System

Kategoria

Licencja

Język

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych powiększające funkcjonalność popularnych przeglądarek internetowych (m.in. Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera).

Windows Internet i komunikacja

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych Windows

Superbird 44.0.2403.0

relatedPhoto

Superbird jest darmową przeglądarką internetową będącą cichą konkurencją dla takich gigantów jak Mozilla Firefox czy Google Chrome.

Bookmarks Synchronization 0.8

Bookmarks Synchronization-picture

Bookmarks Synchronization to narzędzie, które umożliwia użytkownikom przeglądarki Firefox importowanie zakładek zapisanych w HTML z innej przeglądarki.

AM-DeadLink 4.7

AM-DeadLink-picture

AM-DeadLink sprawia, że możemy sprawdzać, czy dodane przez nas zakładki są nadal aktualne i czy odwołują się do istniejących stron.

AI RoboForm 7.9.15.8

AI RoboForm-picture

RoboForm to menedżer haseł, który sprawia, że logowanie się na rozmaite strony internetowe staje się szybsze prostsze, a przede wszystkim – znacznie bardziej bezpieczne.

EagleGet 2.0.4.4

EagleGet-picture

EagleGet jest darmową aplikacją, służącą do pobierania danych z sieci. Aplikacja korzysta z protokołów typu HTTP, HTTPS, FTP, MMS czy RTSP.

Turn Off the Lights 3.1.0.36

Turn Off the Lights-picture

Turn Off the Lights jest dodatkiem dla przeglądarki Firefox, dzięki któremu możemy uzyskać efekt przyciemniania strony, w trakcie oglądania na niej filmu.

KeyScrambler Personal 3.8.1

relatedPhoto

Bezpłatny dodatek do przeglądarek Internet Explorer, Firefox i Flock, który zabezpiecza użytkownika przed wykradzeniem haseł i loginów przez złośliwe oprogramowanie, tzw. keyloggery.

IECacheView 1.55

IECacheView-picture

IECacheView jest bezpłatnym programem, który odczytuje pamięć podręczną aplikacji Internet Explorer i wyświetla użytkownikowi jej zawartość.

SRWare Iron Portable 42.0.2250.1

SRWare Iron Portable-picture

SRWare Iron Portable to przeglądarka bazująca na Chromium. Ta wersja aplikacji może być uruchamiana prosto z klucza USB.

SRWare Iron 44.0.2350.0

SRWare Iron-picture

SRWare Iron to przeglądarka bazująca na Google Chrome. Autorzy programu zapewniają jednak, że ich produkt, w przeciwieństwie od wzorcowego, pozbawiony jest kilku bardzo poważnych wad.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii