System

Kategoria

Licencja

Język

Darmowe wersje gier, a także ich wersje demonstracyjne, pozwalające na sprawdzenie gry w akcji i przekonania się czy jej pełna wersja zadziała na naszym sprzęcie.

Gry

Gry

Remnant Knights

Remnant Knights-picture

Remnant Knights to darmowa gra mmo dla młodzieży i młodych duchem, idealne dla tych wyrastających z Club Pengiun, Wizard/Pirate 101, Free Realms i Maple Story. Jako student szkoły Sowy lub Smoka wypełnij swoje przeznaczenie jako jeden z potężnych rycerzy Kasmari. Jako ostatni potomek antycznego rodu, jesteś jedyną nadzieją by opanować zagrożenie ze złego i niesprawiedliwego Skalari. Ćwicz dobrze, rozwijaj umiejętności i spotkaj przyjaciół po drodze. Gra wymaga założenia darmowego konta na stronie Remnant Knights.

Pirates of the Caribbean - DEMO

relatedPhoto

Piraci z Karaibów z początki mieli być drugą częścią pozycji znanej jako Sea Dogs. Dopiero, gdy developerzy posiadali już licencję mogli zmienić nazwę, ale niektóre elementy rozgrywki zostały takie, jak zaprojektowano je na początku. Tym samym gracz chcący przeżyć identyczne przygody jak te znane z filmu, może się rozczarować.

vitetris 0.56

vitetris-picture

vitetris to darmowy klon popularnej gry Tetris, który powstał przede wszystkim na te najbardziej surowe dystrybucje Linux.

The Battle for Wesnoth 1.83

The Battle for Wesnoth-picture

The Battle for Wesnoth to turowa gra fantasy, w której gracz przechodzi liczne misje kierując swoimi oddziałami.

Gods: Lands of Infinity Demo

Gods: Lands of Infinity-picture

Gods: Kraina Nieskończoności to gra z gatunku cRPG, która przypomina takie produkcje jak Wizardry 8 i The Elder Scrolls III: Morrowind.

Kivi's Underworld 1.002

Kivi's Underworld-picture

Kivi's Underworld to gra z gatunku hack'n'slash, w której użytkownik wciela się w wojownika, który chce walczyć samodzielnie ze wszystkimi siłami zła, jakie tylko można sobie wyobrazić.

Unreal Tournament (Macintosh) Demo

Unreal Tournament (Macintosh)-picture

Unreal Tournament jest przykładem tezy, że dobra gra nie wymaga skomplikowanej fabuły. Gracz odgrywa rolę jednego z herosów, którzy toczą walki na futurystycznych arenach.

Praetorians - DEMO

relatedPhoto

Praetorians to kolejny produkt hiszpańskiego studia Pyro Studios, który znany jest z doskonałej serii gier taktyczno-strategicznych Commandos.

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor Demo

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor-picture

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor to pierwsza gra komputerowa oparta na zasadach Trzeciej Edycji gry Dungeons & Dragons, opublikowanych w sierpniu 2000 przez wydawnictwo Wizards of the Coast.

Dominions II: The Ascension Wars (Macintosh) Demo

Dominions II: The Ascension Wars (Macintosh)-picture

Dominions II: The Ascension Wars to gra fabularna i strategia turowa.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii