System

Kategoria

Licencja

Język

Gry, w których mamy możliwość kierowania różnego rodzaju pojazdami, w realistyczny sposób, odwzorowujący wiele prawdziwych szczegółów pracy i działania określonych wehikułów. Ten rodzaj gier pozwala się wcielić graczom w rolę pilota samolotu, kapitana statku, czy też kierowcy autobusu.

Gry

Gry symulacyjne

X: Beyond the Frontier Demo

X: Beyond the Frontier-picture

X: Beyond the Frontier rozgrywa się w odległej przyszłości w megalitycznym wszechświecie zwanym X. Główny bohater - pilot i kapitan kosmicznego statku podróżuje po przestrzeni kosmicznej w poszukiwaniu przygód, sławy, pieniędzy oraz szczęścia.

X3 Reunion Demo

X3 Reunion-picture

X3 Reunion rozgrywa się w odległej przyszłości, w której niebezpieczna rasa Khaak dąży do podboju uniwersum X. Wszyscy są zagrożeni. Na domiar złego w przestrzeni pojawia się nieznana do tej pory rasa Xenonów, którzy również nie mają pokojowych zamiarów. Mający nóż na gardle ludzie starają się przetrwać te ciężkie czasy uciekając się do różnych sposobów.

Stair Dismount Demo

Stair Dismount-picture

Stair Dismount jest symulacją w której gracz może wybrać nie tylko siłę z jaką chce zepchnąc manekina ze schodów ale również kąt pod jakim chce uderzyć.

Top Gun: Combat Zones Demo

Top Gun: Combat Zones-picture

Top Gun: Combat Zones jest gra akcji wyprodukowaną przez studio Digital Integrations. Fabuła gry oparta została na motywach filmowego przeboju z lat 80. - Top Gun z Tomem Cruise w roli głównej. Gracz zasiada za sterami amerykańskiego myśliwca.

Wings of Honour Demo

Wings of Honour-picture

Wings of Honour to symulator lotniczy, którego rozgrywka została umieszczona w czasie I Wojny Światowej. Gra została stworzona wyłącznie z myślą o komputerach osobistych.

Wings of War Demo

Wings of War-picture

Wings of War to gra zręcznościowa i symulacja lotnicza.

Search and Rescue: Vietnam MedEvac Demo

Search and Rescue: Vietnam MedEvac-picture

Search and Rescue: Vietnam MedEvac to gra będąca symulatorem lotów śmigłowcem , Gracz wciela się w postać pilota helikoptera, który wykonuje różne niebezpieczne misje w czasie wojny w Wietnamie.

MechWarrior Demo

MechWarrior-picture

MechWarrior to gra, której akcja toczy się w 3015 roku na planecie Deshler, na której pilot jednego z wielkich mechów Adrian Kohl cierpiący z powodu śmierci swoich bliskich szuka zemsty na zabójcach swojej rodziny.

F/A-18 Korea Demo

F/A-18 Korea-picture

F/A-18 Korea to realistyczny symulator słynnej amerykańskiej maszyny bojowej - myśliwca F-18 Szerszeń. Siedząc za jej sterami gracze wykonywać będą niebezpieczne misje na azjatyckim teatrze wojennym.

Falcon 4.0 Demo

Falcon 4.0-picture

Falcon 4.0 to realistyczny symulator myśliwca F-16, który umożliwia graczom branie udziały w misjach zwiadowczych, nalotach bombardujących oraz w walce powietrznej.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii