System

Kategoria

Licencja

Język

Windows

Windows

RunScanner 2.0.0.60

RunScanner-picture

RunScanner to darmowy program służący do ochrony komputera przed wirusami. Aplikacja kompleksowo skanuje system w poszukiwaniu zagrożeń.

Antiy Ghostbusters 6.5.1.4

Antiy Ghostbusters-picture

Antiy Ghostbusters to bardzo potężne narzędzie do ochrony komputera przez zagrożeniami typu spyware. Program wykrywa i usuwa szkodliwe oprogramowanie.

About:Buster 6.07

About:Buster-picture

AboutBuster to narzędzie pozwalające na wykrywanie obiektów typu „aboutblank” w zainfekowanym systemie. Ta wersja rozpoznaje m.in. CWS.HomeSearch, CWS.MfPlay oraz CWS.SeDLL.

Ares 2.3.8

Ares-picture

Ares to bezpłatny klient bezpośredniej wymiany plików (peer-to-peer) pozwalający na wymianę danych bez udziału serwera. Aplikacja obsługuje protokół BitTorrent oraz umożliwia słuchanie internetowych stacji radiowych Shoutcast.

Trend Micro HijackThis 2.05

relatedPhoto

Trend Micro HijackThis jest darmowym programem pozwalającym na sporządzanie raportów dotyczących rejestru systemowego oraz systemu plików. Aplikacja ta przeznaczona jest dla zaawansowanych użytkowników komputera.

Browser Hijack Recover 3.0

Browser Hijack Recover-picture

Browser Hijack Recover (BHR) to proste i bezpieczne narzędzie od firmy Wamasoft. Doskonale chroni przed zagrożeniami typu hijack.

SpyStopper 5.0B

SpyStopper-picture

SpyStopper zapewnia kompleksową ochronę przed różnymi rodzajami spyware'u, robaków oraz innych zagrożeń z Internetu. Program zabezpiecza również przed namierzeniem i atakiem bezpośrednim.

Arovax AntiSpyware 2.1.153

Arovax AntiSpyware-picture

Arovax AntiSpyware to bardzo pożyteczny program od firmy Arovax. Pomaga w usuwaniu z twardego dysku komputera wielu zagrożeń typu spyware.

Malware Immunizer 1.5

Malware Immunizer-picture

Malware Immunizer to darmowa i bardzo przydatna aplikacja stworzona do ochrony komputera przed zagrożeniami typu malware. Zapobiegnie ona instalacji nowych programów malware na twardym dysku.

Trend Micro RUBotted 2.0 Beta

Trend Micro RUBotted-picture

Trend Micro RUBotted to mały program pozwalający monitorować aktywność systemu podczas jego uruchamiania. Aplikacja umożliwia kontrolowanie aktywności stanowiących potencjalne zagrożenie dla komputera.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii