System

Kategoria

Licencja

Język

Programy służące do prowadzenia finansów firmy i kontroli wydatków, zarządzania księgowością, czy rozliczania się z fiskusem.

Windows Firma

Finanse i księgowość Windows

DuoKomp Księga Podatkowa 2014 2.1

relatedPhoto

DuoKomp Księga Podatkowa to aplikacja ułatwiająca prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów.

Faktura Small Business 2.1.10.0

relatedPhoto

Faktura Small Business to program do fakturowania. Faktura Small Business kierowany jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, które nie prowadzą gospodarki magazynowej.

Rewizor GT 1.38

relatedPhoto

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.

Rewizor GT Sfera 1.38

Rewizor GT Sfera-picture

Otwarty system finansowo-księgowy, który można rozbudowywać o własne rozwiązania.

Gratyfikant GT 1.38

relatedPhoto

Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programów Gratyfikant, Gratyfikant 2 i Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.

Rachmistrz GT 1.38

relatedPhoto

Rachmistrz GT to program, który służy jako system obsługi uproszczonej księgowości. Aplikacja przeznaczona jest dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Rachmistrz nexo PRO 6.0.0

Rachmistrz nexo PRO-picture

Rozszerzona wersja systemu do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego, wzbogacona o dodatkowe rozwiązania.

Rachmistrz nexo 6.0.0

Rachmistrz nexo-picture

System do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego.

Rewizor nexo PRO 6.0.0

Rewizor nexo PRO-picture

Rozbudowana wersja systemu finansowo-księgowego do sprawnego prowadzenia ksiąg rachunkowych zawierająca wiele ponadstandardowych rozwiązań.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii