System

Kategoria

Licencja

Język

Darmowe wersje gier, a także ich wersje demonstracyjne, pozwalające na sprawdzenie gry w akcji i przekonania się czy jej pełna wersja zadziała na naszym sprzęcie.

Gry

Gry

Thief: The Dark Project Demo

Thief: The Dark Project-picture

Thief: The Dark Project to pierwsza część świetnej serii gier, w których użytkownik wciela się w średniowiecznego złodzieja.

Star Wars: The Old Republic Free To Play

Star Wars: The Old Republic-picture

Star Wars: The Old Republic to gra z gatunku massive online multiplayer w której gracz wciela się w postać jednej ze stron galaktycznego konfliktu. Przed rozpoczęciem rozgrywki gracz staje przed wyborem frakcji i klasy swojej postaci. Gra opiera się na wykonywaniu misji w różnych zakątkach galaktyki jak również na walce oraz współpracy z innymi graczami.

Secret Files: Tunguska Demo

Secret Files: Tunguska-picture

Secret Files: Tunguska opisuje historię zagadkowej eksplozji o potędze kilkunastu megaton, która unicestwiła 6,000 km kwadratowych puszczy na Syberii.

Pirates vs Ninjas 1.0

Pirates vs Ninjas-picture

Pirates vs Ninjas to strzelanka przedstawiająca wielka bitwę pomiędzy piratami a wojownikami Ninja.

Prince of Persia: The Sands of Time Free Full Game (Ad Supported)

relatedPhoto

Prince of Persia: The Sands of Time Free Full Game (Ad Supported) pozwoli na zabawę z pełną wersją tytułowej gry w zamian za konieczność oglądania reklam.

Painkiller Demo Dla jednego gracza

Painkiller Demo-picture

Painkiller to polska strzelanka FPP, w której gracz wciela się w zmarłego Daniela Garnera.

Painkiller: Hell & Damnation Demo PC

Painkiller: Hell & Damnation Demo-picture

Wersja demonstracyjna gry Painkiller Hell & Damnation na komputery PC.

Sid Meier's Railroads Demo

Sid Meier's Railroads-picture

Sid Meier's Railroads! polega na budowie tras kolejowych (układanie torów, mosty, tunele, stacje kolejowe, zwrotnice) oraz tworzeniu pociągów, ustalaniu ich tras, składów, celu podróży i wielu innych, wszystko w imię dostarczenia towaru na czas i w odpowiednie miejsce. Klientami są zakłady przemysłowe tworzące broń, metalurdzy, tartaki oraz wiele innych. Do dyspozycji programiści oddali ponad 30 rodzajów lokomotyw (parowe, elektryczne, spalinowe).

The Shadow of Zorro Demo

The Shadow of Zorro-picture

The Shadow of Zorro to przygodowa gra akcji, która przenosi historię odważnego i sprawiedliwego Zorro z ekranów telewizorów i kin, na ekran komputera.

Shade: Gniew Aniołów Demo

Shade: Gniew Aniołów-picture

Shade: Gniew Aniołów to przygodowa gra akcji wyprodukowana przez studio Black Element Software. Akcja toczy się w małym miasteczku europejskim, a gracz wciela się w watykańskiego wysłannika mającego potwierdzić doniesienia o cudzie.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii