozszerzenie do zrobionej na nowo gry sprzed ponad dziesięciu lat. King's Bounty to prekursor znanego na całym świecie Heroes of Might and Magic. Bardzo podobna rozgrywka, idea i cel.

Gratuitous Space Battles 1.36

Gratuitous Space Battles-picture

Gratuitous Space Battles to bardzo dobrze zrobione połączenie strategii czasu rzeczywistego z zabawą popularnie określaną jako Tower Defense.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii