System

Kategoria

Licencja

Język

Programy biurowe do edycji tekstu, za których pomocą można dokonywać prostych modyfikacji plików tekstowych. Aplikacje te, mimo iż nie są tak rozbudowane jak procesory tekstu, wystarczają w większości zastosowań domowych oraz szkolnych.

Windows Biuro

Edycja tekstu Windows

LibreOffice 5.2.0.4

LibreOffice-picture

LibreOffice to rozbudowany pakiet biurowy, który zawiera w sobie edytor tekstu, slajdów i bazy danych a także i kalkulator. Jest dobrą, darmową alternatywą dla popularnego i płatnego pakietu Microsoft Office oraz jest kompatybilny z plikami stworzonymi w Microsoft Office: Word, Excel i PowerPoint.

Portable Word 0.9

Portable Word-picture

Portable Word jest darmowym edytorem plików tekstowych, który obsługuje większość popularnych obecnie formatów.

Freebie Notes 3.69

Freebie Notes-picture

Freebie Notes to darmowy notes, czyli program, który pozwala na dodawanie krótkich notatek na pulpicie systemu operacyjnego.

Notepad GNU 2.2.8.32

Notepad GNU-picture

Notepad GNU to notatnik, który doskonale sprawdza się jako zamiennik słynnej aplikacji Notepad instalowanej razem z systemem Windows.

Free Editor 2.0.1.0

relatedPhoto

Free Editor to aplikacja, która pozwoli nam przeglądać pliki w najpopularniejszych formatach.

Angel Writer 3.2

Angel Writer-picture

Angel Writer to edytor tekstu pozwalający użytkownikowi na tworzenie atrakcyjnych dokumentów zawierających tekst, grafikę i tabele. Angel Writer posiada intuicyjny interfejs, niewielkie rozmiary instalatora.

NotePro 4.31

NotePro-picture

NotePro jest rozbudowanym procesorem tekstu, który umożliwia zapisanie efektów swojej pracy w wielu najpopularniejszych formatach tekstowych.

Word Reader 6.24

Word Reader-picture

Word Reader to program do odczytywania dokumentów utworzonych za pośrednictwem aplikacji MicroSoft Word 97-2007.

Depeche View 1.7.0.3 Lite

Depeche View-picture

Depeche View pozwala użytkownikowi na ładowanie do pamięci tymczasowej kilku plików tekstowych znajdujących się we wskazanym folderze.

MeshWrite 1.5.4

MeshWrite-picture

MeshWrite pomoże użytkownikom w zapisywaniu krótkich tekstów. Ten edytor tekstowy umożliwia tworzenie małych karteczek, które będą przypominać o różnych rzeczach lub stanowić swoistą bazę pomysłów do wykorzystania w przyszłości.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii