System

Kategoria

Licencja

Język

Gry, w których mamy możliwość usiąść za sterami różnego rodzaju pojazdów i sprawdzić swój refleks w rozgrywce jedno- lub wielo-osobowej. Zabawa jest przeważnie oparta na bardzo szybkiej, pełnej adrenaliny akcji oraz wymaga od gracza zręczności i zimnej krwi.

Gry

Gry wyścigowe

Rollcage Stage 2 - Demo

Rollcage Stage 2 - Demo-picture

Rollcage Stage 2 rozgrywa się w bliżej nieokreślonej przyszłości, w której ulubioną dyscypliną sportową tłumów są wyścigi niezwykle szybkich i wyposażonych w najnowocześniejszą broń bolidów. Podobnie jak i w poprzedniej części główną bronią wirtualnych zawodników pozostaje jednakże refleks.

Crash Tag Team Racing - Demo

Crash Tag Team Racing - Demo-picture

Crash Tag Team Racing to połączenie zręcznościowej gry wyścigowej oraz platformowej.

Micro Machines v4 – Demo

relatedPhoto

Micro Machines v4 to czwarta część nietypowych wyścigów samochodowych. Nietypowych, bo w rywalizacji biorą udział miniaturowe samochodziki, na codzień przeznaczone do zabawy dla dzieci. Wyścigi rozgrywają się w domu i w jego najbliższej okolicy.

Tread Marks

Tread Marks-picture

Tread Marks to oryginalna gra, w której użytkownicy uczestniczą w wyścigu czołgów, które odbywają się na bezdrożnych trasach.

Hot Rod: Garage to Glory

Hot Rod: Garage to Glory-picture

Wersja demonstracyjna gry Hot Rod: Garage to Glory

Wyścigi ślimaków

Wyścigi ślimaków-picture

Wyścigi ślimaków (Snail Racers) to gra wyścigowa, w której ścigasz się z innymi ślimakami na torze wyścigowym. Dowiedz się kto jest najszybszym ślimakiem na planecie.

Ski Racing 2006 Demo

Ski Racing 2006-picture

Ski Racing 2006 jest grą sportową, w której gracz ma okazję poszusowania po najsłynniejszych stokach jak Garmisch-Partenkirchen, Kitzbühl czy Val d'Isere. Tak jak w poprzedniej odsłonie gry, dostępne są cztery rodzaje rozgrywki obejmujące dyscypliny takie jak slalom, slalom gigant, super-g oraz downhill (Zjazd).

F1 World Grand Prix 99

relatedPhoto

F1 World Grand Prix 99 to gra rajdowa, w której użytkownik dołączy do świata formuły pierwszej jako kierowca bolidu.

SuperTuxKart Portable 0.8

relatedPhoto

SuperTuxKart Portable to gra wyścigowa, typowe wyścigi kartów, które w założeniach przypominają nieco chociażby serię Mario Kart. Ponieważ jest to edycja portable – wystarczy uruchomić i grać, instalacja nie jest konieczna.

Dirt Track Racing 2 - Demo

Dirt Track Racing 2 - Demo-picture

Dirt Track Racing 2 to druga część gry wyścigowej z realistycznym prowadzeniem i trójwymiarową oprawą graficzną.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii