System

Kategoria

Licencja

Język

Programy służące do edycji rejestru komputera. Aplikacje te dają możliwość wygodnego przeglądania rejestru, pozwalają na zmianę poszczególnych wpisów oraz wartości kluczy rejestru systemowego.

Narzędzia

Rejestr

Advanced SystemCare Ultimate 9.3.0.1121

Advanced SystemCare Ultimate-picture

Advanced SystemCare Ultimate to rozbudowana i darmowa aplikacja, która pomoże Ci chronić, naprawić i posprzątać, a także zoptymalizować pracę systemu.

Auslogics Registry Cleaner 5.0.2.0

Auslogics Registry Cleaner-picture

Auslogics Registry Cleaner szybko zoptymalizuje rejestr systemowy tak, aby OS zainstalowany na komputerze działał dużo stabilniej, szybciej i wydajniej.

CCleaner Portable 5.18.5607

CCleaner Portable-picture

CCleaner Portable to przenośna wersja aplikacji do oczyszczania systemu Windows. Program nie posiada instalatora, co umożliwia przenoszenie go i uruchamianie z, przykładowo, klucza USB.

CCleaner 5.18.5607

CCleaner-picture

CCleaner to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu Windows i ochrony prywatności. CCleaner jest ceniony na całym świecie za szybkość działania i skuteczność w usuwaniu śmieci zalegających w systemie.

Recovery for Windows Registry 1.2.17114.1

relatedPhoto

Recovery for Windows Registry to kompletny a zarazem bardzo prosty program , który naprawia uszkodzone pliki rejestru Windows.

Set Windows Services To Default Startup 2.8.8

Set Windows Services To Default Startup-picture

Set Windows Services To Default Startup spowoduje że wszystkie usługi Windowsa zostaną skonfigurowane do pierwotnej postać tak jak po świeżej instalacji Windowsa.

Repair Hosts File 1.9.10

Repair Hosts File-picture

Repair Hosts File przywróci plik Windowsowy host do pierwotnych ustawień tak jak po świeżej instalacji Windowsa.

Reg Healer 5.5.0

Reg Healer-picture

Reg Healer to program stworzony do wyszukiwania i eliminowania osieroconych lub uszkodzonych wpisów pozostawionych w rejestrze systemu operacyjnego.

Reg Healer Portable 5.5.0

Reg Healer Portable-picture

Reg Healer Portable to program stworzony do wyszukiwania i eliminowania osieroconych lub uszkodzonych wpisów pozostawionych w rejestrze systemu operacyjnego.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii