System

Kategoria

Licencja

Język

Programy biurowe do edycji tekstu, za których pomocą można dokonywać prostych modyfikacji plików tekstowych. Aplikacje te, mimo iż nie są tak rozbudowane jak procesory tekstu, wystarczają w większości zastosowań domowych oraz szkolnych.

Windows Biuro

Edycja tekstu Windows

Angel Writer 3.2

Angel Writer-picture

Angel Writer to edytor tekstu pozwalający użytkownikowi na tworzenie atrakcyjnych dokumentów zawierających tekst, grafikę i tabele. Angel Writer posiada intuicyjny interfejs, niewielkie rozmiary instalatora.

NotePro 4.31

NotePro-picture

NotePro jest rozbudowanym procesorem tekstu, który umożliwia zapisanie efektów swojej pracy w wielu najpopularniejszych formatach tekstowych.

Word Reader 6.24

Word Reader-picture

Word Reader to program do odczytywania dokumentów utworzonych za pośrednictwem aplikacji MicroSoft Word 97-2007.

Depeche View 1.7.0.3 Lite

Depeche View-picture

Depeche View pozwala użytkownikowi na ładowanie do pamięci tymczasowej kilku plików tekstowych znajdujących się we wskazanym folderze.

MeshWrite 1.5.4

MeshWrite-picture

MeshWrite pomoże użytkownikom w zapisywaniu krótkich tekstów. Ten edytor tekstowy umożliwia tworzenie małych karteczek, które będą przypominać o różnych rzeczach lub stanowić swoistą bazę pomysłów do wykorzystania w przyszłości.

PolyEdit Lite 5.4

PolyEdit Lite-picture

PolyEdit Lite jest bezpłatnym edytorem tekstowym, który został zaprojektowany w taki sposób, by nie zabierać zbyt dużej ilości zasobów systemowych.

Jarte Portable 5.4

relatedPhoto

Jarte Portable to edytor tekstowy, który pod względem funkcjonalności przypomina rozbudowanego Wordpada. Edycja portable mówi nam, że instalacja nie jest konieczna.

Jarte 5.4

Jarte-picture

Jarte to darmowy, kompaktowy edytor tekstu. Posiada unikalny interfejs pozwalający na prostą i przyjemną obsługę.

Smart Type Assistant 2.0

Smart Type Assistant-picture

Narzędzie znane jako Smart Type Assistant to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie automatyczne poprawianie błędów w edytorze tekstowym.

WinDjView 2.1

relatedPhoto

WinDjView to darmowa przeglądarka plików skompresowanych w formacie DjVu.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii