System

Kategoria

Licencja

Język

Darmowe wersje gier, a także ich wersje demonstracyjne, pozwalające na sprawdzenie gry w akcji i przekonania się czy jej pełna wersja zadziała na naszym sprzęcie.

Gry

Gry

Black & White 2 Demo

Black & White 2-picture

Black & White 2 zaoferuje gameplay dobrze znany posiadaczom pierwszej części rozbudowując go o sporo nowych elementów. Podobnie jak ostatnio duże znaczenie mają chowańce, które teraz możemy użyć do jeszcze bardziej złożonych zadań. Ponieważ sterujemy tu jednym z bogów możemy korzystać też z cudów a także skorzystać z wynalazków jak chociażby nowe typy łuków czy mieczy.

Half-Life Demo

Half-Life-picture

Half-Life to gra akcji rozpoczynająca się, gdy do tajnego laboratorium Black Mesa Research Facility przybywa fizyk Gordon Freeman. Podczas jednego z eksperymentów przypadkowo zostaje otwarty portal Xen, przez który dochodzi do inwazji wrogo nastawionych obcych. Gracz wcielając się w postać naukowca walczy nie tylko z nimi, ale także z żołnierzami przysłanymi przez rząd U.S.A w celu wyciszenia całej sprawy.

Rise of Nations: Rise of Legends Updated Demo

Rise of Nations: Rise of Legends-picture

Rise of Nations: Rise of Legends opisuje historię naszej cywilizacji. Jest to świat, w którym o władzę na świecie walczą cztery całkiem odmienne nacje.

The Guild 2 Demo

The Guild 2-picture

The Guild 2 po uruchomieniu przenosi nas do XIV wieku, zatem do okresu wysoce żywego, wypełnionego konfliktami, bitwami oraz intrygami.

IGI 2 Covert Strike Demo

relatedPhoto

IGI 2 Covert Strike to druga część dobrze przyjętej pozycji, w której akcję obserwowaliśmy z perspektywy pierwszej osoby.

Need for Speed: Most Wanted DEMO

Need for Speed: Most Wanted-picture

Need for Speed: Most Wanted to świetna gra samochodowa, w której użytkownik trafia do fikcyjnego miasta, w którym bardzo rozpowszechnione są wyścigi uliczne, które są zmorą policji.

Twierdza: Krzyżowiec Demo

Twierdza: Krzyżowiec-picture

Twierdza: Krzyżowiec to rozbudowana gra strategiczna, która pozwala zarządzać tytułową twierdzą i bronić jej przed przeciwnikami.

Minecraft Windows 10 Edition Beta

Minecraft Windows 10 Edition-picture

Minecraft Windows 10 Edition to specjalna wersja tej hitowej gry o budowaniu, kopaniu i walce z niebezpiecznymi przeciwnikami w specjalnym świecie, który składa się z sześciennych klocków.

Sesame Street Fighter

Sesame Street Fighter-picture

Sesame Street Fighter to śmieszna bijatyka, w której klasyczne postaci z Ulicy Sezamkowej muszą zmierzyć się ze sobą na arenach.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii