System

Kategoria

Licencja

Język

Aktualizacje i poprawki do programów. Niektóre z nich poprawiają stabilność i wydajność aplikacji, inne z kolei mogą być rozwiązaniem na kluczowe błędy występujące w danym oprogramowaniu.

Windows Dodatki i ulepszenia

Aktualizacje i poprawki programów Windows

Vispa 0.6.4

Vispa-picture

Narzędzie zabezpiecza prywatność użytkowników Windows Vista, poprzez blokadę komunikacji komputera z serwerami firmy Microsoft.

Driver Booster Free 2.4.0.19

Driver Booster Free-picture

Driver Booster Free to darmowa edycja programu mającego na celu zadbanie o aktualizację wszystkich sterowników na naszym komputerze.

Nikon Scan Update 4.0.2

Nikon Scan Update-picture

Nikon Scan Update to łatka aktualizująca sterowniki do skanerów COOLSCAN.

Windows Update Downloader 1.1.1

Windows Update Downloader-picture

Windows Update Downloader jest darmową aplikacją, dzięki której możemy usprawnić proces przeprowadzania aktualizacji na systemie operacyjnym Windows.

Windows 8 Upgrade Assistant

Windows 8 Upgrade Assistant-picture

Windows 8 Upgrade Assistant skanuje komputer w celu sprawdzenia jego gotowości do obsługi systemu Windows 8, a następnie tworzy raport zgodności oraz podaje opcjonalne czynności do wykonania w celu zakupu, pobrania i zainstalowania systemu Windows 8.

JavaRa 2.1

relatedPhoto

JavaRa to darmowe narzędzie, które pilnuje aby na komputerze użytkownika była zawsze zainstalowana najnowsza wersja Java Runtime Environment (JRE).

Secunia Personal Software Inspector (PSI) 3.0.0.7011

Secunia Personal Software Inspector (PSI)-picture

Secunia Personal Software Inspector jest uznanym przez użytkowników i recenzentów programem, który skanuje system w poszukiwaniu luk w zabezpieczeniach programów lub wirusów, a następnie przygotowuje raport, który pomaga usunąć znalezione zagrożenia.

Universal USB Installer 1.9.6.0

relatedPhoto

Universal USB Installer to program pozwalający nam na utworzenie bootowalnego dysku/pamięci przenośnej na której możemy umieścić instalator systemu operacyjnego Windows lub Linux.

AuditPro 8.2 Build 112

AuditPro-picture

AuditPro to aplikacja do audytu oprogramowania. AuditPro pozwala zarządzać posiadanymi licencjami. Daje również możliwość ewidencjonowania pracy komputerów w firmach różnej wielkości.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii