System

Kategoria

Licencja

Język

Aktualizacje i poprawki do programów. Niektóre z nich poprawiają stabilność i wydajność aplikacji, inne z kolei mogą być rozwiązaniem na kluczowe błędy występujące w danym oprogramowaniu.

Windows Dodatki i ulepszenia

Aktualizacje i poprawki programów Windows

PC Brother System Care Pro 2.2.3.2

PC Brother System Care Pro-picture

PC Brother System Care Pro to aplikacja służąca do monitorowania pracy programów przy jednoczesnej ochronie antywirusowej.

WHDownloader (Windows Hotfix Downloader) 0.0.2.1

WHDownloader (Windows Hotfix Downloader)-picture

WHDownloader (dawniej Windows Hotfix Downloader) jest pomocnym narzędziem do instalacji aktualizacja dla systemów Windows - Vista, 7 i 8, jak również pakietu Office.

Vispa 0.6.4

Vispa-picture

Narzędzie zabezpiecza prywatność użytkowników Windows Vista, poprzez blokadę komunikacji komputera z serwerami firmy Microsoft.

Driver Booster Free 2.4.0.19

Driver Booster Free-picture

Driver Booster Free to darmowa edycja programu mającego na celu zadbanie o aktualizację wszystkich sterowników na naszym komputerze.

Nikon Scan Update 4.0.2

Nikon Scan Update-picture

Nikon Scan Update to łatka aktualizująca sterowniki do skanerów COOLSCAN.

Windows Update Downloader 1.1.1

relatedPhoto

Windows Update Downloader jest darmową aplikacją, dzięki której możemy usprawnić proces przeprowadzania aktualizacji na systemie operacyjnym Windows.

Windows 8 Upgrade Assistant

relatedPhoto

Windows 8 Upgrade Assistant skanuje komputer w celu sprawdzenia jego gotowości do obsługi systemu Windows 8, a następnie tworzy raport zgodności oraz podaje opcjonalne czynności do wykonania w celu zakupu, pobrania i zainstalowania systemu Windows 8.

JavaRa 2.1

relatedPhoto

JavaRa to darmowe narzędzie, które pilnuje aby na komputerze użytkownika była zawsze zainstalowana najnowsza wersja Java Runtime Environment (JRE).

Secunia Personal Software Inspector (PSI) 3.0.0.7011

Secunia Personal Software Inspector (PSI)-picture

Secunia Personal Software Inspector jest uznanym przez użytkowników i recenzentów programem, który skanuje system w poszukiwaniu luk w zabezpieczeniach programów lub wirusów, a następnie przygotowuje raport, który pomaga usunąć znalezione zagrożenia.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii