System

Kategoria

Licencja

Język

Programy przydatne w pracy biurowej, dzięki którym można generować wykresy, przeliczać różnego rodzaju tabele, czy też prowadzić skomplikowane zestawienia księgowe.

Windows Biuro

Arkusze kalkulacyjne Windows

LibreOffice 5.2.0.4

LibreOffice-picture

LibreOffice to rozbudowany pakiet biurowy, który zawiera w sobie edytor tekstu, slajdów i bazy danych a także i kalkulator. Jest dobrą, darmową alternatywą dla popularnego i płatnego pakietu Microsoft Office oraz jest kompatybilny z plikami stworzonymi w Microsoft Office: Word, Excel i PowerPoint.

Recovery Toolbox for Excel 3.0

relatedPhoto

Recovery Toolbox dla Excela pomaga odzyskać dane z uszkodzonych, niewłaściwie zmodyfikowanych bądź niepełnych plików programu Microsoft Excel.

Merge Tables Wizard for Microsoft Excel 4.0.32

relatedPhoto

Merge Tables Wizard for Microsoft Excel sprawia, że tworzenie łączonych baz danych w Excelu staje się znacznie przyjemniejsze.

SpreadsheetConverter for HTML/JavaScript 6.7

SpreadsheetConverter for HTML/JavaScript-picture

Program o nazwie SpreadsheetConverter for HTML/JavaScript umożliwia użytkownikowi na konwertowanie plików stworzonych przy użyciu aplikacji MS Excel do stron internetowych z wbudowaną funkcją obliczania danych.

Duplicate Remover for Microsoft Excel 3.1.5

Duplicate Remover for Microsoft Excel-picture

Duplicate Remover for Microsoft Excel sprawdzi wskazaną bazę danych w programie Excel i wyeliminuje z niech wszystkie zbędne powtórzenia.

CSV Easy 1.1.16

CSV Easy-picture

CSV Easy to program pomocny przy obsłudze plików typu CSV. CSV Easy pozwala na importowanie, eksportowanie, analizowanie i naprawianie danych zapisanych w tym formacie.

JGraph Diagram Component 3.5.1.1

relatedPhoto

JGraph Diagram Component to bezpłatna aplikacja, która znacznie uprości tworzenie diagramów oraz wykresów.

yoshinoGRAPH 5.0.1

yoshinoGRAPH-picture

yoshinoGRAPH pomaga użytkownikom w prezentowaniu oraz analizowaniu danych poprzez generowanie przejrzystych wykresów.

GS-Calc 16.0.2

GS-Calc-picture

GS-Calc to arkusz kalkulacyjny służący do organizowania danych finansowych, śledzenia wydatków i przychodów, tworzenia raportów, wyszukiwania oraz przygotowywania danych statystycznych.

XL Toolbox 6.60

XL Toolbox-picture

XL Toolbox to bezpłatny dodatek do programu Microsoft Excel, który służy do przeprowadzania skomplikowanych analiz w naukach ścisłych.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii