System

Kategoria

Licencja

Język

Gry, w których mamy możliwość usiąść za sterami różnego rodzaju pojazdów i sprawdzić swój refleks w rozgrywce jedno- lub wielo-osobowej. Zabawa jest przeważnie oparta na bardzo szybkiej, pełnej adrenaliny akcji oraz wymaga od gracza zręczności i zimnej krwi.

Gry

Gry wyścigowe

Interstate '82 – Demo

relatedPhoto

Interstate '82 to kontynuacja serii gry Interstate '76. Gracz wciela się w rolę starego wojownika Taurusa. Jego stary kompan Groove Champion (bohater z poprzedniej części), zaginął. Zadaniem gracza jest odnalezienie przyjaciela i ocalenie go od brutalnej śmierci.

Beam Breakers – Demo

relatedPhoto

Beam Breakers dzieje się w 2173 roku, gdzie grupa zwana tytułowym Beam Breakers urządza wyścigi po mieście. Akcja dzieje się w powietrzu, ponieważ w tej wizji przyszłości pojazdy latają - zupełnie jak we wspomnianym filmie ''Piąty Element''.

FlatOut 2 – Demo

relatedPhoto

FlatOut 2 kładzie jeszcze większy nacisk na rozwałkę od poprzedniej części. Dzięki wzmocnionemu silnikowi graficznemu wszystkie zderzenia, kraksy, rysy i otarcia wyglądają zdecydowanie bardziej widowiskowo i dokładnie.

GearGrinder

GearGrinder-picture

GearGrinder to nowa gra samochodowa, która zarazem jest świetną grą akcji. Użytkownik w GearGrinder siada za kierownicą uzbrojonych po dach ciężarówek i uczestniczy w wyścigach podobnych jak w Carmageddon.

Scraps Windows Demo

relatedPhoto

Scraps Windows Demo to ciekawa gra wyścigowa, w której budujemy pojazdy w zasadzie od zera i walczymy z innymi na torze.

Wasteland Angel - Demo

relatedPhoto

Wasteland Angel jest strzelanką, w której gracz wciela się w postać kobiety stojącej w obroni ludzi ocalałych po III Wojnie Światowej, w wyniku której na ziemi pojawili się mutanci zagrażające bezpieczeństwu ocalałych.

Trackmania - Demo

relatedPhoto

Trackmania to gra, w której przed wyruszeniem na trasę musimy ją samodzielnie zaprojektować. Aby to zrobić wybieramy rodzaj terenu oraz jego ukształtowanie. Następnie decydujemy o szerokości drogi, oraz przeszkodach na niej czyhających.

Grand Prix Legends Demo

Grand Prix Legends-picture

Grand Prix Legends to gra wyścigowa, która przenosi gracza do świata historycznych wyścigów, która miała miejsce w 1967 roku. Gracz będzie miał okazję zobaczyć takiego słynnego kierowcę jak Graham Hill.

Insane

Insane-picture

Insane to wyścigi terenowe stworzone przede wszystkim z myślą o rozgrywce wieloosobowej w sieci lokalnej i Internecie. W Insane do wyboru gracza oddana została możliwość ścigania się w kilku różnych klasach: od małych buggy i skuterów, poprzez nieco większe pickupy, a na potężnych ciężarówkach kończąc. Nie zabraknie także pojazdów bonusowych, otrzymywanych po zdobyciu określonej ilości punktów, takich jak: wóz policyjny czy też poduszkowiec.

Scraps Mac Demo

relatedPhoto

Scraps Mac Demo to ciekawa gra wyścigowa, w której budujemy pojazdy w zasadzie od zera i walczymy z innymi na torze.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii