System

Kategoria

Licencja

Język

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych powiększające funkcjonalność popularnych przeglądarek internetowych (m.in. Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera).

Windows Internet i komunikacja

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych Windows

Adblock Plus 2.5.1

Adblock Plus-picture

Adblock Plus to jedna z bardziej popularnych wtyczek do przeglądarek internetowych, która blokuje pojawianie się reklam.

Google Translate dla Chrome

Google Translate-picture

Google Translate to darmowe rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome 4, które szybko tłumaczy całe strony internetowe za pomocą słownika Google Translate.

Silverlight 5.1.41105.0

Silverlight-picture

Silverlight to wtyczka działająca na różnych przeglądarkach, umożliwiająca prezentację w atrakcyjny sposób zawartości multimedialnych, znajdujących się w sieci.

Mozilla Edge dla Firefoxa

Mozilla Edge dla Firefoxa-picture

Mozilla Edge to rozszerzenie przeznaczone dla przeglądarki internetowej Mozilla Firefox zamieniająca jej wygląda w przeglądarkę znaną z systemu Windows 10 - czyli Microsoft Edge.

Web Developer Toolbar dla Chrome, Firefox i Opera

Web Developer Toolbar-picture

Web Developer Toolbar to dodatek do przeglądarek rozszerzający ich funkcjonalność o pasek narzędzi dla twórców stron internetowych.

eBay Sidebar for Firefox 1.6.11

eBay Sidebar for Firefox-picture

eBay Sidebar for Firefox to wtyczka do Firefoksa, która wprowadza do przeglądarki boczny pasek odpowiedzialny za monitorowanie serwisu aukcyjnego eBay.

myFireFox 3.0.0.48

myFireFox-picture

Myfirefox to niesamowita nakładka tematyczna na Firefoksa, która zmienia wygląd przeglądarki tak, aby ta maksymalnie przypominała Internet Explorera.

ieKeyboard 1.02.0055

ieKeyboard-picture

Oprogramowanie ieKeyboard jest przeznaczone dla Polaków używających przeglądarki internetowej Internet Explorer i posługujących się Windowsami bez przyłączonej polskiej klawiatury, na przykład Polaków mieszkających w USA, którzy kupili komputer z amerykańską klawiaturą lub Polaków mieszkających w Niemczech i mających klawiaturę niemiecką.

Web Go Radio 2.0

Web Go Radio-picture

Web Go Radio to dodatek do przeglądarek Internet Explorer i Firefox, który pozwala między innymi słuchać stacji radiowych nadawanych w Internecie.

Recent History dla Google Chrome

Recent History-picture

Recent History to plug-in do przeglądarki Google Chrome, który wyświetli historię przeglądanych stron w jednym czytelnym oknie tak jak w przypadku Mozilla Firefox.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii