System

Kategoria

Licencja

Język

Darmowe wersje gier, a także ich wersje demonstracyjne, pozwalające na sprawdzenie gry w akcji i przekonania się czy jej pełna wersja zadziała na naszym sprzęcie.

Gry

Gry

Pokemon GO dla Androida i iOS 0.29.2

Pokemon GO dla Androida i iOS-picture

Pokemon GO to gra mobilna wykorzystująca geolokazliację, w której możemy łapać Pokemony na prawdziwych ulicach, a nawet w naszym domu!

Pokemon Uranium Beta 4.3

Pokemon Uranium-picture

Pokemon Uranium to gra stworzona przez fanów serii gier o Pokemonach na silniku RPGMaker XP.

Diablo 3 Demo Starter Edition

Diablo 3 Demo-picture

Diablo 3 to długo wyczekiwana kontynuacja jednego z największych hitów minionej dekady - Diablo II. W trzeciej odsłonie serii autorzy wprowadzili wiele zmian, które mają sprawić, że "trójka" dotrze do jeszcze szerszego grona graczy.

Tropico – Spolszczenie

relatedPhoto

Tropico jest grą strategiczną w której gracz musi dbać o rozwój swojej społeczności. Gracz kontroluje każdy aspekt funkcjonowania państwa począwszy od zadbania o wydobycie odpowiednich surowców a na rozwoju turystyki kończąc.

Thief 2: The Metal Age Spolszczenie

relatedPhoto

Thief 2: The Metal Age to druga część serii gier akcji typu FPS, której głównym bohaterem jest złodziej Garret. Gra jest kontynuacją pierwszej części gry wzbogaconej o nowe elementy.

Silent Hill 4: The Room - Spolszczenie

relatedPhoto

Silent Hill 4: The Room to produkcja, w której gracz wciela się w Henry'ego Townshend'a - właściciela nieszczęsnego pokoju. W swojej łazience okrywa on portal, dzięki któremu akcja gry przenosi się do innych lokacji, np. do lasu, na stację metra czy do więzienia leżącego na środku jeziora.

Goodgame Empire

Goodgame Empire-picture

Goodgame Empire to gra w której gracz może stworzyć całe królestwo po swojemu.

NVIDIA VR Funhouse

NVIDIA VR Funhouse-picture

NVIDIA VR Funhouse to demo technologiczne, pozwalające zanurzyć się w świat wirtualnej rzeczywistości, przy okazji testując wydajność naszego komputera pod kątem VR.

Fallout Shelter dla Windows PC

Fallout Shelter dla Windows-picture

Fallout Shelter to desktopowa edycji gry strategicznej, która umożliwia nam wcielenie się w zarządce krypty (jednego z najbardziej ikonicznych aspektów serii gier Fallout).

GTA San Andreas Hot Coffee (Adult) Mod v2.1

relatedPhoto

GTA San Andreas Hot Coffee (Adult) Mod v2.1 for PC to mod, który pozwala uruchomić ukryte sceny erotyczne w grze.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii