System

Kategoria

Licencja

Język

Gry, w których mamy możliwość kierowania różnego rodzaju pojazdami, w realistyczny sposób, odwzorowujący wiele prawdziwych szczegółów pracy i działania określonych wehikułów. Ten rodzaj gier pozwala się wcielić graczom w rolę pilota samolotu, kapitana statku, czy też kierowcy autobusu.

Gry

Gry symulacyjne

Homeplanet Demo

Homeplanet-picture

Homeplanet to symulator kosmiczny, w który gracz jako członek klanu Troiden odkrywa nowe obszary kosmosu w celu znalezienia terenu dla zbudowania nowego domu.

Lock On: Modern Air Combat Demo

Lock On: Modern Air Combat-picture

Lock On: Modern Air Combat to symulator lotniczy dzięki któremu gracz ma szansę wziąć udział w wykreowanym przez twórców konflikcie w roli pilota. Gracz ma możliwość pilotowania samolotów zarówno produkcji amerykańskiej jak i rosyjskiej.

X3: Terran Conflict Patch 2.6

X3: Terran Conflict Patch-picture

X3: Terran Conflict Patch to łatka na bardzo dobre rozszerzenie do trzeciej części świetnej serii symulatorów kosmicznych o nazwie X.

Abyss Lights: Frozen Systems Demo

Abyss Lights: Frozen Systems-picture

Abyss Lights: Frozen Systems jest to symulator walk kosmicznych z trójwymiarową grafiką i widokiem z perspektywy pierwszej osoby.

Echelon Wind Warriors Demo

Echelon Wind Warriors-picture

Echelon: Wojownicy Wiatru to dodatek do gry zręcznościowej Echelon, która jest symulatorem lotniczym. Podobnie jak wersja podstawowa, dodatek rozgrywa się w przyszłości, a dokładnie w roku 2351.

Ghost Recon Advanced Warfighter 2 Dla jednego gracza

Ghost Recon Advanced Warfighter 2-picture

Ghost Recon Advanced Warfighter 2 to taktyczna strzelanka przenosząca graczy do miasta El Paso przyszłości.

AquaNox – Demo

relatedPhoto

AquaNox to połączenie symulacji łodzi podwodnej, gry cRPG i strzelanki osadzonej w realiach podwodnego świata. Akcja rozgrywa się w dalekiej przyszłości, a główny bohater musi walczyć z różnego rodzaju przeciwnikami takimi jak potwory morskie, zarażeni mieszkańcy głębin czy rebelianci.

Wings of Honour Demo

Wings of Honour-picture

Wings of Honour to symulator lotniczy, którego rozgrywka została umieszczona w czasie I Wojny Światowej. Gra została stworzona wyłącznie z myślą o komputerach osobistych.

Ship Simulator 2006 Demo

Ship Simulator 2006-picture

Ship Simulator 2006 to klasyczny symulator, dzięki któremu można sterować różnej wielkości statki oraz łodzie. Gracz pływa zarówno na pełnych morzach i oceanach, jak i w okolicach portów.

Panzer Elite Action Demo

relatedPhoto

Panzer Elite Action to symulator czołgu, w którym gracz wciela się w dowódcę pancernego potwora z czasów drugiej wojny światowej.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii