System

Kategoria

Licencja

Język

Zestawy kodeków pozwalających na odtwarzanie materiałów audio i wideo na komputerze. Dzięki nim możliwe jest płynne odtwarzanie treści multimedialnych o różnych formatach i rodzielczościach.

Windows Multimedia

Kodeki multimedialne Windows

K-Lite Codec Pack Standard 12.3.0

K-Lite Codec Pack Standard-picture

Najbardziej popularny zestaw koderów i dekoderów audio i wideo stosowanych w filmach i muzyce. W pakiecie oprócz najnowszych kodeków dostępne są dodatkowe narzędzia służące do odtwarzania, a także modyfikowania filmów. Najczęstsze problemy z odtwarzaniem filmów są spowodowane brakiem kodeków, więc zainstalowanie ich jest konieczne do oglądania filmów na komputerze osobistym.

K-Lite Codec Pack Basic 12.3.0

K-Lite Codec Pack Basic-picture

Najbardziej popularny zestaw koderów i dekoderów audio i wideo stosowanych w filmach i muzyce. W pakiecie oprócz najnowszych kodeków dostępne są dodatkowe narzędzia służące do odtwarzania, a także modyfikowania filmów.

K-Lite Codec Pack Mega 12.3.0

K-Lite Codec Pack Mega-picture

K-Lite Codec Pack Mega to najbardziej rozbudowany pakiet najpopularniejszego zestawu kodeków/dekoderów audio i wideo.

K-Lite Codec Pack Full 12.3.0

K-Lite Codec Pack Full-picture

K-Lite Codec Pack Full to najbardziej popularny zestaw koderów i dekoderów audio i wideo stosowanych w filmach i muzyce.

Microsoft Camera Codec Pack 6.3.9721.0

Microsoft Camera Codec Pack-picture

Microsoft Camera Codec Pack to specjalny zestaw kodeków, który pozwoli na wprowadzenie formatu plików RAW do systemów operacyjnych Windows Vista, 7 oraz do programu Windows Live Photo Gallery.

K-Lite Codec Pack Update do 12.1.6 (dla wersji od 12.0.5 wzwyż)

K-Lite Codec Pack Update-picture

K-Lite Codec Pack Update to uaktualnienie do najbardziej popularnego zestawu koderów i dekoderów audio i wideo stosowanych w filmach i muzyce.

Windows Essentials Codec Pack 4.6

Windows Essentials Codec Pack-picture

Windows Essentials Codec Pack to doskonały zestaw podstawowych kodeków audio oraz wideo. Dzięki ich pomocy można odtworzyć niemalże każdy film oraz muzykę.

AfreecodecVT 2.0.88

AfreecodecVT-picture

AfreecodecVT to niezwykle przydatny program sprawdzający w trybie natychmiastowym jakie kodeki niezbędne są do obejrzenia określonego filmu.

TMPGEnc XPress 4.3.1.222

relatedPhoto

TMPGEnc XPress to kompleksowe narzędzie do zarządzania multimediami na komputerze osobistym.

CodecInstaller 2.10.4

CodecInstaller-picture

CodecInstaller to aplikacja, która wykrywa zainstalowane kodeki audio i wideo na komputerze osobistym, a później wyświetla listę sugerowanych kodeków, które warto by było doinstalować.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii