System

Kategoria

Licencja

Język

Programy wspomagające zarządzanie telefonem, pozwalające na instalację aktualizacji systemu, zmianę jego wyglądu, czy modyfikację funkcji.

Mobile Urządzenia mobilne

Zarządzenie telefonem Mobile

Wondershare Dr.Fone for Android 3.5.0

Wondershare Dr.Fone for Android-picture

Wondershare Dr.Fone for Android jest aplikacją, z pomocą której będzie możliwe odyskanie danych z telefonów czy innych sprzętów z tytułowym systemem operacyjnym.

MIUI Express 1.0.1

relatedPhoto

MIUI Express jest niewielką nakładką, dzięki której możemy całkowicie zmienić wygląd oraz korzystanie z naszego urządzenia przenośnego.

z4root 1.3.0

relatedPhoto

z4root to aplikacja dla telefonów z systemem Android, która pozwala uruchomić telefon w trybie roota (maksymalne uprawnienia dostępu) i otrzymać dostęp do plików systemu operacyjnego.

WiFi File Transfer

relatedPhoto

WiFi File Transfer to aplikacja, dzięki której będziemy mogli przenosić rozmaite pliki pomiędzy urządzeniem z systemem Android a komputerem.

Action! Remote Control

Action! Remote Control-picture

Action! Remote Control jest potrzebny jeśli chcemy monitorować i sterować ze swojego smartphone'a czy tableta z Androidem, tym co nagrywa się właśnie na naszym komputerze. Aplikacja powstała z myślą o Mirillis Action!.

Pico 2.3

Pico-picture

Pico to aplikacja przeznaczona dla telefonów z obsługą JAVA, która pozwala przemienić nawet stary telefon w centrum multimedialne na równi ze smartphonami.

ITINER 0.13

ITINER-picture

ITINER to darmowy rozkład jazdy i planer podróży na telefon komórkowy.

IQ Empty Battery

IQ Empty Battery-picture

IQ Empty Battery to bardzo praktyczna aplikacja, która pozwala w bardzo szybkim czasie rozładować telefon praktycznie do zera.

HTC Hero Drivers 32 bit

relatedPhoto

HTC Hero Drivers to sterowniki, które umożliwiają poprawne rozpoznawanie telefonu HTC Hero w systemie Windows przez oprogramowanie HTC Sync.

Nokia Podcasting Application 1.00.3

Nokia Podcasting Application-picture

Program przeznaczony do odtwarzania, synchronizowania i słuchania podcastów bezpośrednio z telefonu komórkowego. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco z wiadomościami.

Top darmowe programy

Programy wg kategorii