System

Kategoria

Licencja

Język

Gry oferujące rozrywkę pozwalającą graczowi na sprawdzenie swoich umiejętności planowania oraz realizacji taktycznych celów. Ten gatunek rozgrywki oferuje możliwość wcielenia się w dowódcę armii lub też budowniczego miasta. Gracz musi zarządzać oraz rozwijać swoje dzieło, co często łączone jest z dynamiczną, wymagającą szybkiego reagowania akcją.

Gry

Gry strategiczne

Sid Meier's Railroads Demo

Sid Meier's Railroads-picture

Sid Meier's Railroads! polega na budowie tras kolejowych (układanie torów, mosty, tunele, stacje kolejowe, zwrotnice) oraz tworzeniu pociągów, ustalaniu ich tras, składów, celu podróży i wielu innych, wszystko w imię dostarczenia towaru na czas i w odpowiednie miejsce. Klientami są zakłady przemysłowe tworzące broń, metalurdzy, tartaki oraz wiele innych. Do dyspozycji programiści oddali ponad 30 rodzajów lokomotyw (parowe, elektryczne, spalinowe).

Serious Sam 2 Demo

Serious Sam 2-picture

Serious Sam Advance to strzelanka, w której gracz wciela się w postać Sama Stone'a muszącego wybić coraz liczniejszych przybyszy z kosmosu.

Railroad Tycoon 3 Demo

Railroad Tycoon 3-picture

Railroad Tycoon 3 to gra strategiczna, w której użytkownik wciela się we właściciela linii kolejowych.

Praetorians - DEMO

Praetorians - DEMO-picture

Praetorians to kolejny produkt hiszpańskiego studia Pyro Studios, który znany jest z doskonałej serii gier taktyczno-strategicznych Commandos.

Port Royale - DEMO

Port Royale - DEMO-picture

Port Royale to kolejna, po Patrician 2: Quest for Power, strategia niemieckiego studia Ascaron Software, która przenosi graczy na tereny Karaibów, do czasów rozkwitu piractwa, od XVI do XVII wieku.

Men of War Patch 1.17.5 PL

Men of War Patch-picture

Man of War to nowa, pełna akcji strategia RTS, w której użytkownicy przenoszą się w czasy drugiej wojny światowej.

Reach for the Stars Demo

Reach for the Stars-picture

Reach for the Stars jest turową grą strategiczną wyprodukowaną przez studio Strategic Studies Group. Akcja gry osadzona została w dalekiej przyszłości w przestrzeni kosmicznej. Gracz wciela się w dowódcę gwiazdy-matki w pewnej galaktyce, a jego zadaniem jest stworzenie międzygwiezdnego imperium.

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim Demo

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim Demo-picture

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim to druga część popularnej i bardzo dobrze ocenianej strategii sprzed dziewięciu lat, w której gracze przenoszą się do fantastycznego świata pełnego bestii, smoków i zamków.

Lionheart: Wyprawy Krzyżowe Demo

Lionheart: Wyprawy Krzyżowe-picture

Lionheart: Wyprawy Krzyżowe jest grą strategiczną osadzoną w XII wieku, w czasie III Wyprawy Krzyżowej. Gracz wciela się w jedną z dwóch postaci. Albo Ryszarda Lwie Serce, albo Saladyna (pierwszego sułtana Syrii i Egiptu) - muzułmańskiego przywódcę.

King's Bounty: Wojownicza Księżniczka Demo

King's Bounty: Wojownicza Księżniczka Demo-picture

King's Bounty: Wojownicza Księżniczka to oficjalne rozszerzenie do zrobionej na nowo gry sprzed ponad dziesięciu lat. King's Bounty to prekursor znanego na całym świecie Heroes of Might and Magic. Bardzo podobna rozgrywka, idea i cel.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii