System

Kategoria

Licencja

Język

Gry oferujące rozrywkę pozwalającą graczowi na sprawdzenie swoich umiejętności planowania oraz realizacji taktycznych celów. Ten gatunek rozgrywki oferuje możliwość wcielenia się w dowódcę armii lub też budowniczego miasta. Gracz musi zarządzać oraz rozwijać swoje dzieło, co często łączone jest z dynamiczną, wymagającą szybkiego reagowania akcją.

Gry

Gry strategiczne

City Life Edition 2008 Demo

City Life Edition 2008-picture

City Life Edition 2008 to nowa odsłona gry strategicznej, w której użytkownik wcieli się w burmistrza miasta i jednocześnie jego głównego architekta.

Anno 2070 Demo

Anno 2070 Demo-picture

Anno 2070 Demo to wersja demonstracyjna, która umożliwi graczowi na zapoznanie się z dwiema pierwszymi misjami kampanii Anno 2070.

Zoo Tycoon Demo

Zoo Tycoon-picture

Zoo Tycoon to gra strategiczna, w której użytkownik wciela się w dyrektora ogrodu zoologicznego.

Fallout Shelter dla iOS i Android

Fallout Shelter-picture

Fallout Shelter to gra strategiczna, która umożliwia nam wcielenie się w zarządce krypty (jednego z najbardziej ikonicznych aspektów serii gier Fallout).

FreeCol 0.11.4

FreeCol-picture

FreeCol to bardzo dobra gra strategiczna, w której gracz wciela się w kolonizatorów Ameryki. Gra wzorowana jest na znanej i bardzo popularnej turowej strategii - Colonization.

Minecraft Demo 1.8.8

Minecraft Demo-picture

Minecraft to gra, w której gracz najpierw zbiera materiały potrzebne do konstrukcji a później buduje z nich cokolwiek tylko przyjdzie mu do głowy - budynki, różnego typu narzędzia a nawet broń.

Order of War: Challenge

Order of War: Challenge-picture

Order of War: Challenge to strategia czasu rzeczywistego (RTS) rozgrywająca się w czasach drugiej wojny światowej. W grze dostępne są dwie kampanie odpowiednio dla Frontu Zachodniego i Wschodniego.

League of Legends (LoL) 5.14

League of Legends (LoL)-picture

League of Legends to szybka, przepełniona rywalizacją gra,która przetestuje sprawność palców i umysłu gracza. Pozwala stać się potężnym Przywoływaczem i wzywać odważnych bohaterów, by walczyli za nas na Fields of Justice.

Heroes of Newerth 3.7.4

Heroes of Newerth-picture

Heroes of Newerth to samodzielna gra, która powstała na bazie najpopularniejszej mapy do Warcraft 3, czyli DotA.

60 Seconds!

60 Seconds!-picture

60 Seconds! to gra przygodowa z elementami strategii. Nasz bohater musi w ciągu 60 sekund znaleźć odpowiednie zapasy, przedmioty i osoby, by przeżyć w schronie atomowym.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii