System

Kategoria

Licencja

Język

Programy pozwalające usprawnić system operacyjny, rozszerzając jego funkcjonalność oraz rozbudowując o dodatkowe narzędzia. To także programy pomagające w zwiększeniu wydajności komputera i naprawie działania konkretnych podzespołów w środowisku systemu opracyjnego.

Narzędzia

Narzędzia

RetroPie dla Raspberry Pi

RetroPie-picture

RetroPie to niewielka dystrybucja systemu Linux zamieniająca komputerek Raspberry Pi w pełnoprawną konsolę potrafiącą uruchomić gry retro, a ponadto zmieniająca go w centrum multimedialne.

Recalbox dla Raspberry Pi

Recalbox-picture

Recalbox to niewielka dystrybucja systemu Linux zamieniająca komputerek Raspberry Pi w pełnoprawną konsolę potrafiącą uruchomić gry retro, a ponadto zmieniająca go w centrum multimedialne.

Lakka

Lakka-picture

Lakka to niewielka dystrybucja systemu Linux zamieniająca nasz komputer w pełnoprawną konsolę potrafiącą uruchomić gry retro.

Router Password Decryptor 4.0

Router Password Decryptor-picture

Router Password Decryptor to darmowa aplikacja służąca do odzyskiwania danych dostępu do konfiguracji routera z siecią Wi-Fi.

O&O Defrag Professional 18.10.101

O&O Defrag Professional-picture

O&O Defrag Professional 16 przez wielu użytkowników uważany jest za jedno z najlepszych narzędzi do defragmentacji dysków twardych, na których działają systemy takie jak Windows Vista, 7, Windows XP Home/Professional czy Windows 2000.

O&O Defrag Free Edition 14.1.431

O&O Defrag Free Edition-picture

O&O Defrag Free Edition to darmowa edycja jednego z najlepszych narzędzi do defragmentacji dysków twardych.

Futuremark 3DMark: Time Spy Benchmark 2.1.2852

Futuremark 3DMark: Time Spy Benchmark-picture

Futuremark 3DMark: Time Spy Benchmark to nowoczesny benchmark do testowania wydajności naszego komputera wspierający biblioteki DirectX 12 działające na Windowsie 10.

Registrar Registry Manager 8.01 Home Edition

Registrar Registry Manager-picture

Registrar Registry Manager to narzędzie pozwalające na edycję rejestru w systemie Windows.

Intel Remote Keyboard (Host App + Client) dla Windows i Android

Intel Remote Keyboard (Host App + Client)-picture

Intel Remote Keyboard Host App to aplikacja dzięki której będzie możliwe kontrolowanie naszego komputera z systemem Windows za pomocą urządzenia mobilnego wyposażonego w system Android.

CloneApp 1.17.760

CloneApp-picture

CloneApp to darmowe narzędzie służące do tworzenia i przywracania kopii zapasowych (backup) ustawień systemu Windows i aplikacji/programów zainstalowanych w systemie.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii