System

Kategoria

Licencja

Język

Gry, w których mamy możliwość usiąść za sterami różnego rodzaju pojazdów i sprawdzić swój refleks w rozgrywce jedno- lub wielo-osobowej. Zabawa jest przeważnie oparta na bardzo szybkiej, pełnej adrenaliny akcji oraz wymaga od gracza zręczności i zimnej krwi.

Gry

Gry wyścigowe

Zombie Driver 1.0.6

Zombie Driver-picture

Zombie Driver pozwala usiąść za kierownicą samochodu i rozwalać nieumarłych na różne sposoby. Samochód jest specjalnie wyposażony (broń, pancerz), co ułatwia zadanie.

RaceRoom Racing Experience

relatedPhoto

RaceRoom Racing Experience jest darmową gra łączącą fanów wyścigów z całego świata. Gracze zaczynają swoją karierę na specjalnym portalu by później móc korzystać z ogromu darmowego materiału. Darmowe auta i trasy są dostępne dla każdego zarejestrowanego użytkownika, a z czasem dojdzie więcej pojazdów i możliwości. Nieważne jakie są wyścigowe preferencje gracza, twórcy zadbali by nie brakło żadnej kombinacji.

Trackmania - Demo

relatedPhoto

Trackmania to gra, w której przed wyruszeniem na trasę musimy ją samodzielnie zaprojektować. Aby to zrobić wybieramy rodzaj terenu oraz jego ukształtowanie. Następnie decydujemy o szerokości drogi, oraz przeszkodach na niej czyhających.

Driver – Demo

relatedPhoto

Driver to samochodowa gra akcji z wyraźnie zarysowaną fabułą. Gracz wciela się w policjanta który prowadzi niebezpieczną operację wśród struktur mafijnych. Zadaniem gracza jest zdobywanie zaufania w rozpracowywanej organizacji poprzez wykonywanie poleń związanych z prowadzeniem aut.

Carmageddon TDR 2000 – Demo

relatedPhoto

Carmageddon TDR 2000 wbrew nazwie nie jest to kontynuacja kontrowersyjnych wyścigów sprzed lat, jest to zupełnie nowa produkcja z serii. Gra w głównej mierze skupia się na rozgrywce dla wielu graczy .

Safari Biathlon – Demo

relatedPhoto

Safari Biathlon jest wyścigową grą samochodową wyprodukowaną i wydaną przez studio Nikita. Wyścigi rozgrywane są na trzech różnych planetach. Gracz wciela się w postać kierowcy futurystycznego, uzbrojonego pojazdu.

Turbo Racing League

relatedPhoto

Turbo Racing League to gra wyścigowa, w której sterujemy sympatycznymi ślimakami.

Xpand Rally Xtreme Demo

Xpand Rally Xtreme Demo-picture

Xpand Rally Xtreme to sequel gry Xpand Rally. Grający bierze udział w rajdach samochodowych na różnych nawierzchniach.

Crash Tag Team Racing - Demo

Crash Tag Team Racing - Demo-picture

Crash Tag Team Racing to połączenie zręcznościowej gry wyścigowej oraz platformowej.

Daytona USA - Demo

Daytona USA - Demo-picture

Daytona USA to gra sportowej, w której gracz ma okazję wykazać się zręcznością podczas wyścigów samochodowych.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii