System

Kategoria

Licencja

Język

Programy dzięki którym można przesyłać dane między użytkownikami tej sieci (np. muzykę, filmy, czy programy).

Windows Internet i komunikacja

Klienty P2P Windows

FlashFXP 5.2.0 build 3867

FlashFXP-picture

FlashFXP to klient FTP (File Transfer Protocol) przeznaczony dla systemu Windows. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi tego typu dostępnych na rynku. Dzięki niemu można efektywnie i szybko wymieniać pliki pomiędzy serwerem a komputerem lokalnym. Tego typu narzędzia są niezbędne w codziennej pracy webmastera lub zaawansowanego użytkownika, którzy pobierają z Internetu wiele dużych plików.

Clickster 1.63.4.2

Clickster-picture

Clickster to program do pobierania utworów MP3 za pośrednictwem internetu.

FileZilla Portable 3.13.1

FileZilla Portable-picture

FileZilla to darmowy klient FTP, który posiada prosty interfejs a funkcjonalnością dorównuje wielu komercyjnym aplikacjom. Program nie wymaga instalacji. Aplikacja może być uruchamiana z dysków zewnętrznych lub napędów USB.

Azureus Vuze Leap 1.3.0.3

Azureus Vuze Leap-picture

Azureus Vuze Leap to lżejsza wersja znanego i popularnego programu Azureus, służącego do pobierania plików z sieci P2P (Peer-to-Peer), takich jak muzyka, filmy, dokumenty, czy aplikacje.

Torrent Captor 3.2.0

Torrent Captor-picture

Torrent Captor to darmowy i łatwy w obsłudze klient protokołu BitTorrent (p2p).

uTorrent 3.4.3 Build 40299

uTorrent-picture

uTorrent to klient bezpośredniej wymiany plików (peer-to-peer) - BitTorrent - charakteryzujący się niewielkim rozmiarem, dużą szybkością pobierania oraz intuicyjną obsługą. Sieci 'peer-to-peer' pozwalają użytkownikom wymieniać między sobą dane, co znacznie przyspiesza cały proces.

FrostWire 6.1.3

FrostWire-picture

FrostWire to bezpłatny klient bezpośredniej wymiany plików ('peer-to-peer') pozwalający na wymianę danych w sieci BitTorrent i innych. FrostWire integruje się programem multimedialnym iTunes, co ułatwia późniejsze przeglądanie i zarządzanie zbiorem filmów, plików MP3, zdjęć, etc.

qBittorrent 3.2.3

qBittorrent-picture

qBittorrent to klient sieci bittorrent stworzony na bazie libtorrent. Program ma duże możliwości. Wspiera symulacje pobierania, nadawanie priorytetów zadań oraz tablice DHT.

IpfilterX B5

relatedPhoto

IpfilterX to aplikacja filtrująca IP połączeń p2p, która odcina użytkownika od bazy ponad miliona IP należących do organizacji rządowych i tych, które związane są z ochroną praw autorskich.

BitLord 2.4.1

BitLord-picture

BitLord to klient P2P, umożliwiający udostępnianie i pobieranie plików w sieci bittorrent.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii