System

Kategoria

Licencja

Język

Gry oferujące rozrywkę pozwalającą graczowi na sprawdzenie swoich umiejętności planowania oraz realizacji taktycznych celów. Ten gatunek rozgrywki oferuje możliwość wcielenia się w dowódcę armii lub też budowniczego miasta. Gracz musi zarządzać oraz rozwijać swoje dzieło, co często łączone jest z dynamiczną, wymagającą szybkiego reagowania akcją.

Gry

Gry strategiczne

Steam Brigade Demo

Steam Brigade-picture

Steam Brigade jest grą strategiczną, w której gracz wciela się w postać Marshalla Mackenzie, który zamierza zemścić się na zabójcy ojca, a przy okazji wyrwać świat z uciśnienia. Gracz ma od swojej dyspozycji pojazd, będący skrzyżowaniem balonu ze serowcem.

Starships Unlimited Demo

Starships Unlimited-picture

Starships Unlimited to gra strategiczna dzięki której gracz wyrusza na podbój kosmosu. Zadaniem gracza jest wywalczenie sobie hegemonii w galaktyce.

Star Trek: Armada Demo

Star Trek: Armada-picture

Star Trek: Armada to gra strategiczna dająca graczom możliwość dowodzenia znanym z serialu statkiem kosmicznym. Zadaniem gracze jest walka z przeciwnikami sojuszu jak również wykonywanie ich rozkazów.

Seven Kingdoms: Ancient Adversaries Demo

Seven Kingdoms: Ancient Adversaries-picture

Seven Kingdoms: Ancient Adversaries to gra strategiczna w czasie rzeczywistym. Siedem królestw rywalizuje ze sobą, by podbić świat. Tylko największe imperium może tego dokonać.

Mall Tycoon Demo

Mall Tycoon-picture

Mall Tycoon to pozycja, w której gracz wciela się w menadżera tytułowego centrum handlowego - celem będzie oczywiście rozbudowa obiektu i zadbanie, aby dobrze prosperował. Jest tutaj kilkadziesiąt różnych rodzajów sklepów, w tym także np. salony tatuażu, zaś grający może zaprojektować rozmieszczenie wszystkiego.

Star Trek: Starfleet Command Demo

Star Trek: Starfleet Command-picture

Star Trek: Starfleet Command to symulator dowodzenia flotą kosmiczną. Zadaniem gracza jest dowodzenie swoją flota tak aby odnosiła ona zwycięstwa nad przeciwnikiem.

Space Empires: Starfury – Demo

relatedPhoto

Space Empires: Starfury jest grą strategiczną w której gracz jako kapitan bojowego statku kosmicznego przemierza układy gwiezdne znajdujące się w galaktyce. Gracz ma możliwość wyboru swojej ścieżki życiowej, może zostać kupcem, piratem lub najemnikiem

Prison Tycoon - DEMO

relatedPhoto

Prison Tycoon jest grą strategiczną, w kotnej pierwszym etapem jest zaprojektowanie obiektu.

RIM: Battle Planets Demo

RIM: Battle Planets-picture

RIM: Battle Planets to strategia czasu rzeczywistego wyprodukowana przez studio TriNodE. Akcja gry osadzona została w dalekiej przyszłości w przestrzeni kosmicznej. Gracz wciela się w postać przywódcy ziemskich oddziałów uwikłanych w konflikt zbrojny z obcymi cywilizacjami.

Making History 2: The War of the World

Making History 2: The War of the World-picture

Making History II: The War of the World jest grą całkiem złożoną, oferującą możliwość działania na wielu frontach. Akcja, jak sugeruje tytuł, została osadzona w czasach II wojny światowej, zaś zabawa mimo że w turach, toczy się na trójwymiarowej mapce.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii