System

Kategoria

Licencja

Język

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych powiększające funkcjonalność popularnych przeglądarek internetowych (m.in. Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera).

Windows, Internet i komunikacja

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych

Windows

Web Developer 1.2.2

relatedPhoto

Web Developer to mała aplikacja będąca w istocie rozszerzeniem do popularnych przeglądarek, która dodaje do nich opcje developerskie.

Firebug 2.0.3

Firebug-picture

Firebug to wtyczka do Firefoksa, która zamienia plik źródłowy strony na widok prawdziwego edytora HTML. Nie dość, że zamienia czarny, jednolity tekst kodu źródłowego na kolorowy i przejrzysty widok edytora, to jeszcze wynajduje w nim błędy, które powodują słabe wyświetlanie się elementu na stronie.

ColorZilla 2.5.3.1

ColorZilla-picture

ColorZilla to rozszerzenie dla przeglądarki Firefox i Mozilla Suite służące do edycji kolorów.

IE Internet Security 8.1

IE Internet Security-picture

IE Internet Security to aplikacja, która automatycznie dostosuje wszystkie ustawienia przeglądarki Internet Explorer tak, by zapewnić użytkownikowi możliwie jak największą ochronę.

YouTubeLoader Plugin

YouTubeLoader Plugin-picture

YouTubeLoader Plugin to skrypt przystosowany do przeglądarki Firefox, ale posiadającej już zainstalowaną wtyczkę Greasemonkey. Program umożliwia pobieranie z YouTube.

Wise Plugin Manager 1.01.49 Beta

Wise Plugin Manager-picture

Wise Plugin Manager jest małym programem, dzięki któremu możemy usunąć lub też wyłączyć różnego rodzaju niepotrzebne dodatki, znajdujące się w przeglądarkach internetowych.

Adobe Flash Player 14.0.0.145

Adobe Flash Player-picture

Adobe Flash Player to niewielka wtyczka dla najpopularniejszych przeglądarek internetowych, która obsługuje animacje stworzone za pomocą oprogramowania Adobe Flash.

Google Chrome 41

Google Chrome-picture

Google Chrome to przeglądarka internetowa firmy Google z synchronizacją zakładek oraz wszystkich ustawień przeglądarki na różnych urządzeniach. Google Chrome łączy w sobie szybkość działania, prostotę obsługi, przejrzysty interfejs i bezpieczeństwo.

MozBackup 1.4.10

MozBackup-picture

MozBackup to prosty i darmowy program do tworzenia zapasowych kopii profili Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Mozilla Sunbird, Flock, SeaMonkey, Mozilla Suite, Spicebird oraz Netscape.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii