System

Kategoria

Licencja

Język

Programy oraz narzędzia, za pomocą których użytkownik może stworzyć własną prezentację multimedialną lub też zwiększyć jej walory audiowizualne.

Biuro

Narzędzia do tworzenia prezentacji

LibreOffice 5.2.0.4

LibreOffice-picture

LibreOffice to rozbudowany pakiet biurowy, który zawiera w sobie edytor tekstu, slajdów i bazy danych a także i kalkulator. Jest dobrą, darmową alternatywą dla popularnego i płatnego pakietu Microsoft Office oraz jest kompatybilny z plikami stworzonymi w Microsoft Office: Word, Excel i PowerPoint.

ZoomIt 4.5

ZoomIt-picture

ZoomIt pomaga użytkownikowi przy prowadzeniu różnego rodzaju prezentacji oraz pokazów. Aplikacja ta umożliwia robienie zbliżeń konkretnych obszarów ekranu.

ImTOO Convert PowerPoint 1.0.4.0507

ImTOO Convert PowerPoint-picture

[b]ImTOO Convert PowerPoint[/b] umożliwia użytkownikowi konwertowanie prezencji Microsoft Power Point do innych formatów.

Presentation Assistant Lite 3.0.0

Presentation Assistant Lite-picture

Presentation Assistant Lite służy do tworzenia atrakcyjnych wizualnie i bogatych w dodatki prezentacji.

Microsoft Office Visio Professional 2016

Microsoft Office Visio Professional-picture

Microsoft Office Visio Professional to narzędzie służące do przygotowywania diagramów i wizualizacji, które ułatwiają zrozumienie działania złożonych struktur.

Camtasia Studio 8.6.0

Camtasia Studio-picture

Camtasia Studio to oprogramowanie, które pozwala nagrywać zawartość ekranu i wykorzystywać ją do przygotowywania prezentacji. Umożliwia również stworzenie innych materiałów multimedialnych.

Microsoft PowerPoint 2016

Microsoft PowerPoint-picture

Microsoft PowerPoint to program do tworzenia pokazów slajdów. Microsoft PowerPoint jest nieoceniony przy konferencjach, naradach i zebraniach, gdzie trzeba pokazać w jasny i przystępny sposób wyniki prac lub wyjaśnić zagadnienie.

FlashPoint 3.10

relatedPhoto

FlashPoint to narzędzie, które umożliwia użytkownikowi konwertowanie plików PowerPoint do formatu Flash.

FlashPoint Pro 3.10

relatedPhoto

FlashPoint Pro to profesjonalne narzędzie, które umożliwia użytkownikowi konwertowanie plików PowerPoint do formatu Flash.

TurboDemo 7.5

TurboDemo-picture

TurboDemo od Balesia to prosty i skuteczny program, który służy do przechwytywania obrazu z ekranu i przygotowywania rozmaitych prezentacji.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii