System

Kategoria

Licencja

Język

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych powiększające funkcjonalność popularnych przeglądarek internetowych (m.in. Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera).

Windows, Internet i komunikacja

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych

Windows

Google Chrome 42

Google Chrome-picture

Google Chrome to przeglądarka internetowa firmy Google z synchronizacją zakładek oraz wszystkich ustawień przeglądarki na różnych urządzeniach. Google Chrome łączy w sobie szybkość działania, prostotę obsługi, przejrzysty interfejs i bezpieczeństwo.

Stay Secure SD 0.8

Stay Secure SD-picture

Stay Secure SD to darmowy dodatek do przeglądarki Opera, który wskazuje użytkownikowi aktualny poziom zabezpieczeń najpopularniejszych przeglądarek internetowych: IE, Firefox, Opera i Safari.

ChromePasswordDecryptor 6.0

ChromePasswordDecryptor-picture

ChromePasswordDecryptor to bezpłatny program służący do odzyskiwania haseł zapisanych w plikach przeglądarki Google Chrome.

Smart Favourites

Smart Favourites-picture

Smart Favourites to program do przechowywania ulubionych odnośników do stron internetowych. Aplikacja pozwala na szybkie i intuicyjne zarządzanie obszernymi zbiorami linków.

FoxClocks 3.4.14

FoxClocks-picture

FoxClocks to wtyczka, która wyświetla w dole przeglądarki zegar z aktualną godziną dowolnie wybranej strefy czasowej.

Czyścioch 1.0

relatedPhoto

Czyścioch to darmowa wtyczka do przeglądarki Firefox, która usuwa reklamy i Śledzika z portalu społecznościowego Nasza-Klasa.

Web Developer 1.2.2

relatedPhoto

Web Developer to mała aplikacja będąca w istocie rozszerzeniem do popularnych przeglądarek, która dodaje do nich opcje developerskie.

Firebug 2.0.3

Firebug-picture

Firebug to wtyczka do Firefoksa, która zamienia plik źródłowy strony na widok prawdziwego edytora HTML. Nie dość, że zamienia czarny, jednolity tekst kodu źródłowego na kolorowy i przejrzysty widok edytora, to jeszcze wynajduje w nim błędy, które powodują słabe wyświetlanie się elementu na stronie.

ColorZilla 2.5.3.1

ColorZilla-picture

ColorZilla to rozszerzenie dla przeglądarki Firefox i Mozilla Suite służące do edycji kolorów.

IE Internet Security 8.1

IE Internet Security-picture

IE Internet Security to aplikacja, która automatycznie dostosuje wszystkie ustawienia przeglądarki Internet Explorer tak, by zapewnić użytkownikowi możliwie jak największą ochronę.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii