System

Kategoria

Licencja

Język

Darmowe wersje gier, a także ich wersje demonstracyjne, pozwalające na sprawdzenie gry w akcji i przekonania się czy jej pełna wersja zadziała na naszym sprzęcie.

Gry

Gry

Project of Planets 1.1.007

Project of Planets-picture

Project of Planets to nowa gra MMORPG, która przenosi graczy w odległą przyszłość pełną wojen i konfliktów prowadzonych pomiędzy trzema wielkimi frakcjami.

Snowman Skiing 1.4.1

Snowman Skiing-picture

Snowman Skiing to zręcznościówka, która stawia przed użytkownikiem wyzwanie w postaci bałwanka jadącego na nartach.

EGGChase 1.1

relatedPhoto

EGGChase to gra zręcznościowa, która w założeniach przypomina nieco starsze gierki typu Game&Watch.

Mythos

Mythos-picture

Mythos to kolorowe MMO które przeniesie nas w świat fantasy. Pozwoli nam zagrać jedną z 4 nieco baśniowych (poza rzecz jasna człowiekiem) ras. Do wyboru będziemy mieli niezwykle silnego cyklopa, najstarszą rasę - satyra, uzdolnionego technicznie gremlina oraz człowieka.

Pandora Saga

Pandora Saga-picture

Pandora Saga to bardzo ładnie zrobione fantasy MMORPG. Oprócz dobrze wyglądającej oprawy graficznej, ta gra zachwyca podczas samej rozgrywki. Weźmy np. system zdobywania kolejnych Rang. Im wyższa ranga tym lepsze nagrody dostaniemy np. powiększony ekwipunek, nowe umiejętności czy przedmioty.

Crysis 2 Demo

relatedPhoto

Crysis 2 Demo umożliwi sprawdzenie drugiej części gry ze znanego cyklu w wersji demonstracyjnej.

Giana Sisters Twisted Dreams Demo

relatedPhoto

Giana Sisters Twisted Dreams Demo umożliwi przetestowanie najnowszej odsłony platformówki, która swego czasu była konkurencją dla braci Mario.

Spellforce 2: Shadow Wars - Demo

relatedPhoto

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen jest połączeniem strategii czasu rzeczywistego i gier typu role-playing. Akcja SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen ma miejsce w fikcyjnym świecie, pełnym fantastycznych postaci, gdzie toczy się walka pomiędzy siłami mroku i światła.

Armed & Dangerous - Demo

Armed & Dangerous - Demo-picture

Armed & Dangerous, gra akcji, która polega głównie na strzelaniu do wrogów. Gracz prowadzi grupę rebeliancką Lionheart, których celem jest obalenie despotycznego króla Forge.

Blood Omen: Legacy of Kain - Demo

Blood Omen: Legacy of Kain - Demo-picture

Blood Omen: Legacy of Kain jest grą akcji, w której gracz wciela się w młodego wampira imieniem Kain, który postanawia uwolnić się od brzemienia, jakim jest bycie wampirem.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii