System

Kategoria

Licencja

Język

Programy do nawigacji satelitarnej, służące do namierzania pozycji oraz pomagające w mierzeniu odległości. Znajdują się tu również aktualne mapy oraz dane wykorzystywane przez urządzenia nawigacyjne.

Mobile, Akcesoria

Mapy i nawigacja GPS

Mobile

GpsMid Spain 0.7.1

GpsMid Spain-picture

GpsMid Spain to kompletna mapa Hiszpanii do pobrania na telefony z obsługą JAVA. Wystarczy zainstalować aplikację, aby już nigdy więcej nie płacić za pobieranie dodatkowych zdjęć satelitarnych podczas szukania adresu.

TrackMyJourney 0.8.0

relatedPhoto

TrackMyJourney to aplikacja stworzona dla telefonów z obsługą JAVA, która pozwala wykorzystać moduł GPS (wbudowany lub podłączony) w stu procentach.

ReliRescue 1.17.4.23

ReliRescue-picture

ReliRescue to bardzo prosta aplikacja nawigacyjna, która pozwala przesyłać informacje o położeniu telefonu wybranym osobom przez SMS lub e-mail.

Locago 0.14.1

Locago-picture

Locago to świetna aplikacja, która nakłada informacje z różnych stron internetowych jak Wikipedia, czy Żółte Strony na zainstalowane mapy do nawigacji.

GpsMid Croatia 0.7.1

GpsMid Croatia-picture

GpsMid Croatia to kompletna mapa Chorwacji do pobrania na telefony z obsługą JAVA. Wystarczy zainstalować aplikację, aby już nigdy więcej nie płacić za pobieranie dodatkowych zdjęć satelitarnych podczas szukania adresu.

CellPos 1.42 (S60 3rd)

CellPos-picture

CellPos zapisuje położenie stacji bazowych GSM korzystając z odbiornika GPS.

TrackMyRun 0.5.7

TrackMyRun-picture

TrackMyRun to świetna i darmowa aplikacja, która przyda się każdemu, kto lubi aktywnie spędzać czas na powietrzu. Program wykorzystuje moduł GPS w telefonie z systemem Windows Mobile, aby kontrolować trening użytkownika.

GpsMid Amsterdam-Rotterdam 0.7.11

GpsMid Amsterdam-Rotterdam-picture

GpsMid Amsterdam-Rotterdam to kompletna mapa dwóch największych miast Holandii: Amsterdamu i Rotterdamu, do pobrania na telefony z obsługą JAVA. Wystarczy zainstalować aplikację, aby już nigdy więcej nie płacić za pobieranie dodatkowych zdjęć satelitarnych podczas szukania adresu.

GpsMid Israel 0.7.1

GpsMid Israel-picture

GpsMid Israel to kompletna mapa Izraela do pobrania na telefony z obsługą JAVA. Wystarczy zainstalować aplikację, aby już nigdy więcej nie płacić za pobieranie dodatkowych zdjęć satelitarnych podczas szukania adresu.

vlkGPS 0.9.7

relatedPhoto

vlkGPS to prosta aplikacja, służąca do korzystania z nawigacji GPS za pośrednictwem nawet bardzo prostych telefonów komórkowych.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii