System

Kategoria

Licencja

Język

Windows

Windows

iCalcy 1.0.0.0

iCalcy-picture

iCalcy to zabawny kalkulator, który posiada interfejs wyglądający dokładnie jak iPhone czy iPod Touch.

TTCalc 0.9.3

TTCalc-picture

TTCalc to darmowy kalkulator matematyczny zawierający wiele zaawansowanych funkcji i umożliwiający przeprowadzanie skomplikowanych obliczeń.

Might & Magic: Duel of Champions - The Online Card Game dla PC/Windows

Might & Magic: Duel of Champions - The Online Card Game-picture

Might & Magic Duel of Champions jest opartą na sieciowej rywalizacji grą karcianą osadzoną w uniwersum Might and Magic. Czekają tu na ciebie pojedynki z różnymi przeciwnikami, w których celem jest całkowite pozbawienie nieprzyjacielskiego bohatera punktów zdrowia.

Aquarium Lab

relatedPhoto

Aquarium Lab to przydatny program do prowadzenia dziennika akwarium. Akwarysta doceni Aquarium Lab jako prosty ale funkcjonalny program do wpisywania danych, parametrów wody i uwag dotyczących mieszkańców akwarium.

Metronome 1.0

Metronome-picture

Metronome to niewielki program polskiego autorstwa zastępujący tradycyjny metronom. Dzięki tej aplikacji można ćwiczyć tempo i równomierne odtwarzanie muzyki z pomocą komputera.

DrumCore 3.0 Free

DrumCore-picture

DrumCore to aplikacja, która umożliwi wszystkim kompozytorom na stworzenie świetnej jakości bitów wygrywanych na perkusji.

ImTOO DVD Audio Ripper 7.7.2

ImTOO DVD Audio Ripper-picture

ImTOO DVD Audio Ripper to uniwersalny program który przetworzy pliki audio z DVD (muzykę czy dialog) do innego formatu np. MP3, WMA, WAV, AAC, AC3, OGG, RA czy SUN AU. Program wydobywa muzykę z waszych ulubionych filmów i umożliwia ich odtworzenie na najpopularniejszych urządzeniach przenośnych jak iPod, PSP.

LangOver 5.0.16

LangOver-picture

LangOver to aplikacja przydatna przy próbie konwertowania tekstu pisanego za pomocą liter łacińskich na znaki wykorzystywane w innych językach.

Examulator 1.7 Build 5846

Examulator-picture

Examulator to bezpłatny specjalistyczny program przeznaczony do próbnego zdawania egzaminów testowych z różnych dziedzin wiedzy.

AP Tuner 3.08

AP Tuner-picture

AP Tuner służy do strojenia instrumentów przy pomocy komputera. AP Tuner jest tunerem chromatycznym umożliwiającym ustawienie odpowiedniego naciągu strun w różnych instrumentach, np. gitarze, pianinie czy fortepianie.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii