System

Kategoria

Licencja

Język

Programy służące do prowadzenia finansów firmy i kontroli wydatków, zarządzania księgowością, czy rozliczania się z fiskusem.

Windows, Firma

Finanse i księgowość

Windows

emSzmal 3.15.0411.1400

emSzmal-picture

emSzmal to aplikacja do zarządzania finansami umożliwiająca przechowywanie informacji o operacjach finansowych, a także pobieranie ich bezpośrednio z serwisów internetowych wybranych banków.

RAKSSQL dla Małych i Średnich Firm 2013.1.9.952

relatedPhoto

RAKSSQL to zintegrowany pakiet dla różnej wielkości firm. W skład rozwiązania wchodzą moduły do obsługi sprzedaży, magazynu, finansów, księgowości, kadr i płac.

RAKSSQL - Biuro Rachunkowe 2013.1.9.952

relatedPhoto

RAKSSQL dla Biur Rachunkowych to kompletne i profesjonalne rozwiązanie stworzone specjalnie dla biur rachunkowych. Wspomaga wszystkie obszary działalności biura rachunkowego dla dowolnej liczby klientów: ewidencję księgową, ewidencję środków trwałych i wyposażenia, operacje kasowe i bankowe, rozrachunki, analizy finansowe i budżetowanie oraz kadry i płace.

RAKSSQL - Kadry i Płace 2014.1.18.989

relatedPhoto

RAKSSQL - Kadry i Płace to kompletny i w pełni zintegrowany system składający się ze wszystkich niezbędnych elementów oraz z efektywnych rozszerzeń wspomagających i usprawniających codzienną pracę pracowników działów kadr i rachuby płac.

RAKSSQL - Księga Handlowa 2014

relatedPhoto

RAKSSQL - Księga Handlowa to kompletny i w pełni zintegrowany system księgowy składający się ze wszystkich niezbędnych elementów do sprawnego prowadzenia pełnej księgowości w firmach prywatnych, państwowych, fundacjach i organizacjach non profit.

RAKSSQL - Księga podatkowa 2013.1.9.952

relatedPhoto

RAKSSQL - Księga podatkowa to niezwykle prosty i przyjazny program przeznaczony dla firm, rozliczających się z urzędem skarbowym na podstawie księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji przychodów objętych zryczałtowanym podatkiem dochodowym.

Ramzes Amortyzacja 14.51.07

relatedPhoto

Program Ramzes Amortyzacja wspomaga rejestrację środków trwałych i naliczanie odpisów amortyzacyjnych. Program funkcjonuje na platformie Windows, pozwala na pracę w sieci i prowadzenie wielu zakładów.

Super Księga Podatkowa 2015

Super Księga Podatkowa-picture

Super KSIĘGA PODATKOWA to znany od wielu lat i ceniony na rynku program księgowo-podatkowy z modułem Płace i ZUS oraz Fakturowanie lub miniMagazyn.

Samozatrudnienie 10

relatedPhoto

SAMOZATRUDNIENIE to doskonały program dla jednoosobowej firmy. Jeżeli masz własny biznes możesz też sam poprowadzić księgowoć, rachunkowoć i finanse. Obliczysz podatki, PIT, VAT, ubezpieczenia ZUS, sporządzisz deklaracje.

FCharts SE 1.5.96R

FCharts SE-picture

FCharts to bardzo przydatne narzędzie pozwalające na wyświetlanie wielu informacji o cenach, trendach oraz zachowaniach rynkowych.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii