System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje pomocne w trakcie przygotowywania się do egzaminu na prawo jazdy. Znajdują się tu zarówno programy szkoleniowe, jak i próbne testy, pozwalające sprawdzić wiedzę teoretyczną.

Nauka i edukacja

Prawo jazdy

Testy na prawo jazdy 2012 kategoria D

Testy na prawo jazdy 2012 kategoria D-picture

Testy na prawo jazdy 2012 to nowoczesna aplikacja przygotowująca do egzaminu na prawo jazdy kategorii D, która jest w pełni zgodna z bazą pytań obowiązujących na egzaminie państwowym.

KTW Testy na Prawo Jazdy kategorii A 2014

KTW Testy na Prawo Jazdy kategorii A-picture

KTW Testy na Prawo Jazdy kategorii A to program pozwalający na przygotowanie się do egzaminu teoretycznego na test prawa jazdy kategorii A (motocykl).

Testy na prawo jazdy kategorii D 1.01

Testy na prawo jazdy kategorii D-picture

Testy na prawo jazdy kategorii D to program przygotowujący do egzaminu na prawo jazdy. Kategoria D umożliwia prowadzenie autobusów. Testy na prawo jazdy kategorii D umożliwia trening na komputerze.

KTW Testy na Prawo Jazdy kategorii D 2012

KTW Testy na Prawo Jazdy kategorii D-picture

KTW Testy na Prawo Jazdy kategorii D to program pozwalający na przygotowanie się do egzaminu na test prawa jazdy kategorii D.

Edytor Drogowy

Edytor Drogowy-picture

Edytor Drogowy to bardzo funkcjonalny program służący do szkolenia kierowców. Edytor Drogowy adresowany jest do ośrodków nauki jazdy i doskonalenia jazdy. Wykwalifikowany instruktor za pomocą komputera może przedstawić kursantom najrozmaitsze sytuacje drogowe.

Testy na prawo jazdy 2014 kategoria A 4.0

Testy na prawo jazdy 2014 kategoria A-picture

Testy na prawo jazdy 2014 to nowoczesna aplikacja przygotowująca do egzaminu na prawo jazdy kategorii A, która jest w pełni zgodna z bazą pytań obowiązujących na egzaminie państwowym.

Testy na prawo jazdy kategorii A 1.01

Testy na prawo jazdy kategorii A-picture

Testy na prawo jazdy kategorii A to program do nauki i ćwiczenia pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy kategorii A. Program Testy na prawo jazdy kategorii A pozwala na przygotowanie się do prawdziwego egzaminu komputerowego.

KTW Testy na Prawo Jazdy kategorii C 2010.07

KTW Testy na Prawo Jazdy kategorii C-picture

KTW Testy na Prawo Jazdy kategorii C to program pozwalający na przygotowanie się do egzaminu na test prawa jazdy kategorii C.

3D Driving-School 5.1

3D Driving-School-picture

3D Driving-School to edukacyjny symulator, który uczy użytkownika jak powinien poruszać się samochodem w ruchu miejskim.

Testy na prawo jazdy kategorii B 1.01

Testy na prawo jazdy kategorii B-picture

Testy na prawo jazdy kategorii B to na pewno najbardziej popularny z testów. Program pozwala na przygotowanie się do wypełniania testów na prawo jazdy podczas egzaminu. Testy na prawo jazdy kategorii B, oswojenie się ze stresem egzaminacyjnym i zaplanowaniem czasu przeznaczonego na egzamin.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii