System

Kategoria

Licencja

Język

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych powiększające funkcjonalność popularnych przeglądarek internetowych (m.in. Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera).

Windows, Internet i komunikacja

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych

Windows

HTTPS Everywhere 2014.1.3 dla Opera

HTTPS Everywhere-picture

HTTPS Everywhere jest dodatkiem do przeglądarki Opera, dzięki któremu możliwe jest korzystanie ze stron internetowych, korzystając z protokołu HTTPS.

Facebook Photo Zoom dla Google Chrome

relatedPhoto

Facebook Photo Zoom to dodatek do przeglądarki Chrome, który powiększy oglądane na Facebooku zdjęcia.

CleanPage 1.1.1.4

CleanPage-picture

CleanPage to darmowy dodatek do przeglądarki Internet Explorer oczyszczający przeglądane strony internetowe z reklam oraz innych dodatkowych, zbędnych treści.

Blackjack Game Advisor 1.0.1

Blackjack Game Advisor-picture

Blackjack Game Advisor to darmowa wtyczka do przeglądarki Mozilla Firefox, która pomaga graczowi Blackjacka podczas jego potyczek internetowych.

Better History dla Chrome

Better History-picture

Better History pozwala dokładniej analizować historię przeglądanych przez nas treści. Strony, na których byliśmy, są dodatkowo grupowane według domeny, co znacznie ułatwia odnalezienie konkretnych pozycji.

CoolNovo (ChromePlus) 2.0.9.11

CoolNovo (ChromePlus)-picture

ChromePlus to przeglądarka internetowa stworzona w oparciu o Google Chrome. W przeciwieństwie do pierwowzoru program ten posiada jednak kilka dodatkowych funkcji.

FirePasswordViewer 5.5

FirePasswordViewer-picture

FirePasswordViewer to ulepszona, bo posiadająca graficzny interfejs, wersja popularnego narzędzia o nazwie FirePassword, które zostało stworzone po to, by ułatwić użytkownikom odczytywanie haseł zapisanych w przeglądarce Firefox.

Zemanta 0.5.7

Zemanta-picture

Wtyczka do Firefoksa Zemanta to doskonałe narzędzie dla wszystkich blogerów, którzy chcą znacznie przyspieszyć dokonywanie wpisów na swoich serwisach.

Sxipper 2.2.1

Sxipper-picture

Sxipper to dodatek do przeglądarki Firefox. Program pozwala na sprawne zarządzanie hasłami jakie niezbędne są w codziennym surfowaniu po Sieci

VertTabbar 2.4

VertTabbar-picture

VertTabbar jest wtyczką do przeglądarki Firefox, która umożliwia bardzo wygodne zarządzane wieloma kartami z otwartymi stronami internetowymi.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii