System

Kategoria

Licencja

Język

Gry oferujące rozrywkę pozwalającą graczowi na sprawdzenie swoich umiejętności planowania oraz realizacji taktycznych celów. Ten gatunek rozgrywki oferuje możliwość wcielenia się w dowódcę armii lub też budowniczego miasta. Gracz musi zarządzać oraz rozwijać swoje dzieło, co często łączone jest z dynamiczną, wymagającą szybkiego reagowania akcją.

Gry

Gry strategiczne

Black & White 2 Demo

Black & White 2-picture

Black & White 2 zaoferuje gameplay dobrze znany posiadaczom pierwszej części rozbudowując go o sporo nowych elementów. Podobnie jak ostatnio duże znaczenie mają chowańce, które teraz możemy użyć do jeszcze bardziej złożonych zadań. Ponieważ sterujemy tu jednym z bogów możemy korzystać też z cudów a także skorzystać z wynalazków jak chociażby nowe typy łuków czy mieczy.

Rise of Nations: Rise of Legends Updated Demo

Rise of Nations: Rise of Legends-picture

Rise of Nations: Rise of Legends opisuje historię naszej cywilizacji. Jest to świat, w którym o władzę na świecie walczą cztery całkiem odmienne nacje.

The Guild 2 Demo

The Guild 2-picture

The Guild 2 po uruchomieniu przenosi nas do XIV wieku, zatem do okresu wysoce żywego, wypełnionego konfliktami, bitwami oraz intrygami.

Twierdza: Krzyżowiec Demo

Twierdza: Krzyżowiec-picture

Twierdza: Krzyżowiec to rozbudowana gra strategiczna, która pozwala zarządzać tytułową twierdzą i bronić jej przed przeciwnikami.

League of Legends (LoL)

League of Legends (LoL)-picture

League of Legends to szybka, przepełniona rywalizacją gra,która przetestuje sprawność palców i umysłu gracza. Pozwala stać się potężnym Przywoływaczem i wzywać odważnych bohaterów, by walczyli za nas na Fields of Justice.

Warcraft 3: Reign of Chaos Patch Polski 1.26a

Warcraft 3: Reign of Chaos Patch Polski-picture

Warcraft 3: Reign of Chaos Patch to najnowsza łatka na świetną i już kultową strategię czasu rzeczywistego.

Cywilizacja 5 Demo

Cywilizacja 5-picture

Cywilizacja 5 to kultowa gra strategiczna, rozgrywająca się w turach. Cywilizacja 5 posiada nowy silnik graficzny. Nie należy grać wieczorami w Cywilizacja 5, bo najczęściej kończy się to siedzeniem przed monitorem do białego rana.

Age of Empires 3 1.1

Age of Empires 3-picture

Age of Empires 3 to najnowsza część popularnej serii gier strategicznych, w których użytkownicy rozwijają swoją własną cywilizację.

Tropico – Spolszczenie

relatedPhoto

Tropico jest grą strategiczną w której gracz musi dbać o rozwój swojej społeczności. Gracz kontroluje każdy aspekt funkcjonowania państwa począwszy od zadbania o wydobycie odpowiednich surowców a na rozwoju turystyki kończąc.

Goodgame Empire

Goodgame Empire-picture

Goodgame Empire to gra w której gracz może stworzyć całe królestwo po swojemu.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii