System

Kategoria

Licencja

Język

Mobile

Mobile

Archimedes - Free Medical Calculator 12.5.0

Archimedes - Free Medical Calculator-picture

Archimedes - Free Medical Calculator to bardzo przydatna aplikacja dla każdego lekarza, studenta medycyny, czy też pielęgniarki. Program zawiera w sobie ponad 50 różnych podstawowych formuł, dzięki którym działa jak zaawansowany kalkulator do przeliczania różnych parametrów medycznych.

Archimedes 360 Medical Calculator 12.5.1

Archimedes 360 Medical Calculator-picture

Archimedes 360 Medical Calculator to bardzo przydatna aplikacja dla każdego lekarza, studenta medycyny, czy też pielęgniarki. Program zawiera w sobie ponad sto różnych formuł, dzięki czemu działa jak zaawansowany kalkulator.

2010 Lippincott's Nursing Drug Guide 12.0.3

2010 Lippincott's Nursing Drug Guide-picture

2010 Lippincott's Nursing Drug Guide to podręczna farmakopea stworzona specjalnie na telefony komórkowe z przeznaczeniem dla personelu medycznego. Program szybko wyszukuje pożądany lek i wyświetla podstawowe informacje na jego temat.

MEGA Sync Android

MEGA Sync-picture

MEGA Sync to program oferujący łatwą i bezproblemową synchronizację z serwisem MEGA oferujący przechowywanie danych na wirtualnym dysku w chmurze.

Metronome 2.1.4

Metronome-picture

Metronome to bardzo użyteczne narzędzie dla każdego muzyka i nie tylko. Aplikacja pozwala przerobić praktycznie każdy telefon (wymagana obsługa JAVA) na metronom.

iC-Chinese 1.7

relatedPhoto

iC-Chinese to bardzo wygodny translator przeznaczony na telefony z obsługą JAVA i z wbudowanym aparatem fotograficznym.

MiniPauker 1.2.01

MiniPauker-picture

MiniPauker to działająca na każdym telefonie z JAVA aplikacja, która przyda się każdemu, kto musi nauczyć się na pamięć listy pojęć, czy słów.

Free Bible for mobiles 1.0

Free Bible for mobiles-picture

Free Bible for mobiles to łatwa do przeglądania Biblia w tłumaczeniu Króla Jakuba przeznaczona na telefony z obsługą JAVA.

Algeo 1.0

relatedPhoto

Algeo to stworzony na telefony z JAVA kalkulator graficzny, który może bardzo ułatwić pracę studentów i uczniów dobrych liceów.

Pitch Perfect 2.01

Pitch Perfect-picture

Pitch Perfect to stroik chromatyczny, który można zainstalować na dowolnym telefonie z systemem Windows Mobile za darmo.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii