System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które porządkują pliki i katalogi na dysku twardym. Dzięki procesowi defragmentacji można poprawić działanie systemu operacyjnego, poprzez zmniejszenie czasu dostępu do znajdujących się na komputerze danych.

Windows Narzędzia

Defragmentacja Windows

Ainvo Disk Defrag 2.4.1

Ainvo Disk Defrag-picture

Ainvo Disk Defrag to prosty program przeznaczony do szybkiej i skutecznej defragmentacji dysku twardego.

MyDefragPowerGUI 1.0.4

MyDefragPowerGUI-picture

MyDefragPowerGUI to nowsza wersja programu JkDefragGUI, służącego do szczegółowej defragmentacji dysków twardych.

Advanced Defrag 4.4.0

Advanced Defrag-picture

Advanced Defrag to bardzo profesjonalny program służący do defragmentacji dysku twardego. Aplikacja usuwa również wszystkie błędy oraz awarie jakie napotka podczas skanowania pamięci.

PageDefrag 2.32

PageDefrag-picture

PageDefrag służy do ominięcia jednego z ograniczeń wbudowanego narzędzia do defragmentacji systemów Windows NT/2000 - braku możliwości defragmentacji plików otwartych w trybie wyłączności.

Diskeeper Professional Edition 2012 16.0

Diskeeper Professional Edition-picture

Diskeeper Professional Edition to profesjonalne narzędzie, które automatycznie defragmentuje dysk twardy i w efekcie znacznie poprawia pracę całego systemu.

Defraggler Portable 2.18

Defraggler Portable-picture

Defraggler Portable to bardzo dobre narzędzie służące do defragmentacji twardego dysku. Zdaniem producenta różni się ono do konkurencyjnych aplikacji przede wszystkim bardzo prostą obsługą i szybkością działania.

Auslogics Disk Defrag Free 4.5.4.0

Auslogics Disk Defrag Free-picture

Auslogics Disk Defrag to darmowy program, który układa dane na dysku twardym, aby poprawić wydajność komputera. Takie działanie zapewnia także bezawaryjną pracę oraz przyspiesza otwieranie dużych plików.

UltraDefrag 6.0.2

UltraDefrag-picture

UltraDefrag to potężne, szybkie i w pełni darmowe (open-source) narzędzie do defragmentacji dysku twardego. UltraDefrag nie tylko przyspiesza system, ale również dba o dobrą kondycję twojego twardziela.

Puran Defrag 7.7 Free Edition

relatedPhoto

Puran Defrag to program, który szybko i efektywnie dokonuje defragmentacji dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

UltimateDefrag 1.72

UltimateDefrag-picture

UltimateDefrag to aplikacja, która pozwala szybko i prosto dokonać defragmentacji dysku twardego, a także optymalizacji jego pracy.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii