System

Kategoria

Licencja

Język

Programy do nawigacji satelitarnej, służące do namierzania pozycji oraz pomagające w mierzeniu odległości. Znajdują się tu również aktualne mapy oraz dane wykorzystywane przez urządzenia nawigacyjne.

Mobile, Akcesoria

Mapy i nawigacja GPS

Mobile

GpsMid Brazil 0.7.1

GpsMid Brazil-picture

GpsMid Brazil to kompletna mapa Brazylii do pobrania na telefony z obsługą JAVA. Wystarczy zainstalować aplikację, aby już nigdy więcej nie płacić za pobieranie dodatkowych zdjęć satelitarnych podczas szukania adresu.

GpsMid Hamburg 0.7.11

relatedPhoto

GpsMid Hamburg to kompletna mapa Hamburga do pobrania na telefony z obsługą JAVA. Wystarczy zainstalować aplikację, aby już nigdy więcej nie płacić za pobieranie dodatkowych zdjęć satelitarnych podczas szukania adresu.

GpsMid Koeln/Bonn 0.7.11

relatedPhoto

GpsMid Koeln/Bonn to kompletna mapa Kolonii i Bonn do pobrania na telefony z obsługą JAVA. Wystarczy zainstalować aplikację, aby już nigdy więcej nie płacić za pobieranie dodatkowych zdjęć satelitarnych podczas szukania adresu.

GpsMid Finland 0.7.1

GpsMid Finland-picture

GpsMid Finland to kompletna mapa Finlandii do pobrania na telefony z obsługą JAVA. Wystarczy zainstalować aplikację, aby już nigdy więcej nie płacić za pobieranie dodatkowych zdjęć satelitarnych podczas szukania adresu.

AroundMe 2.2.2

AroundMe-picture

AroundMe to darmowa aplikacja, za której pomocą użytkownik może bardzo szybko odnaleźć najbliższe od niego różnego typu sklepy i instytucje publiczne.

Autem za granicę dla Android

Autem za granicę-picture

Autem za granicę to aplikacja, która w jednym miejscu skupia wybrane przepisy drogowe, informacje praktyczne i ciekawostki przydatne dla wszystkich, którzy wybierają się w zagraniczną podróż po Europie.

TrackMe 01.20.09

TrackMe-picture

TrackMe to program przeznaczony na telefony opierające się na systemie Windows Mobile, który pozwala nanosić na mapy Google Earth i Google Maps ścieżki i trasy.

GPS Utility 1.0

GPS Utility-picture

GPS Utility to aplikacja przeznaczona na iPhone'a, która pozwala konwertować dane pochodzące z modułu GPS na różnego rodzaju formaty.

GPS Pal 1.2.0

GPS Pal-picture

GPS Pal to prosta aplikacja napisana w środowisku JAVA, która pozwala zdobyć bardzo przydatne informacje z telefonu wyposażonego w moduł GPS.

GpsMid 0.4.51

GpsMid-picture

GpsMid to aplikacja przeznaczona dla telefonów obsługujących JAVA, posiadających nadajnik GPS.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii