System

Kategoria

Licencja

Język

Gry oferujące rozrywkę pozwalającą graczowi na sprawdzenie swoich umiejętności planowania oraz realizacji taktycznych celów. Ten gatunek rozgrywki oferuje możliwość wcielenia się w dowódcę armii lub też budowniczego miasta. Gracz musi zarządzać oraz rozwijać swoje dzieło, co często łączone jest z dynamiczną, wymagającą szybkiego reagowania akcją.

Gry

Gry strategiczne

Tropico – Spolszczenie

relatedPhoto

Tropico jest grą strategiczną w której gracz musi dbać o rozwój swojej społeczności. Gracz kontroluje każdy aspekt funkcjonowania państwa począwszy od zadbania o wydobycie odpowiednich surowców a na rozwoju turystyki kończąc.

Goodgame Empire

Goodgame Empire-picture

Goodgame Empire to gra w której gracz może stworzyć całe królestwo po swojemu.

Fallout Shelter dla Windows PC

Fallout Shelter dla Windows-picture

Fallout Shelter to desktopowa edycji gry strategicznej, która umożliwia nam wcielenie się w zarządce krypty (jednego z najbardziej ikonicznych aspektów serii gier Fallout).

Zoo Tycoon - Demo

Zoo Tycoon - Demo-picture

Zoo Tycoon to gra będąca symulacją ogrodu zoologicznego. Gracz jako zarządca ogrodu, mam za zadanie dbać o ZOO, zatrudniać nowych pracowników, zarządzać finansami i zachęcać odwiedzających do ponownej wizyty w ogrodzie zoologicznym. Co więcej, gracz musi tak rozbudowywać ZOO, tworzyć nowe trasy zwiedzania, punkty widokowe by interes cieszył się jak największą popularnością.

Pacific Storm: Allies Demo

Pacific Storm: Allies-picture

Pacific Storm: Allies to gra strategiczna, dotyczy czasów II wojny światowej. Stanowi dodatek do podstawowej gry Pacific Storm.

WarCraft: Orcs and Humans Demo

WarCraft: Orcs and Humans-picture

WarCraft: Orcs and Humans przypomina Dune II: The Building of a Dynasty, jednak w porównaniu z pierwowzorem wyposażono go w kilka nowych funkcji. Można zbierać jednostki w grupy i przesuwać je razem po mapie (można tak zrobić tylko z czterema wojownikami jednocześnie). Następną nowością jest dołączenie drugiego surowca, jako materiału potrzebnego do wznoszenia nowych budowli .

TV Manager

TV Manager-picture

TV Manager to gra ekonomiczna dla wszystkich, którzy uważają, że poradziliby sobie z prowadzeniem własnej stacji telewizyjnej.

Mystic Emporium 1.0

Mystic Emporium-picture

Mystic Emporium to zabawna gra ekonomiczna, w której gracz wciela się we właścicielkę nowo otwartego sklepu magicznego.

Red Riot 1.0

Red Riot-picture

Red Riot to strzelanka, w której gracz wciela się w postać rosyjskiego superbohatera.

Wakfu MMO dla PC

Wakfu MMO-picture

Wakfu to pełna kolorów, ciekawej mechaniki i szalonych zadań darmowa gra MMO na komputery PC.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii