System

Kategoria

Licencja

Język

Gry oferujące rozrywkę pozwalającą graczowi na sprawdzenie swoich umiejętności planowania oraz realizacji taktycznych celów. Ten gatunek rozgrywki oferuje możliwość wcielenia się w dowódcę armii lub też budowniczego miasta. Gracz musi zarządzać oraz rozwijać swoje dzieło, co często łączone jest z dynamiczną, wymagającą szybkiego reagowania akcją.

Gry

Gry strategiczne

Minecraft Demo 1.8.8

Minecraft Demo-picture

Minecraft to gra, w której gracz najpierw zbiera materiały potrzebne do konstrukcji a później buduje z nich cokolwiek tylko przyjdzie mu do głowy - budynki, różnego typu narzędzia a nawet broń.

Order of War: Challenge

Order of War: Challenge-picture

Order of War: Challenge to strategia czasu rzeczywistego (RTS) rozgrywająca się w czasach drugiej wojny światowej. W grze dostępne są dwie kampanie odpowiednio dla Frontu Zachodniego i Wschodniego.

League of Legends (LoL) 5.14

League of Legends (LoL)-picture

League of Legends to szybka, przepełniona rywalizacją gra,która przetestuje sprawność palców i umysłu gracza. Pozwala stać się potężnym Przywoływaczem i wzywać odważnych bohaterów, by walczyli za nas na Fields of Justice.

Fallout Shelter dla iOS

Fallout Shelter-picture

Fallout Shelter to gra strategiczna, która umożliwia nam wcielenie się w zarządce krypty (jednego z najbardziej ikonicznych aspektów serii gier Fallout).

Heroes of Newerth 3.7.4

Heroes of Newerth-picture

Heroes of Newerth to samodzielna gra, która powstała na bazie najpopularniejszej mapy do Warcraft 3, czyli DotA.

60 Seconds!

60 Seconds!-picture

60 Seconds! to gra przygodowa z elementami strategii. Nasz bohater musi w ciągu 60 sekund znaleźć odpowiednie zapasy, przedmioty i osoby, by przeżyć w schronie atomowym.

Prison Tycoon - DEMO

relatedPhoto

Prison Tycoon jest grą strategiczną, w której pierwszym etapem jest zaprojektowanie obiektu.

League of Legends (LoL) dla Mac

League of Legends (LoL)-picture

League of Legends to szybka, przepełniona rywalizacją gra,która przetestuje sprawność palców i umysłu gracza. Pozwala stać się potężnym Przywoływaczem i wzywać odważnych bohaterów, by walczyli za nas na Fields of Justice.

Open Transport Tycoon Deluxe 1.5.0

Open Transport Tycoon Deluxe-picture

Open Transport Tycoon Deluxe pozwala zagrać w jedną z najbardziej wciągających gier swoich czasów.

Pizza Connection 2 Demo

Pizza Connection 2-picture

Pizza Connection 2 oferuje możliwość wcielenia się w osobę prowadzącą sieć pizzernii i rozwijającą ją na wielką skalę. Najważniejsze zadania to lokalizacja kolejnych restauracji, dbanie o personel, ustalanie cen i menu, przeszkadzanie konkurencji oraz stały rozwój.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii