System

Kategoria

Licencja

Język

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych powiększające funkcjonalność popularnych przeglądarek internetowych (m.in. Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera).

Windows, Internet i komunikacja

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych

Windows

Classic Theme Restorer 1.3.2

relatedPhoto

Classic Theme Restorer jest rozszerzeniem dla przeglądarki internetowej Mozilla Firefox, który przywraca jej wygląd z wcześniejszych odsłon (przed wprowadzeniem interfejsu Australis).

Lazarus: Form Recovery 2.0

Lazarus: Form Recovery-picture

Lazarus: Form Recovery to wtyczka do Firefoksa, która pozwala na odzyskanie tekstu wpisywanego w formularzu w przypadku nagłego zamknięcia się przeglądarki.

ieKeyboard 1.02.0055

ieKeyboard-picture

Oprogramowanie ieKeyboard jest przeznaczone dla Polaków używających przeglądarki internetowej Internet Explorer i posługujących się Windowsami bez przyłączonej polskiej klawiatury, na przykład Polaków mieszkających w USA, którzy kupili komputer z amerykańską klawiaturą lub Polaków mieszkających w Niemczech i mających klawiaturę niemiecką.

Littlefox for Firefox 1.8.46

Littlefox for Firefox-picture

Littlefox for Firefox to niewielka nakładka na Firefoksa, która zmienia wygląd okna przeglądarki oraz przycisków opcji na bardziej minimalistyczny.

Hover Zoom dla Chrome

Hover Zoom-picture

Osoby przeglądające duże ilości grafik na stronach na pewno skorzystają z rozszerzenia Hover Zoom.

Facebook Video 2.1.7

Facebook Video-picture

Facebook Video to wtyczka do Firefoksa przygotowana specjalnie z myślą o serwisie społecznościowym Facebook. Rozszerzenie umożliwia użytkownikom Facebooka wymianę plików wideo poza serwisem.

URL Fixer 1.4.3

URL Fixer-picture

Jest to bardzo przydatny program do poprawiania wpisywanych adresów stron WWW. URL Fixer działa w bardzo prosty sposób: gdy użytkownik wpisze np. ściągnij.pk, program zapyta czy poprawić adres na ściągnij.pl. Jedyne co trzeba zrobić to zatwierdzić zmiany.

Extended Copy Menu 1.6

Extended Copy Menu-picture

Extended Copy Menu to rozszerzenie do przeglądarki Firefox, które dodaje do menu kontekstowego (prawego przycisku myszy) możliwość „kopiowania jako Html” oraz „kopiowania jako tekst”.

IE Assist 1.0.0.6

IE Assist-picture

Narzędzie o nazwie IE Assist służy do wypełniania formularzy w Internecie.

GooglePreview 3.22

relatedPhoto

Wtyczka do Firefoksa GooglePreview wprowadza na stronę z wynikami wyszukiwania Google i Yahoo podgląd stron w postaci małych obrazków oraz rangi popularności poszczególnych witryn. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może choć w częściowo zerknąć czy poszukiwana witryna odpowiada jego oczekiwaniom.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii