System

Kategoria

Licencja

Język

Programy dzięki którym można przesyłać dane między użytkownikami tej sieci (np. muzykę, filmy, czy programy).

Windows Internet i komunikacja

Klienty P2P Windows

Hadouken 5.2.0

Hadouken-picture

Hadouken jest bezpłatnym programem, obsługującym pliki torrent, który cechuje się przede wszystkim prostotą obsługi oraz współtworzeniem go poprzez społeczność.

FlashFXP 5.2.0 build 3868

FlashFXP-picture

FlashFXP to klient FTP (File Transfer Protocol) przeznaczony dla systemu Windows. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi tego typu dostępnych na rynku. Dzięki niemu można efektywnie i szybko wymieniać pliki pomiędzy serwerem a komputerem lokalnym. Tego typu narzędzia są niezbędne w codziennej pracy webmastera lub zaawansowanego użytkownika, którzy pobierają z Internetu wiele dużych plików.

BitComet (32-bit) 1.40

BitComet (32-bit)-picture

BitComet to klient bezpośredniej wymiany plików (peer-to-peer) umożliwiający wymianę danych w sieci BitTorrent oraz pobieranie tradycyjnymi protokołami - HTTP oraz FTP. BitComet charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością działania oraz funkcjonalnym interfejsem.

Clickster 1.63.4.2

Clickster-picture

Clickster to program do pobierania utworów MP3 za pośrednictwem internetu.

FileZilla Portable 3.13.1

FileZilla Portable-picture

FileZilla to darmowy klient FTP, który posiada prosty interfejs a funkcjonalnością dorównuje wielu komercyjnym aplikacjom. Program nie wymaga instalacji. Aplikacja może być uruchamiana z dysków zewnętrznych lub napędów USB.

Azureus Vuze Leap 1.3.0.3

Azureus Vuze Leap-picture

Azureus Vuze Leap to lżejsza wersja znanego i popularnego programu Azureus, służącego do pobierania plików z sieci P2P (Peer-to-Peer), takich jak muzyka, filmy, dokumenty, czy aplikacje.

Torrent Captor 3.2.0

Torrent Captor-picture

Torrent Captor to darmowy i łatwy w obsłudze klient protokołu BitTorrent (p2p).

uTorrent 3.4.3 Build 40299

uTorrent-picture

uTorrent to klient bezpośredniej wymiany plików (peer-to-peer) - BitTorrent - charakteryzujący się niewielkim rozmiarem, dużą szybkością pobierania oraz intuicyjną obsługą. Sieci 'peer-to-peer' pozwalają użytkownikom wymieniać między sobą dane, co znacznie przyspiesza cały proces.

FrostWire 6.1.3

FrostWire-picture

FrostWire to bezpłatny klient bezpośredniej wymiany plików ('peer-to-peer') pozwalający na wymianę danych w sieci BitTorrent i innych. FrostWire integruje się programem multimedialnym iTunes, co ułatwia późniejsze przeglądanie i zarządzanie zbiorem filmów, plików MP3, zdjęć, etc.

qBittorrent 3.2.3

qBittorrent-picture

qBittorrent to klient sieci bittorrent stworzony na bazie libtorrent. Program ma duże możliwości. Wspiera symulacje pobierania, nadawanie priorytetów zadań oraz tablice DHT.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii