System

Kategoria

Licencja

Język

Programy do nawigacji satelitarnej, służące do namierzania pozycji oraz pomagające w mierzeniu odległości. Znajdują się tu również aktualne mapy oraz dane wykorzystywane przez urządzenia nawigacyjne.

Mobile, Akcesoria

Mapy i nawigacja GPS

Mobile

AutoMapa 6.16

AutoMapa-picture

AutoMapa to oprogramowanie, które ułatwia wyznaczenie trasy do wybranego przez użytkownika celu. Ponadto oferuje bardzo dokładne plany nawigacyjne miast, opisane Punkty Użyteczności Publicznej (POI) i jako nawigatora głos Krzysztofa Hołowczyca.

GpsMid Japan 0.62

GpsMid Japan-picture

GpsMid Japan to kompletna mapa Japonii do pobrania na telefony z obsługą JAVA. Wystarczy zainstalować aplikację, aby już nigdy więcej nie płacić za pobieranie dodatkowych zdjęć satelitarnych podczas szukania adresu.

Yanosik dla Android

relatedPhoto

Yanosik jest darmowym programem, służącym jako asysta dla każdej osoby prowadzącej samochód. Aplikacja informuje na bieżąco o różnych sytuacjach, które mają miejsce aktualnie na drodze. Użytkownik dowiaduje się o takich zdarzeniach jak kontrole drogowe, umieszczone fotoradary czy patrole policji.

Autem za granicę dla Android

Autem za granicę-picture

Autem za granicę to aplikacja, która w jednym miejscu skupia wybrane przepisy drogowe, informacje praktyczne i ciekawostki przydatne dla wszystkich, którzy wybierają się w zagraniczną podróż po Europie.

Autem za granicę dla iOS

Autem za granicę-picture

Autem za granicę to aplikacja, która w jednym miejscu skupia wybrane przepisy drogowe, informacje praktyczne i ciekawostki przydatne dla wszystkich, którzy wybierają się w zagraniczną podróż po Europie.

AutoMapa Android

relatedPhoto

Wersja programu AutoMapa dla systemów Android. To oprogramowanie, które ułatwia wyznaczenie trasy do wybranego przez użytkownika celu. Ponadto oferuje bardzo dokładne plany nawigacyjne miast, czy opisane Punkty Użyteczności Publicznej (POI).

NavFunPro 2.0.3

NavFunPro-picture

NavFunPro to rozbudowana nawigacja satelitarna przeznaczona na praktycznie każdy telefon z wbudowanym środowiskiem JAVA i GPS.

OziExplorerCE 3.95.5

OziExplorerCE-picture

OziExplorerCE to aplikacja GPS, która pozwala nawigować użytkownika podczas jego podróży (tzw. ruchoma mapa).

Jak dojadę Android

Jak dojadę-picture

Dzięki aplikacji Jak dojadę uzyskasz szybki i wygodny dostęp do: najdokładniejszej wyszukiwarki połączeń transportem publicznym, aktualnych rozkładów jazdy (ZTM, MPK, MZK, SKM, PKP PR) i osobistej nawigacji GPS dla komunikacji miejskiej.

Rysiek 1.0

relatedPhoto

Rysiek jest programem, dzięki któremu możemy otrzymywać informacje o różnych zagrożeniach mających miejsce na drogach.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii