System

Kategoria

Licencja

Język

Darmowe wersje gier, a także ich wersje demonstracyjne, pozwalające na sprawdzenie gry w akcji i przekonania się czy jej pełna wersja zadziała na naszym sprzęcie.

Gry

Gry

Icy Tower 1.5.1

Icy Tower-picture

Icy Tower to gra zręcznościowa, w której użytkownik wciela się w małego skate'a, który postanowił się wdrapać na wierzch wysokiej wieży.

D-Fend Reloaded 1.4.4

D-Fend Reloaded-picture

D-Fend Reloaded to program, z pomocą którego będziemy mogli odpalić starsze gry DOS-owe na nowoczesnych komputerach.

FreeCol 0.11.4

FreeCol-picture

FreeCol to bardzo dobra gra strategiczna, w której gracz wciela się w kolonizatorów Ameryki. Gra wzorowana jest na znanej i bardzo popularnej turowej strategii - Colonization.

Angry Birds 2

Angry Birds 2-picture

Angry Birds 2 to kontynuacja hitowej gry zręcznościowej o wściekłych ptakach walczących ze świniami.

Minecraft Windows 10 Edition Beta

Minecraft Windows 10 Edition-picture

Minecraft Windows 10 Edition to specjalna wersja tej hitowej gry o budowaniu, kopaniu i walce z niebezpiecznymi przeciwnikami w specjalnym świecie, który składa się z sześciennych klocków.

Minecraft Demo 1.8.8

Minecraft Demo-picture

Minecraft to gra, w której gracz najpierw zbiera materiały potrzebne do konstrukcji a później buduje z nich cokolwiek tylko przyjdzie mu do głowy - budynki, różnego typu narzędzia a nawet broń.

UEFA EURO 2008 Demo

UEFA EURO 2008-picture

UEFA EURO 2008 to oficjalna gra komputerowa, która towarzyszyła Mistrzostwom Europy w piłce nożnej w roku 2008.

Order of War: Challenge

Order of War: Challenge-picture

Order of War: Challenge to strategia czasu rzeczywistego (RTS) rozgrywająca się w czasach drugiej wojny światowej. W grze dostępne są dwie kampanie odpowiednio dla Frontu Zachodniego i Wschodniego.

League of Legends (LoL) 5.14

League of Legends (LoL)-picture

League of Legends to szybka, przepełniona rywalizacją gra,która przetestuje sprawność palców i umysłu gracza. Pozwala stać się potężnym Przywoływaczem i wzywać odważnych bohaterów, by walczyli za nas na Fields of Justice.

Prey Demo

Prey-picture

Prey przedstawia historię Indianina Tommy'ego, który został porwany przez obcych - wraz ze swoją kobietą jak i dziadkiem. Oczywiście chłopak postanawia nie być biernym i rozpoczyna walkę. Fabularnie tytuł nawiązuje do powieści Larry'ego Nivena pod tytułem Ringworld.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii