System

Kategoria

Licencja

Język

Mobile

Mobile

Battery Extender 1.16

Battery Extender-picture

Niewielkie narzędzie zaznaczające na wykresie krzywą odzwierciedlającą poziom naładowania baterii w czasie, co w efekcie obrazuje wydajność baterii.

Best Alarms 1.03

Best Alarms-picture

Best Alarms pozwala tworzyć wiele różnorodnie zdefiniowanych alarmów.

Black by PiZero

Black by PiZero-picture

Black by PiZero to zbiór czterech tematów różniących się kolorami dopełniającymi podstawową czerń. Elegancka i prosta skórka.

Can Knock Down iOS

Can Knock Down iOS-picture

Can Knock Down iOS to prosta i nieskomplikowana, ale wciągająca pozycja, w której musimy strącać tytułowe puszki.

Castle Clash! 1.2.38

relatedPhoto

Castle Clash! to gra, której mamy możliwość budować swoje królestwo i walczyć z ponad 30 milionami użytkowników z całego świata.

ClickOVA 1.1.28

ClickOVA-picture

ClickOVA to program, który pozwala użytkownikom z całego świata robić kopie bezpieczeństwa książek telefonicznych, obrazów i filmów przechowywanych na telefonach komórkowych.

Cross Horizon iOS 1.0.1

Cross Horizon iOS-picture

Cross Horizon to hack'n'slash na urządzenia z iOS. Dostaniemy w rękę miecz, topór lub włócznię do wyboru oraz okazyjnie zaklęcia które wspomogą nas w walce. Naszym celem będzie pokonanie Bandit Kinga i oczyszczenie krainy z potworów. Gra ma elementy RPGa.

Cover (beta)

Cover (beta)-picture

Cover (beta) to aplikacja, która pozwala na lepsze zarządzanie ekranem blokady, dając dostęp do najważniejszych, najbardziej przydatnych aplikacji w zależności od wybranego profilu.

Cupcake Maker

Cupcake Maker-picture

Cupcake Maker to nietypowa aplikacja, w której naszym celem jest przygotowanie wypieków.

Crime City Android 3.7.5

Crime City Android-picture

Crime City wprowadzi nas do mrocznego świata zbrodni. Staniemy się bowiem jednym z tych "złych" ludzi. Naszym celem będzie zostanie jak najwyższym rangom złoczyńca - Crime Bossem. Zaczynamy jako nic nie znaczący złodziejaszek, ale w miarę jak będziemy rozwijać nasze umiejętności, mięśnie i zbrojownię, to szybko się zmieni.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii