System

Kategoria

Licencja

Język

Gry, w których mamy możliwość kierowania różnego rodzaju pojazdami, w realistyczny sposób, odwzorowujący wiele prawdziwych szczegółów pracy i działania określonych wehikułów. Ten rodzaj gier pozwala się wcielić graczom w rolę pilota samolotu, kapitana statku, czy też kierowcy autobusu.

Gry

Gry symulacyjne

X: Beyond the Frontier Demo

X: Beyond the Frontier-picture

X: Beyond the Frontier rozgrywa się w odległej przyszłości w megalitycznym wszechświecie zwanym X. Główny bohater - pilot i kapitan kosmicznego statku podróżuje po przestrzeni kosmicznej w poszukiwaniu przygód, sławy, pieniędzy oraz szczęścia.

X3 Reunion Demo

X3 Reunion-picture

X3 Reunion rozgrywa się w odległej przyszłości, w której niebezpieczna rasa Khaak dąży do podboju uniwersum X. Wszyscy są zagrożeni. Na domiar złego w przestrzeni pojawia się nieznana do tej pory rasa Xenonów, którzy również nie mają pokojowych zamiarów. Mający nóż na gardle ludzie starają się przetrwać te ciężkie czasy uciekając się do różnych sposobów.

F/A-18 Korea Demo

F/A-18 Korea-picture

F/A-18 Korea to realistyczny symulator słynnej amerykańskiej maszyny bojowej - myśliwca F-18 Szerszeń. Siedząc za jej sterami gracze wykonywać będą niebezpieczne misje na azjatyckim teatrze wojennym.

Frontier: First Encounters Demo

Frontier: First Encounters-picture

Frontier: First Encounters umożliwia graczom wcielenie się w młodego kosmicznego pirata i wzięcie udziału w niezliczonych walkach i potyczkach w kosmicznej przestrzeni.

Search and Rescue 4: Coastal Heroes DEmo

Search and Rescue 4: Coastal Heroes-picture

Search and Rescue 4: Coastal Heroes to symulator lotów śmigłowcem, będący kolejną odsłoną serii Serach and Rescue. Podobnie jak w drugiej części, gracz wciela się w postać ratownika pracującego dla amerykańskiej straży przybrzeżnej.

Freelancer Demo

Freelancer-picture

Freelancer to gra przedstawiająca historię człowieka, który przemierza kosmos w poszukiwaniu przygód. Gra osadzona jest w odległej przyszłości, pod koniec XXX wieku, w której ludzkość skolonizowała wiele planet poza Układem Słonecznym.

Red Ace Squadron - Demo 1.1

relatedPhoto

Red Ace Squadron to symulator samolotowy w którym gracz zasiada za sterami wojskowych dwupłatowców znanych z frontów pierwszej wojny światowej. Zadaniem gracza jest walka powietrzna z nieprzyjacielem.

Archimedean Dynasty – Demo

relatedPhoto

Archimedean Dynasty to Symulacja łodzi podwodnych nastawiona na szybką akcję, gdzie wszystkim co chroni bohatera przed zimnem i wysokim ciśnieniem jest wiedza, umiejętności walki oraz sześć cali stali.

AquaNox – Demo

relatedPhoto

AquaNox to połączenie symulacji łodzi podwodnej, gry cRPG i strzelanki osadzonej w realiach podwodnego świata. Akcja rozgrywa się w dalekiej przyszłości, a główny bohater musi walczyć z różnego rodzaju przeciwnikami takimi jak potwory morskie, zarażeni mieszkańcy głębin czy rebelianci.

AquaNox 2: Revelation – Demo

relatedPhoto

W grze AquaNox 2: Revelation wcielamy się w postać Williama Drake'a, młodego pilota, który wyruszająca na poszukiwanie legendarnego skarbu swojego przodka. Okazuje się jednak, że nie tylko on jest zainteresowany odnalezieniem skarbu.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii