System

Kategoria

Licencja

Język

Narzędzia przeznaczone do kompresji i dekompresji plików, w celu łatwiejszego ich przechowywania. Z pomocą tych programów możliwa będzie również dekompresja określonych archiwów do pierwotnego stanu.

Windows Akcesoria

Kompresja i dekompresja plików Windows

WinRAR (64-bit) 5.31 PL

WinRAR (64-bit)-picture

WinRAR to potężny program do kompresji danych w formacie RAR i ZIP. Dzięki zaawansowanym algorytmom można w znacznym stopniu zmniejszyć objętość zajmowaną przez dokumenty lub inne pliki.

WinRAR 5.31 PL

WinRAR-picture

WinRAR to potężny program do kompresji danych w formacie RAR i ZIP. Dzięki zaawansowanym algorytmom można w znacznym stopniu zmniejszyć objętość zajmowaną przez dokumenty lub inne pliki.

TUGZip 3.5.0.0

TUGZip-picture

TUGZip to aplikacja do archiwizacji plików.

EF Find (9x/Me) 8.40

relatedPhoto

EF Find to mały ale pomocny program wspomagający wyszukiwanie plików, tekstu, sekwencji HEX i innych wyrażeń w archiwach ACE, ARC, ARJ, BZIP2, CAB, GZIP, LHA, RAR, TAR, TGZ, ZIP i ZOO.

IZArc 4.2

IZArc-picture

IZArc to program do kompresji danych przede wszystkim w formacie RAR i ZIP. Dzięki zaawansowanym algorytmom można w znacznym stopniu zmniejszyć objętość zajmowaną przez dokumenty lub inne pliki.

ExtractNow 4.8.2.0

ExtractNow-picture

ExtractNow to wygodny w użyciu program do kompresji plików.

Zip Recovery Toolbox 1.1

Zip Recovery Toolbox-picture

Zip Recovery Toolbox to przydatne narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych z uszkodzonych plików ZIP.

PECompact 3.02.2

PECompact-picture

PECompact to zaawansowany kompresor plików wykonawczych dla systemu Windows. Takie działanie pozwoli na zaoszczędzenie miejsca na twardym dysku.

Batch Zip Folders Utility 1.1

Batch Zip Folders Utility-picture

Batch Zip Folders Utility to niewielkie i przydatne narzędzie, które umożliwia kompresowanie podfolderów danego folderu do oddzielnych archiwów ZIP.

Iceows 4.2L

Iceows-picture

Iceows to prosty i darmowy program do kompresji i dekompresji plików. Aplikacja działa na formacie ICE, co czyni ją doskonałą do pracy na plikach tekstowych.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii