System

Kategoria

Licencja

Język

Windows

Windows

Steam

Steam-picture

Steam to platforma cyfrowej dystrybucji gier komputerowych oraz narzędzie komunikacji pomiędzy graczami.

AVG Anti-Virus Free Edition 2015

relatedPhoto

AVG Anti-Virus Free Edition to najnowsza wersja programu antywirusowego, która w dodatku jest całkowicie darmowa. Kiedy wykorzystujesz komputer jedynie do pracy lub nauki, jest to dobre rozwiązanie, choć ustępuje płatnym programom pod względem funkcjonalności.

Czas Pracy - Ewidencja 2.1.8

Czas Pracy - Ewidencja-picture

Program Czas Pracy - Ewidencja to łatwe w obsłudze narzędzie do ewidencji czasu pracy pracowników w dowolnej firmie.

ALLPlayer 6.1.2

ALLPlayer-picture

ALLPlayer to darmowy odtwarzacz wideo, który umożliwia oglądanie dowolnego filmu na ekranie komputera. Dużym plusem jest to, że ALLPlayer oferuje funkcję pobierania napisów oraz instaluje kodeki.

Microsoft PowerPoint 2013

Microsoft PowerPoint-picture

Microsoft PowerPoint to program do tworzenia pokazów slajdów. Microsoft PowerPoint jest nieoceniony przy konferencjach, naradach i zebraniach, gdzie trzeba pokazać w jasny i przystępny sposób wyniki prac lub wyjaśnić zagadnienie.

K-Lite Codec Pack Mega 11.0.5

K-Lite Codec Pack Mega-picture

K-Lite Codec Pack Mega to najpopularniejszy zestaw kodeków/dekoderów audio i wideo stosowanych w filmach i muzyce. W pakiecie K-Lite Mega Codec Pack oprócz najnowszych kodeków dostępne są dodatkowe narzędzia służące do odtwarzania, a także modyfikowania filmów. Najczęstsze problemy z odtwarzaniem filmów są spowodowane brakiem kodeków, więc zainstalowanie ich jest konieczne do oglądania filmów na komputerze osobistym. K-Lite Mega Codec Pack to najbardziej rozbudowana wersja kodeków, wraz z dodatkowymi narzędziami.

K-Lite Codec Pack Standard 11.0.5

K-Lite Codec Pack Standard-picture

Najbardziej popularny zestaw koderów i dekoderów audio i wideo stosowanych w filmach i muzyce. W pakiecie oprócz najnowszych kodeków dostępne są dodatkowe narzędzia służące do odtwarzania, a także modyfikowania filmów. Najczęstsze problemy z odtwarzaniem filmów są spowodowane brakiem kodeków, więc zainstalowanie ich jest konieczne do oglądania filmów na komputerze osobistym.

K-Lite Codec Pack Full 11.0.5

K-Lite Codec Pack Full-picture

K-Lite Codec Pack Full to najbardziej popularny zestaw koderów i dekoderów audio i wideo stosowanych w filmach i muzyce.

K-Lite Codec Pack Basic 11.0.5

K-Lite Codec Pack Basic-picture

Najbardziej popularny zestaw koderów i dekoderów audio i wideo stosowanych w filmach i muzyce. W pakiecie oprócz najnowszych kodeków dostępne są dodatkowe narzędzia służące do odtwarzania, a także modyfikowania filmów.

Realtek High Definition Audio Codecs (Windows) 2.75

Realtek High Definition Audio Codecs (Windows)-picture

Realtek High Definition Audio Codecs to sterowniki audio odpowiednie dla większości fabrycznych kart graficznych oraz modułu audio znajdującego się na płycie głównej.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii