System

Kategoria

Licencja

Język

Zestawy kodeków pozwalających na odtwarzanie materiałów audio i wideo na komputerze. Dzięki nim możliwe jest płynne odtwarzanie treści multimedialnych o różnych formatach i rodzielczościach.

Windows Multimedia

Kodeki multimedialne Windows

K-Lite Codec Pack Mega 11.2.0

K-Lite Codec Pack Mega-picture

K-Lite Codec Pack Mega to najbardziej rozbudowany pakiet najpopularniejszego zestawu kodeków/dekoderów audio i wideo.

UScreenCapture 2.0.15

relatedPhoto

UScreenCapture to komponent wzbogacający biblioteki Windows związany z nagrywaniem i edycją wideo.

STANDARD Codecs for Windows 7/8/10 2.66

STANDARD Codecs for Windows 7/8/10-picture

STANDARD Codecs for Windows 7/8 to zbiór kodeków, przeznaczonych dla tytułowych systemów operacyjnych, którzy umożliwi odtwarzanie wielu popularnych formatów danych.

ADVANCED Codecs for Windows 7/8/10 5.2.6

ADVANCED Codecs for Windows 7/8/10-picture

ADVANCED Codecs for Windows 7/8/10 to aplikacja będąca pakietem kodeków do tytułowych systemów operacyjnych, która pozwoli na odtwarzanie wielu popularnych formatów plików.

K-Lite Codec Pack Update 11.2.0

K-Lite Codec Pack Update-picture

K-Lite Codec Pack Update to uaktualnienie do najbardziej popularnego zestawu koderów i dekoderów audio i wideo stosowanych w filmach i muzyce.

K-Lite Codec Pack Standard 11.2.0

K-Lite Codec Pack Standard-picture

Najbardziej popularny zestaw koderów i dekoderów audio i wideo stosowanych w filmach i muzyce. W pakiecie oprócz najnowszych kodeków dostępne są dodatkowe narzędzia służące do odtwarzania, a także modyfikowania filmów. Najczęstsze problemy z odtwarzaniem filmów są spowodowane brakiem kodeków, więc zainstalowanie ich jest konieczne do oglądania filmów na komputerze osobistym.

K-Lite Codec Pack Basic 11.2.0

K-Lite Codec Pack Basic-picture

Najbardziej popularny zestaw koderów i dekoderów audio i wideo stosowanych w filmach i muzyce. W pakiecie oprócz najnowszych kodeków dostępne są dodatkowe narzędzia służące do odtwarzania, a także modyfikowania filmów.

K-Lite Codec Pack Full 11.2.0

K-Lite Codec Pack Full-picture

K-Lite Codec Pack Full to najbardziej popularny zestaw koderów i dekoderów audio i wideo stosowanych w filmach i muzyce.

MediaInfo 0.7.74

MediaInfo-picture

MediaInfo jest bezpłatnym programem, który umożliwi sprawdzenie wielu istotnych informacji o wybranych utworach audio oraz wideo.

x64 Components 5.2.4

x64 Components-picture

x64 Components to zestaw kodeków, który pomoże użytkownikowi w uruchomieniu filmów na 64-bitowej wersji systemu Windows.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii