System

Kategoria

Licencja

Język

Windows

Windows

Windows Defender Antispyware Definition Updates 1.195.3092.0

Windows Defender Antispyware Definition Updates-picture

Windows Defender Antispyware Definition Updates to plik instalacyjny zawierający najnowsze uaktualnienie do programu Windows Defender. Opcja ta przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy napotykają problem podczas procesu automatycznych aktualizacji.

Serwis Roślin Wodnych i Akwariowych - SRWiA 1.3

Serwis Roślin Wodnych i Akwariowych - SRWiA-picture

Serwis Roślin Wodnych i Akwariowych - SRWiA to baza danych roślin akwarystycznych. Wygodny interfejs darmowego programu SRWiA pozwala wyszukać rośliny nie tylko po nazwie łacińskiej lub zwyczajowej, ale także po wyglądzie. SRWiA to niezbędna pozycja dla każdego akwarysty.

FastStone MaxView 2.2

FastStone MaxView-picture

Szybka, darmowa i prosta przeglądarka plików graficznych, obsługująca najpopularniejsze formaty plików.

Time Stamp 3.23

Time Stamp-picture

Time Stamp to aplikacja, która pomaga zarządzać realizacją projektów w określonym czasie. Na uwagę zasługuje fakt, że program udostępniany jest na licencji GPL.

File Unlock&Delete Suite 1.40

File Unlock&Delete Suite-picture

File Unlock&Delete Suite jest bezpłatnym narzędziem do zarządzania plikami, które pomoże użytkownikowi w usunięciu danych jakie zostały zabezpieczone przez skasowaniem.

RarZilla Free Unrar 5.50

RarZilla Free Unrar-picture

RarZilla Free Unrar Portable to darmowa aplikacja służąca do kompresji plików. Plusem tego programu jest fakt, iż nie trzeba go instalować na dysku twardym.

PHP 5.4.5

PHP-picture

PHP to darmowy programy ułatwiający tworzenie stron internetowych w niezwykle popularnym języku PHP.

FolderDESTROYER 1.0

FolderDESTROYER-picture

FolderDESTROYER jest darmową aplikacją, która została stworzona po to, by pomóc użytkownikom komputerów klasy PC w zarządzaniu plikami poprzez usuwanie dowolnych folderów jakie znajdują się na dysku twardym.

Q-Dir Portable 5.99.6

Q-Dir Portable-picture

Q-Dir Portable pozwala na bardzo szybkie i proste zarządzanie plikami oraz folderami jakie znajdują się na twardym dysku.

Moo0 ConnectionWatcher Portable 1.41

Moo0 ConnectionWatcher Portable-picture

Moo0 ConnectionWatcher Portable to darmowy program, który umożliwia użytkownikowi diagnozowanie problemów z połączeniem w sieciach TCP/UDP.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii