System

Kategoria

Licencja

Język

Programy pozwalające usprawnić system operacyjny, rozszerzając jego funkcjonalność oraz rozbudowując o dodatkowe narzędzia. To także programy pomagające w zwiększeniu wydajności komputera i naprawie działania konkretnych podzespołów w środowisku systemu opracyjnego.

Narzędzia

Narzędzia

Ashampoo WinOptimizer 14

Ashampoo WinOptimizer-picture

Ashampoo WinOptimizer to kompleksowe narzędzie do optymalizacji systemu Windows. Program przeznaczony jest zarówno dla zaawansowanych, jak i zupełnie niedoświadczonych odbiorców, dzięki prostemu w obsłudze interfejsowi oraz szerokiej funkcjonalności.

Ashampoo WinOptimizer FREE 14

Ashampoo WinOptimizer FREE-picture

Ashampoo WinOptimizer to kompleksowe narzędzie do optymalizacji systemu Windows. Program przeznaczony jest zarówno dla zaawansowanych, jak i zupełnie niedoświadczonych odbiorców, ponieważ jego interfejs jest przyjazny a jednocześnie funkcjonalność Ashampoo WinOptimizer dorównuje innym tego typu aplikacjom.

MobileAssistant 1.5

MobileAssistant-picture

MobileAssistant to profesjonalny system zabezpieczeń danych współpracujący z dowolnymi kluczami USB. Polega on na synchronizacji ustawień systemowych, plików, ulubionych przeglądarki internetowych, cookies, itp.

Rumie 1.28

Rumie-picture

Rumie stworzony został po to, by ułatwić użytkownikowi skuteczne i permanentne usuwanie danych z dysku twardego.

TrayPowerSwitch 1.9

TrayPowerSwitch-picture

TrayPowerSwitch to aplikacja stworzona do zarządzania zasilaniem komputera i jego podzespołów.

DS4Windows 1.4.401

DS4Windows-picture

DS4Windows to aplikacja pozwalająca na używanie kontrolera DualShock 4 w grach na PC.

Memeo Backup Standard 4.5

Memeo Backup Standard-picture

Memeo Backup Standard to aplikacja, która pozwala wykonać kopię zapasową zawartości nośników pamięci użytkownika i przywrócić ją w razie potrzeby.

Memeo Backup Premium 4.5

Memeo Backup Premium-picture

Memeo Backup Premium to aplikacja, która pozwala w bardzo łatwy sposób wykonać kompletną kopię zapasową zawartości dysku użytkownika i przywrócić ją w razie potrzeby.

DeviceLock 8.1.62146

DeviceLock-picture

DeviceLock to narzędzie przydatne przede wszystkim administratorom systemowym. Aplikacja pozwala na określenie z jakich urządzeń mogą korzystać poszczególni użytkownicy komputera.

JellyMark 0.9

JellyMark-picture

Aplikacja o nazwie JellyMark to benchmark pozwalający na sprawdzenie wydajności procesora znajdującego się w komputerze.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii