System

Kategoria

Licencja

Język

Darmowe wersje gier, a także ich wersje demonstracyjne, pozwalające na sprawdzenie gry w akcji i przekonania się czy jej pełna wersja zadziała na naszym sprzęcie.

Gry

Gry

Divine Divinity Demo

Divine Divinity-picture

Divine Divinity jest grą fabularną, w której gracz wciela się w bohatera cudem ocalonego od śmierci, który za cel obiera sobie pokonanie złego władcy.

Daikatana Demo

Daikatana-picture

Daikatana to gra akcji, w której gracz wciela się w szalonego naukowca Mishimę. Akcja gry rozgrywa się w XXV wieku, a rozgrywka opiera się na podróży w czasie.

Pandemic 2 1.0

Pandemic 2-picture

Pandemic 2 to gra strategiczna, w której gracz może stworzyć śmiertelną chorobę na skalę pandemii.

Baseball 1.0

Baseball-picture

Baseball to nic innego jak symulator tej popularnej i powszechnie uprawianej dyscypliny sportowej w USA.

The Scene of the Crime 1.0

The Scene of the Crime-picture

The Scene of the Crime to ciekawa gra logiczna, w której gracz wciela się w postać detektywa badającego miejsce zbrodni.

Mass Mayhem 2 1.0

Mass Mayhem 2-picture

Mass Mayhem 2 to strzelanka, w której gracz musi pokonać jak największą liczbą nazistów i członków gangu aby zdobyć jak fundusze na rozwój postaci.

Deponia Demo

Deponia Demo-picture

Deponia to komedia, w której gracz wciela się w postać Rufusa, nieprzyjemnego człowieka żądnego bogactw. Jego zajęciem jest planowanie ucieczki ze śmietniska. Wkrótce natrafia się okazja, by to uczynić. Rufus wyrusza w podróż ku sławie i pieniądzom.

Crusader Kings 2 Demo

Crusader Kings 2 Demo-picture

Crusader Kings II to gra strategiczna osadzona w realiach średniowiecza z elementami politycznymi i religijnymi. Gracz wciela się w seniora dynastii, jako przywódca rodu musi zmierzyć się nie tylko z najeźdźcami, ale też nastrojami społecznymi i własnymi poddanymi.

Deluxe Ski Jump 4 Demo 1.6.1

Deluxe Ski Jump 4 Demo-picture

Deluxe Ski Jump 4 to nowa odsłona kultowej gry, która powstała w okresie największych sukcesów Adama Małysza.

Combat Mission: Shock Force Demo

Combat Mission: Shock Force-picture

Combat Mission: Shock Force to kontynuacja znanej serii gier strategicznych, rozgrywanych w trójwymiarowym środowisku w systemie WEGO, do tej pory koncentrujących się na okresie drugiej Wojny Światowej. Tym razem programiści ze studia Battlefront zdecydowali się zerwać z tradycją i przenieśli akcję w czasy teraźniejsze.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii