System

Kategoria

Licencja

Język

Mobile

Mobile

Mou

Mou-picture

Mou to nasz wirtualny przyjaciel. Zwierzątko, które swoim kształtem lekko przypomina ziemniaka. To także wiele godzin, a nawet i dni, które zostaną nam zabrane z życiorysu, a w zamian zostaną przekazane na przyjaźń, czy nawet miłość do tego słodkiego stworzonka.

World of Tanks Blitz dla iOS

World of Tanks Blitz-picture

World of Tanks Blitz to darmowa gra wojenna stworzona na urządzenia mobilne z systemem iOS, w której możemy poczuć się jak prawdziwy czołgista tocząc szybkie walki na polu bitwy z innymi graczami.

BigOven dla Android

BigOven-picture

BigOven to rozbudowana aplikacja dla amatorów kucharstwa. Aplikacja posiada zbiór ponad 160000 przepisów na dania różnego rodzaju.

Geisha - tapeta

Geisha - tapeta-picture

Atrakcyjna i darmowa tapeta dla telefonów komórkowych. Obrazek został przygotowany dla iPhona, ale może być wykorzystany w dowolnym urządzeniu.

LEGO Ninjago REBOOTED Android

relatedPhoto

LEGO? Ninjago REBOOTED to gra osadzona w świecie LEGO, tym razem pozwalająca nam wcielić się z prawdziwego ninję.

Fennec 1.0 Beta 1

Fennec-picture

Przeglądarka przeznaczona dla urządzeń mobilnych, która została przygotowana przez Fundację Mozilla. Program jest całkiem fajny - ma minimalistyczny interfejs i kilka fajnych patentów, usprawniających surfowanie po Internecie na ekranie niewielkiego urządzenia mobilnego.

Gazeta.pl 1.0

Gazeta.pl-picture

Gazeta.pl, przygotowana na Nokie N97 i N97 mini z dostępem do kategorii treści: Wiadomości (Informacje krajowe, Informacje ze świata), Sport, Gospodarka, Technologie, Rozrywka: Moda, Muzyka, Plotek, CoJestGrane - Kina, Motoryzacja, Wiadomości lokalne ( dane z 21 regionów), Dziecko, Giełda: portfel, wiadomości, indeksy, waluty.

Mosquito Ringtone

relatedPhoto

Mosquito Ringtone to dzwonek w formacie MP3 na telefony komórkowe wydający wysoki dźwięk (17 kHz), który jest niesłyszalny przez niektórych ludzi (często starsze osoby).

Gazeta.pl LIVE dla iOS

Gazeta.pl LIVE-picture

Gazeta.pl LIVE to wiadomości z Polski i ze świata, informacje lokalne z 20 miast a także sport, rozrywka, styl życia, technologie i biznes.

Gazeta.pl LIVE Android

relatedPhoto

Gazeta.pl LIVE to wiadomości z Polski i ze świata, informacje lokalne z 20 miast a także sport, rozrywka, styl życia, technologie i biznes.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii