System

Kategoria

Licencja

Język

Różnego rodzaju programy usprawniające proces prezentacji danych. Aplikacje te pozwalają stworzyć atrakcyjnie wyglądające prezentacje, jak również nadać graficzną postać dla złożonych, surowych danych.

Windows, Grafika i DTP

Grafika prezentacyjna

Windows

DVD PixPlay 7.05

DVD PixPlay-picture

DVD PixPlay jest aplikacją umożliwiającą proste i szybkie przygotowanie pokazu slajdów, który następnie mamy możliwość umieszczenia na płycie CD/DVD.

Desktop Background Tuner 1.0.0.0

relatedPhoto

Desktop Background Tuner to mała aplikacja służąca do wyświetlania pokazu slajdów na naszym pulpicie.

iSpring Free 6.2.0

iSpring Free-picture

iSpring Free jest darmową wersją aplikacji, która przekształca prezentacje wykonane w programie Microsoft PowerPoint a pliki formatu SWF.

Flash Slideshow Maker 4.88

Flash Slideshow Maker-picture

Flash Slideshow Maker to program, który pozwala w prosty sposób przygotować animowany album zdjęć w postaci filmu flash (SWF).

HoneyView Portable 5834.0

HoneyView Portable-picture

HoneyView Portable to aplikacja przeznaczona do wyświetlania kolejnych stron komiksu, mangi, książki czy zdjęć.

LightMan Player 2.6.0.0

LightMan Player-picture

LightMan Player to aplikacja przeznaczona do odtwarzania i katalogowania wybranych plików dźwiękowych, graficznych i filmowych.

MAGIX FotoStory na CD & DVD 10

MAGIX FotoStory na CD & DVD-picture

Korzystając z MAGIX FotoStory na CD & DVD 10 przeobrazisz swoje najwspanialsze wspomnienia w szybki i prosty sposób w multimedialne pokazy zdjęć. Do odtwarzania w TV, na PC i stronach internetowych - razem z muzyką, animowanymi tekstami, licznymi efektami, interaktywnym menu DVD itp.

MemoriesOnTV 4.1.2

MemoriesOnTV-picture

MemoriesOnTV to program, dzięki któremu jest możliwe przygotowanie pokazu slajdów z materiałów graficznych w formie filmowej.

Movavi Slideshow Creator 2.0.0

relatedPhoto

Movavi Slideshow Creator jest aplikacją, dzięki której w prosty sposób stworzymy pokaz slajdów.

Nero Video 2014

Nero Video-picture

Nero Video to profesjonalny zestaw narzędzi do katalogowania, odtwarzania, edytowania i nagrywania filmów. Oferuje szerokie możliwości oraz wsparcie w wielu etapach działania na multimedialnych plikach. Dzięki temu w łatwy sposób możemy importować pliki z różnych źródeł, generować pokazy slajdów czy też proste filmy.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii