System

Kategoria

Licencja

Język

Gry, w których mamy możliwość kierowania różnego rodzaju pojazdami, w realistyczny sposób, odwzorowujący wiele prawdziwych szczegółów pracy i działania określonych wehikułów. Ten rodzaj gier pozwala się wcielić graczom w rolę pilota samolotu, kapitana statku, czy też kierowcy autobusu.

Gry

Gry symulacyjne

Star Trek: Bridge Commander Demo

Star Trek: Bridge Commander-picture

Star Trek: Bridge Commander to symulator dowodzenia statkiem kosmicznym znanym z serialu. Gracz ma za zadanie dowodzić swoją załogą oraz przynależną mu flotą tak aby zwyciężała z przeciwnikami.

Homeplanet Demo

Homeplanet-picture

Homeplanet to symulator kosmiczny, w który gracz jako członek klanu Troiden odkrywa nowe obszary kosmosu w celu znalezienia terenu dla zbudowania nowego domu.

SAS: Secure Tomorrow

SAS: Secure Tomorrow-picture

SAS: Secure Tomorrow to taktyczna strzelanka, stworzona na wzór takich serii jak SWAT, czy też Tom Clancy's: Rainbow Six.

Lock On: Modern Air Combat Demo

Lock On: Modern Air Combat-picture

Lock On: Modern Air Combat to symulator lotniczy dzięki któremu gracz ma szansę wziąć udział w wykreowanym przez twórców konflikcie w roli pilota. Gracz ma możliwość pilotowania samolotów zarówno produkcji amerykańskiej jak i rosyjskiej.

Search and Rescue: Vietnam MedEvac Demo

Search and Rescue: Vietnam MedEvac-picture

Search and Rescue: Vietnam MedEvac to gra będąca symulatorem lotów śmigłowcem , Gracz wciela się w postać pilota helikoptera, który wykonuje różne niebezpieczne misje w czasie wojny w Wietnamie.

X3: Terran Conflict Patch 2.6

X3: Terran Conflict Patch-picture

X3: Terran Conflict Patch to łatka na bardzo dobre rozszerzenie do trzeciej części świetnej serii symulatorów kosmicznych o nazwie X.

Tarr Chronicles: Sign of Ghosts Demo

Tarr Chronicles: Sign of Ghosts-picture

Tarr Chronicles: Sign of Ghosts to symulacja kosmiczna z elementami RPG, która przenosi gracza do uniwersum Tarr, gdzie od wielu lat istnieje konflikt przeciw mrocznemu De'Khete.

Abyss Lights: Frozen Systems Demo

Abyss Lights: Frozen Systems-picture

Abyss Lights: Frozen Systems jest to symulator walk kosmicznych z trójwymiarową grafiką i widokiem z perspektywy pierwszej osoby.

Echelon Wind Warriors Demo

Echelon Wind Warriors-picture

Echelon: Wojownicy Wiatru to dodatek do gry zręcznościowej Echelon, która jest symulatorem lotniczym. Podobnie jak wersja podstawowa, dodatek rozgrywa się w przyszłości, a dokładnie w roku 2351.

Virtual Deep Sea Fishing

Virtual Deep Sea Fishing-picture

Virtual Deep Sea Fishing to nietypowy symulator, w którym gracz staje się rybakiem, poławiającym na morzach i oceanach.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii