System

Kategoria

Licencja

Język

Programy do katalogowania kolekcji multimediów. Aplikacje tego typu ułatwiają zarządzanie kolekcją filmów, muzyki oraz wszelkich informacji powiązanych z plikami multimedialnymi.

Windows, Multimedia

Katalogowanie multimediów

Windows

Tag Clinic 4.3.9.10

Tag Clinic-picture

Edytor tagów (metadanych) i narzędzie do hurtowej zmiany nazw plików muzycznych. Program obsługuje najpopularniejsze formaty audio i jest wygodny w obsłudze.

MP3 Rename 1.0

MP3 Rename-picture

MP3 Rename zmienia nazwy plików MP3 na podstawie informacji jakie zostały zapisane w tagach.

M3U Copier 1.0

M3U Copier-picture

M3U Copier to darmowy program, który umożliwia szybkie kopiowanie plików muzycznych bezpośrednio według list odtwarzania zapisanych w formacie M3U.

Playlist Master 1.0

Playlist Master-picture

Playlist Master to darmowy program przydatny do przygotowywania list odtwarzania z ulubionymi utworami oraz zarządzania plikami mp3 i m3u.

Music Label 2015 21.0

Music Label-picture

Music Label to rozbudowany program, służący do katalogowania i zarządzania posiadanymi plikami muzycznymi.

Gieroteka 1.5.9

Gieroteka-picture

Gieroteka jest to bezpłatny polski program do katalogowania wszelkiego rodzaju kolekcji plików - gier, filmów, programów czy albumów muzycznych.

wList 2.1.0.37

wList-picture

wList - Stwórz listę plików. Program wList do tworzenia listy plików i podkatalogów danego katalogu (folderu). W jednym kroku możesz stworzyć spis zawartości płyty CD/DVD lub całego dysku (HD/USB PenDrive). Utworzony spis plików można szybko przeszukiwać lub wydrukować.

Similarity 0.9 (build 340)

Similarity-picture

Similarity jest bezpłatnym narzędziem służącym do porównywania plików audio i znajdowania takich samych piosenek jakie znajdują się na twardym dysku.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii