System

Kategoria

Licencja

Język

Różnego rodzaju programy usprawniające proces prezentacji danych. Aplikacje te pozwalają stworzyć atrakcyjnie wyglądające prezentacje, jak również nadać graficzną postać dla złożonych, surowych danych.

Windows, Grafika i DTP

Grafika prezentacyjna

Windows

LightMan Player 2.6.0.0

LightMan Player-picture

LightMan Player to aplikacja przeznaczona do odtwarzania i katalogowania wybranych plików dźwiękowych, graficznych i filmowych.

Nero KwiK Media 12.5

Nero KwiK Media-picture

Nero KwiK Media to najnowszy darmowy produkt firmy Nero, który oprócz klasycznego wypalania płyt został zaopatrzony w zestaw przydatnych i funkcjonalnych narzędzi.

Simple Slide Show 1.0.10

Simple Slide Show-picture

Simple Slide Show to aplikacja za pomocą której można wyświetlić kolekcję osobiście wyselekcjonowanych zdjęć na danym komputerze lub za pośrednictwem pamięci USB.

Nature Illusion Studio 3.61

Nature Illusion Studio-picture

Nature Illusion Studio to bardzo ciekawy program dla wszystkich miłośników fotografii, nawet tych, którzy nie znają się na zaawansowanej edycji zdjęć.

AlbumWeb 4.5

AlbumWeb-picture

AlbumWeb to narzędzie umożliwiające tworzenie albumów czy pokazów slajdów oraz eksportowanie ich na stronę internetową.

Slideshow Magic 5.0.6

Slideshow Magic-picture

Slideshow Magic to aplikacja, która pozwala zapisać pokaz slajdów w formacie kompatybilnym z programem QuickTime. Dzięki temu można odtworzyć ją jako film.

Flash Slideshow Maker 4.88

Flash Slideshow Maker-picture

Flash Slideshow Maker to program, który pozwala w prosty sposób przygotować animowany album zdjęć w postaci filmu flash (SWF).

VSO PhotoDVD 4.0

VSO PhotoDVD-picture

VSO PhotoDVD pomoże użytkownikowi w nagraniu zdjęć na płytę DVD w taki sposób, by po włożeniu nośnika do napędu, wyświetlał się profesjonalny pokaz slajdów.

Pictomio 1.2.35.0

Pictomio-picture

Pictomio został stworzony po to, by pomóc użytkownikowi w organizacji, zarządzaniu oraz tworzeniu galerii zdjęć oraz pokazów slajdów.

Slide Show Pilot 3.0

Slide Show Pilot-picture

Slide Show Pilot to rozbudowany program do przygotowywania pokazów slajdów oraz wygaszaczy ekranu.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii