System

Kategoria

Licencja

Język

Narzędzia przeznaczone do kompresji i dekompresji plików, w celu łatwiejszego ich przechowywania. Z pomocą tych programów możliwa będzie również dekompresja określonych archiwów do pierwotnego stanu.

Windows Akcesoria

Kompresja i dekompresja plików Windows

Ashampoo ZIP Free 1.0.1

Ashampoo ZIP Free-picture

Ashampoo ZIP Free jest bezpłatnym programem, dzięki któremu możemy pakować oraz rozpakowywać pliki.

PowerArchiver 2015 15.02.04

PowerArchiver-picture

PowerArchiver to najnowsza wersja programu umożliwiającego zaawansowaną kompresję plików.

NXPowerLite Desktop Edition 6.2.10

NXPowerLite Desktop Edition-picture

NXPowerLite Desktop Edition jest znaną i popularną aplikacją, służącą do optymalizacji plików w systemie Windows. Program analizuje różne kategorie oraz rodzaje plików jak dokumenty, obrazy graficzne czy arkusze kalkulacyjne.

WinArchiver 3.8

relatedPhoto

WinArchiver to program, który pozwala zaoszczędzić miejsce na dysku, dzięki kompresji zgromadzonych przez nas danych.

Bandizip 5.0.6

Bandizip-picture

Bandizip to aplikacja do kompresowania wybranych plików i folderów do formatów obsługiwanych przez takie programy jak WinZip, 7-Zip i WinRAR

Free UPX 1.7

relatedPhoto

Free UPX to kompresor plików wykonywalnych zgodnych z Microsoft PE oraz COFF Specification (większość plików EXE, DLL, OCX, BPL, CPL).

KGB Archiver 1.2.1.24

relatedPhoto

KGB Archiver to aplikacja służąca do kompresowania danych i ich archiwizacji, która charakteryzuje się wyjątkowo skutecznym zmniejszaniem rozmiarów plików.

WinZip 19.5

WinZip-picture

WinZip to popularny program do kompresji danych w formacie ZIP. Oprócz podstawowej obsługi archiwów, aplikacja WinZip oferuje wiele dodatkowych opcji - szyfrowanie danych, obsługę protokołu FTP, wysyłanie plików pocztą elektroniczną czy automatyczne dzielenie dużych plików na mniejsze części (np. do nagrania na CD/DVD).

WinRAR (64-bit) 5.21

WinRAR (64-bit)-picture

WinRAR to potężny program do kompresji danych w formacie RAR i ZIP. Dzięki zaawansowanym algorytmom można w znacznym stopniu zmniejszyć objętość zajmowaną przez dokumenty lub inne pliki.

WinRAR 5.21

WinRAR-picture

WinRAR to potężny program do kompresji danych w formacie RAR i ZIP. Dzięki zaawansowanym algorytmom można w znacznym stopniu zmniejszyć objętość zajmowaną przez dokumenty lub inne pliki.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii