System

Kategoria

Licencja

Język

Programy pozwalające na pobieranie nagłówków RSS, Atom i innych ze stron WWW.

Windows Internet i komunikacja

Czytniki RSS Windows

Sismics Reader

Sismics Reader-picture

Sismics Reader to aplikacja służąca do odbierania wiadomości z subskrybowanych kanałów RSS.

TICKR 0.6.4

TICKR-picture

TICKR to czytnik RSS, który wyświetli nam wiadomości w bardzo interesującej formie.

iDesk 0.7.5

iDesk-picture

iDesk to darmowy program integrujący funkcje portalu Interia. W skład funkcji wchodzi komunikator Stefan, czateria, interia tv, notowania giełdowe, czytnik rss, organizer, poczta, pogoda, program telewizyjny, odtwarzacz radiowy, bramka sms oraz tłumacz.

RSSMixer Toolbar 1.0

RSSMixer Toolbar-picture

RSSMixer Toolbar to bardzo małe narzędzie pomagające w obsłudze kanałów RSS.

HappyFish 1.5.0.2

HappyFish-picture

HappyFish to niesłychanie zaawansowany czytnik RSS. Potrafi pobrać wiele dodatków RSS bez większego zaangażowania ze strony użytkownika.

GreatNews 1.0 Beta (Build 383)

GreatNews-picture

GreatNews to darmowy czytnik kanałów RSS charakteryzujący się dużą szybkością działania, możliwością organizowania wiadomości i przyjaznym interfejsem. Program nie wymaga instalacji. Aplikacja może być uruchamiana z dysków zewnętrznych lub napędów USB.

News File Grabber 4.6.0.4

News File Grabber-picture

News File Grabber to rozbudowany agregator wiadomości, który oparty jest na systemie USENET. Aplikacja pobiera nagłówki z wielu domyślnych serwisów, których liczbę można powiększyć.

SharpReader 0.9.7.0

SharpReader-picture

SharpReader to darmowy agregator wiadomości RSS/Atom umożliwiający przeglądanie tytułów i zajawek (nagłówków) wiadomości z wybranych przez użytkownika serwisów lub portali internetowych.

RssSpeed 1.0.0.104

RssSpeed-picture

RssSpeed to bezpłatny czytnik kanałów RSS pozwalający na pobieranie tytułów i nagłówków informacji publikowanych na stronach internetowych i w największych portalach w Polsce. Dzięki temu można bez otwierania przeglądarki sprawdzić wszystkie aktualności, a jeśli któraś z nich okaże się interesująca, to można normalnie otworzyć stronę serwisu i zapoznać się z pełną treścią artykułu.

RssReader 1.0.88.0

RssReader-picture

RssReader to program pobierający wiadomości z kanałów RSS lub Atom. RssReader umożliwia przeglądanie tytułów i nagłówków informacji bez konieczności odwiedzania portali lub serwisów internetowych.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii