System

Kategoria

Licencja

Język

Aktualizacje i poprawki do programów. Niektóre z nich poprawiają stabilność i wydajność aplikacji, inne z kolei mogą być rozwiązaniem na kluczowe błędy występujące w danym oprogramowaniu.

Windows, Dodatki i ulepszenia

Aktualizacje i poprawki programów

Windows

ProgSense 2.0.3.0

ProgSense-picture

ProgSense pomaga użytkownikowi w szybkim uaktualnianiu programów zainstalowanych na dysku twardym.

Driver Booster PRO 1.5.0.60

Driver Booster PRO-picture

Driver Booster PRO jest programem mającym na celu zadbanie o aktualizację wszystkich sterowników na naszym komputerze.

Alternative Flash Player Auto-Updater 1.1.05

Alternative Flash Player Auto-Updater-picture

Alternative Flash Player Auto-Updater umożliwia szybkie i wygodne aktualizowanie Flash Playera. Program sprawdza automatycznie serwery producenta w celu znalezienia najnowszej wersji aplikacji.

DirectX 9.0c Czerwiec 2010

DirectX 9.0c-picture

Moduł DirectX 9.0c jest odpowiedzialny za wyświetlanie elementów multimedialnych w aplikacjach zawierających kolorową grafikę, wideo, animacje trójwymiarowe czy dźwięk.

DirectX 11

DirectX 11-picture

DirectX 11 to biblioteka grafiki dla Windows zawierająca najnowsze udoskonalenia dla technologii wykorzystywanych w nowoczesnych kartach graficznych. Jest wykorzystywany głównie do zwiększenia wydajności w grach i multimediach.

Universal USB Installer 1.9.5.5

relatedPhoto

Universal USB Installer to program pozwalający nam na utworzenie bootowalnego dysku/pamięci przenośnej na której możemy umieścić instalator systemu operacyjnego Windows lub Linux.

Update Notifier 1.1.6.141

Update Notifier-picture

Darmowy Update Notifier przeskanuje komputer w poszukiwaniu zainstalowanego na nim oprogramowania a następnie wyświetli listę możliwych uaktualnień. Update Notifier przydatny jest niemal każdemu użytkownikowi dbającego o bezpieczeństwo i wydajność swojego systemu.

Windows Updates Downloader 2.40 Build 1275

Windows Updates Downloader-picture

Windows Updates Downloader to ciekawa aplikacja pozwalająca na ściągnięcie z sieci najnowszych uaktualnień firmy Microsoft.

UpdateStar 10.0

UpdateStar-picture

UpdateStar to ciekawy program pomagający utrzymać na komputerze zawsze aktualną bazę programów. Aplikacja UpdateStar informuje na bieżąco o pojawieniu się w sieci najnowszych wersji zainstalowanych programów.

AuditPro 7.2 build 111

AuditPro-picture

AuditPro to aplikacja do audytu oprogramowania. AuditPro pozwala zarządzać posiadanymi licencjami. Daje również możliwość ewidencjonowania pracy komputerów w firmach różnej wielkości.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii