System

Kategoria

Licencja

Język

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych powiększające funkcjonalność popularnych przeglądarek internetowych (m.in. Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera).

Windows Internet i komunikacja

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych Windows

Adobe Shockwave Player 12.1.9.160

relatedPhoto

Adobe Shockwave Player to wtyczka do popularnych przeglądarek pozwalająca oglądać animacje i dodatkowe efekty na stronach internetowych wykonanych w technologii Shockwave.

KeyScrambler Personal 3.8

relatedPhoto

Bezpłatny dodatek do przeglądarek Internet Explorer, Firefox i Flock, który zabezpiecza użytkownika przed wykradzeniem haseł i loginów przez złośliwe oprogramowanie, tzw. keyloggery.

Stylish 2.0.2.1

Stylish-picture

Stylish to rozszerzenie dla takich aplikacji jak Mozilla Firefox, Thunderbird, Flock, SeaMonkey, Mozilla Suite czy Songbird, które umożliwia bardzo łatwe zarządzanie ich wyglądem.

Auslogics Browser Care 3.0.0.0.

Auslogics Browser Care-picture

Auslogics Browser Care to program, który pozwala na zarządzanie rozmaitymi ustawieniami przeglądarek internetowych.

Wipe 2015.08

Wipe-picture

Program o nazwie Wipe odpowiada za ochronę danych i został stworzony dla tych wszystkich użytkowników, którzy ponad wszystko cenią sobie prywatność.

Avant Browser 2015 Build 22

Avant Browser-picture

Avant Browser to darmowa nakładka na przeglądarkę Internet Explorer, która zwiększa funkcjonalność produktu Microsoftu. Dzięki niej można zapisać swoje ustawienia w specjalnym profilu sieciowym, który w razie awarii może być bez kłopotu odzyskany.

Greasemonkey 3.3

relatedPhoto

Greasemonkey to wtyczka do Mozilla Firefox, dzięki której w przeglądarce można instalować małe skrypty napisane w Javie.

East-Tec Eraser 2015 12.5.0.7761

East-Tec Eraser-picture

East-Tec Eraser to aplikacja chroniąca i zabezpieczająca poufne dane o użytkowniku – program usuwa bowiem wszystkie możliwe ślady jakie internauta może pozostawić po swej obecności w Sieci.

Google Drive Plugin dla Microsoft Office

Google Drive Plugin-picture

Google Drive Plugin jest wtyczką, dzięki której możemy w wygodny sposób tworzyć pliki w pakiecie biurowych Office, a następnie zapisywać je na dysku Google Drive.

Session Buddy 3.0.19

Session Buddy-picture

Session Buddy jest dodatkiem do przeglądarki Chrome, który umożliwi szybkie zapisywanie oraz przywracanie przeglądanych kart.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii