System

Kategoria

Licencja

Język

Gry, w których mamy możliwość kierowania różnego rodzaju pojazdami, w realistyczny sposób, odwzorowujący wiele prawdziwych szczegółów pracy i działania określonych wehikułów. Ten rodzaj gier pozwala się wcielić graczom w rolę pilota samolotu, kapitana statku, czy też kierowcy autobusu.

Gry

Gry symulacyjne

Pou Android

Pou-picture

Pou to nasz wirtualny przyjaciel. Zwierzątko, które swoim kształtem lekko przypomina ziemniaka. To także wiele godzin, a nawet i dni, które zostaną nam zabrane z życiorysu, a w zamian zostaną przekazane na przyjaźń, czy nawet miłość do tego słodkiego stworzonka.

Right Dress 1.0

Right Dress-picture

Right Dress to prosta gra, w której głównym zadaniem jest ubranie w dowolny stój rysunkowej lalki Barbie.

My Talking Tom Android

My Talking Tom-picture

My Talking Tom to kolejna tamagotchi-podobna gra, w której możemy opiekować się zwierzakiem, a w tym przypadku gadającym kotem Tomem.

FlightGear 3.4

FlightGear-picture

FlightGear darmowy symulator lotu samolotu cywilnego. Darmowy FlightGear oferuje także sterowanie samolotami wojskowymi.

Microsoft Flight Simulator X Demo

Microsoft Flight Simulator X-picture

Flight Simulator X to bardzo dobry symulator lotu statków cywilnych, w którym gracz zasiądzie za sterami różnorodnych maszyn: od małych awionetek i szybowców, po ogromne samoloty pasażerskie.

Euro Truck Simulator 2 Demo 1.19.2.1

Euro Truck Simulator 2-picture

Euro Truck Simulator 2 to gra, dzięki której możemy wcielić się w rolę kierowcy ciężarówki.

Aces High II 2.12 P. 4

Aces High II-picture

Aces High II to symulator lotu, którego akcja dzieje się podczas drugiej wojny światowej.

Minecraft Demo 1.8.8

Minecraft Demo-picture

Minecraft to gra, w której gracz najpierw zbiera materiały potrzebne do konstrukcji a później buduje z nich cokolwiek tylko przyjdzie mu do głowy - budynki, różnego typu narzędzia a nawet broń.

War Thunder 1.51.7.78 (Free to Play)

War Thunder-picture

War Thunder to MMO nowej generacji gdzie zostaniemy rzuceni w wir Drugiej Wojny Światowej i walczyć będziemy z lub przeciwko graczom z całego świata, używając samolotów, floty oraz czołgów i innych maszyn naziemnych z tego okresu.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii