System

Kategoria

Licencja

Język

Gry, w których mamy możliwość kierowania różnego rodzaju pojazdami, w realistyczny sposób, odwzorowujący wiele prawdziwych szczegółów pracy i działania określonych wehikułów. Ten rodzaj gier pozwala się wcielić graczom w rolę pilota samolotu, kapitana statku, czy też kierowcy autobusu.

Gry

Gry symulacyjne

Pou Android

Pou-picture

Pou to nasz wirtualny przyjaciel. Zwierzątko, które swoim kształtem lekko przypomina ziemniaka. To także wiele godzin, a nawet i dni, które zostaną nam zabrane z życiorysu, a w zamian zostaną przekazane na przyjaźń, czy nawet miłość do tego słodkiego stworzonka.

War Thunder Free to Play

War Thunder-picture

War Thunder to MMO nowej generacji gdzie zostaniemy rzuceni w wir Drugiej Wojny Światowej i walczyć będziemy z lub przeciwko graczom z całego świata, używając samolotów, floty oraz czołgów i innych maszyn naziemnych z tego okresu.

Minecraft Free Demo

relatedPhoto

Minecraft to gra, w której gracz najpierw zbiera materiały potrzebne do konstrukcji a później buduje z nich cokolwiek tylko przyjdzie mu do głowy - budynki, różnego typu narzędzia a nawet broń.

Spec Ops II: Green Berets

Spec Ops II: Green Berets-picture

Spec Ops II: Green Berets to taktyczna strzelanka FPP, w której użytkownik wciela się w żołnierza elitarnego oddziału Zielonych Beretów.

The Sims 4 Gallery dla iOS

The Sims 4 Gallery-picture

The Sims 4 Gallery to prosta aplikacja, która pozwala na przeglądanie galerii społeczności The Sims 4 z pomocą iPhone'a i iPada.

The Sims 4 Gallery dla Android

The Sims 4 Gallery-picture

The Sims 4 Gallery to prosta aplikacja, która pozwala na urządzeniach mobilnych na przeglądanie galerii społeczności The Sims 4.

Virtual Skipper 2 Demo

Virtual Skipper 2-picture

Virtual Skipper 2 to druga część bardzo dobrego symulatora regat, w którym użytkownik wciela się w żeglarza, którego zadaniem jest przepłynięcie trasy szybciej od swoich rywali.

3D Ultra RC Racers Deluxe

3D Ultra RC Racers Deluxe-picture

3D Ultra RC Racers Deluxe to gra, która szczególnie przypadnie do gustu modelarzom, choć nie tylko. Użytkownicy wcielają się w zapalonych miłośników zdalnie sterowanych samochodów.

3D Ultra TrainTown Deluxe

3D Ultra TrainTown Deluxe-picture

3D Ultra TrainTown Deluxe to zabawa stworzona przede wszystkim dla miłośników rozkładanych kolejek. Gracz zasiada za sterami lokomotywy i jeździ po torach, zatrzymuje się na stacjach, dba o stan techniczny pociągu, itp..

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii