System

Kategoria

Licencja

Język

Darmowe wersje gier, a także ich wersje demonstracyjne, pozwalające na sprawdzenie gry w akcji i przekonania się czy jej pełna wersja zadziała na naszym sprzęcie.

Gry

Gry

60 Seconds!

60 Seconds!-picture

60 Seconds! to gra przygodowa z elementami strategii. Nasz bohater musi w ciągu 60 sekund znaleźć odpowiednie zapasy, przedmioty i osoby, by przeżyć w schronie atomowym.

League of Legends (LoL) 5.11

League of Legends (LoL)-picture

League of Legends to szybka, przepełniona rywalizacją gra,która przetestuje sprawność palców i umysłu gracza. Pozwala stać się potężnym Przywoływaczem i wzywać odważnych bohaterów, by walczyli za nas na Fields of Justice.

Dota 2 Free to Play

Dota 2-picture

Dota 2 jest darmową grą akcji i strategii w której rywalizujemy z innymi graczami. Każdy gracz wybiera postać z wielkiej puli herosów, po czym tworzą dwie drużyny po pięciu, walcząc ze sobą o dominację na polu walki i zniszczenie bazy wroga.

Heroes of the Storm Free to Play

Heroes of the Storm-picture

Heroes of the Storm to darmowa, sieciowa gra typu MOBA, stworzona przez studio Blizzard Entertainment, w której gracze mają okazje zagrać jedną z postaci z różnych uniwersów stworzonych przez Blizzarda.

Terraria 1.3

Terraria-picture

Terraria to dwuwymiarowa gra łącząca w sobie wiele gatunków rozgrywki (akcji, przygodowa, rpg, co-operacja), która opiera swoje założenia, podobnie jak jej trójwymiarowy konkurent - Minecraft, na zbieraniu surowców i budowaniu nowych obiektów.

Minecraft Demo 1.8.6

Minecraft Demo-picture

Minecraft to gra, w której gracz najpierw zbiera materiały potrzebne do konstrukcji a później buduje z nich cokolwiek tylko przyjdzie mu do głowy - budynki, różnego typu narzędzia a nawet broń.

Minecraft - Pocket Edition

Minecraft - Pocket Edition-picture

Minecraft - Pocket Edition to gra, w której gracz najpierw zbiera materiały potrzebne do konstrukcji a później buduje z nich cokolwiek tylko przyjdzie mu do głowy - budynki, różnego typu narzędzia a nawet broń.

Iris 1.0

Iris-picture

Iris to prosta a jednocześnie wciągającą gra platformowa, oferująca oryginalną oprawę audio wizualną.

Echoes+ 8

Echoes+-picture

Echoes+ to prosta a jednocześnie wciągająca, pełna dynamiki gra akcji.

Transformice 1.223

Transformice-picture

Transformice jest grą zręcznościową, przeznaczoną do zabawy w wiele osób jednocześnie.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii