System

Kategoria

Licencja

Język

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych powiększające funkcjonalność popularnych przeglądarek internetowych (m.in. Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera).

Windows Internet i komunikacja

Dodatki i wtyczki do przeglądarek internetowych Windows

URL Fixer dla Mozilla Firefox

URL Fixer-picture

Jest to bardzo przydatny program do poprawiania wpisywanych adresów stron WWW. URL Fixer działa w bardzo prosty sposób: gdy użytkownik wpisze np. ściągnij.pk, program zapyta czy poprawić adres na ściągnij.pl. Jedyne co trzeba zrobić to zatwierdzić zmiany.

Tabs Folders

Tabs Folders-picture

Tabs Folders to zaawansowany menadżer zakładek i całych sesji z różnych przeglądarek internetowych.

Adobe Flash Player 20.0.0.286

Adobe Flash Player-picture

Adobe Flash Player to niewielka wtyczka dla najpopularniejszych przeglądarek internetowych, która obsługuje animacje stworzone za pomocą oprogramowania Adobe Flash.

Google Analytics Reporting Suite

Google Analytics Reporting Suite-picture

Google Analytics Reporting Suite konwertuje Google Analytics na Twój pulpit, oczywiście z dziesiątkami nowych opcji i możliwości.

Expedition.NET 3.1.4

Expedition.NET-picture

Expedition.NET to bardzo mała i przejrzysta przeglądarka internetowa. Program ten wzorowany jest w znacznej mierze na bardzo popularnym Internet Explorerze i właśnie to stanowi o jego sile.

MozBackup 1.5.1

MozBackup-picture

MozBackup to prosty i darmowy program do tworzenia zapasowych kopii profili Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Mozilla Sunbird, Flock, SeaMonkey, Mozilla Suite, Spicebird oraz Netscape.

FireTune 1.2

FireTune-picture

FireTune to niewielki i darmowy programik, który zoptymalizuje pracę Twojej przeglądarki w ten sposób, by znacznie przyspieszyć jej działanie.

Privacy Killer 3.0.950

Privacy Killer-picture

Privacy Killerto narzędzie, które pomoże użytkownikowi zadbać o swoją prywatność w Internecie. Aplikacja usunie takie ślady surfowania jak historia, pliki cookie, pliki tymczasowe, listę ostatnio przeglądanych dokumentów i wiele innych.

Split Browser 0.5.2008112201

Split Browser-picture

Split Browser to program, który pomaga dostosować wygląd przeglądarki internetowej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Aplikacja oferuje również kilka innych opcji, np. możliwość wyświetlenia dwóch stron obok siebie, co pozwala je porównać.

Windows Live Toolbar 2008

Windows Live Toolbar-picture

Bezpłatny dodatek do przeglądarki IE instalujący się w postaci dodatkowego paska narzędziowego, który jest następcą MSN Toolbar. Aplikacja dodaje czytnik newsów RSS (domyślnie ma BBC).

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii