System

Kategoria

Licencja

Język

Mobile

Mobile

Google Chrome 44.0.2403.125

Google Chrome-picture

Google Chrome to przeglądarka internetowa firmy Google z synchronizacją zakładek oraz wszystkich ustawień przeglądarki na różnych urządzeniach. Google Chrome łączy w sobie szybkość działania, prostotę obsługi, przejrzysty interfejs i bezpieczeństwo.

TeamViewer 10.0.45471.0

relatedPhoto

TeamViewer to darmowe narzędzie, które umożliwia natychmiastowy podgląd pulpitu innego użytkownika niezależnie od tego gdzie na świecie znajduje się jego komputer.

Microsoft Excel Mobile

Microsoft Excel Mobile-picture

Microsoft Excel Mobile to mobilna wersja popularnego programu do obsługi arkuszy kalkulacyjnych zapewniająca pełne wsparcie dla ekranów dotykowych.

Microsoft PowerPoint Mobile

Microsoft PowerPoint Mobile-picture

Microsoft PowerPoint Mobile jest mobilną wersją popularnego programu do tworzenia prezentacji multimedialnych od Microsoftu.

Microsoft Word Mobile

Microsoft Word Mobile-picture

Microsoft Word Mobile to mobilna wersja popularnego edytora tekstów wspierająca małe ekrany dotykowe.

Avira Free Antivirus 2015 15.0.10.434

Avira Free Antivirus-picture

Avira Free Antivirus jest aplikacją, dzięki której możemy zabezpieczyć nasz komputer przed wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem.

Popcorn Time 3.8 Beta

Popcorn Time-picture

Popcorn Time jest ciekawą aplikacją, dzięki której możemy cieszyć się oglądaniem filmów oraz seriali, za pośrednictwem łącza internetowego.

MediaGet 2.01.3350

relatedPhoto

MediaGet to program służący do pobierania plików za pomocą sieci BitTorrent.

Skype 7.7.0.102

Skype-picture

Skype to komunikator internetowy z obsługą VoIP, czyli popularna na całym świecie forma telefonu internetowego. Za pomocą komunikatora Skype, słuchawek, mikrofonu oraz łącza internetowego użytkownicy są w stanie rozmawiać z dowolną osobą na świecie. Teraz Skype umożliwia także synchronizację z Facebookiem.

BitTorrent Sync 2.1.1.51

BitTorrent Sync-picture

BitTorrent Sync to narzędzie służące do synchronizacji danych pomiędzy urządzeniami z pominięciem wysyłania plików na serwer, czy do chmury, wszystkie udostępniane pliki przesyłane są bezpośrednio z jednego komputera na którym udostępnione są pliki na drugi - który posiada dostęp do synchronizacji z tym komputerem i tymi plikami.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii