System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które pozwalają użytkownikowi na komunikację z osobami z całego świata za pośrednictwem internetu. Dzięki nim możliwe jest wykonywanie połączeń głosowych i wideo, jak również prowadzenie rozmów tekstowych.

Windows Internet i komunikacja

Komunikatory internetowe Windows

TeamTalk 5.1.3

TeamTalk-picture

TeamTalk to program do komunikacji audio za pośrednictwem internetu.

Gadu-Gadu (GG) 12.4.65.11770

Gadu-Gadu (GG)-picture

Gadu-Gadu to najpopularniejszy w Polsce komunikator internetowy, zrzeszający kilka milionów użytkowników. Gadu-Gadu oferuje komunikację tekstową ze znajomymi posiadającymi własny (bezpłatny) numer w sieci GG. Można w tym trybie korzystać z konferencji, emotikonek wyrażających nastroje lub intencje rozmówców, prostego formatowania tekstu oraz wstawiania obrazków.

Skype 7.21.0.100

Skype-picture

Skype to komunikator internetowy z obsługą VoIP, czyli popularna na całym świecie forma telefonu internetowego. Za pomocą komunikatora Skype, słuchawek, mikrofonu oraz łącza internetowego użytkownicy są w stanie rozmawiać z dowolną osobą na świecie. Teraz Skype umożliwia także synchronizację z Facebookiem.

Gajim 0.16.5

relatedPhoto

Gajim to funkcjonalny i łatwy w użyciu klient Jabblera przeznaczony na systemy Windows i Linux.

Evermotion Communicator 2.0

relatedPhoto

Evermotion Communicator to złożony komunikator internetowy, który kompiluje konta z innych komunikatorów w jedno miejsce.

YammerFox dla Firefox

YammerFox-picture

Wtyczka do Firefoksa YammerFox sprawia, że przeglądarka zamienia się w bardzo wygodny komunikator oparty poczcie elektronicznej. Rozszerzenie jest przydatne szczególnie dla osób, które często wymieniają się wiadomościami elektronicznymi w firmach.

LIVECHAT Communicator 5.5.2.21

LIVECHAT Communicator-picture

LIVECHAT Communicator to komunikator internetowy, który może okazać się niezwykle przydatny w firmie.

ChateX 1.2

ChateX-picture

ChateX to bardzo szybki i bezproblemowy komunikator oparty na połączeniu klient-serwer.

Google Talk 1.0.0.105

Google Talk-picture

Google Talk jest komunikatorem internetowym stworzonym przez firmę Google. Aby móc z niego korzystać użytkownik powinien posiadać konto pocztowe Gmail.

BigAnt 4

BigAnt-picture

BigAnt jest bezpiecznym rozwiązaniem komunikacyjnym dla dużych firm i korporacji. Program można rozbudować dzięki dodatkowym modułom.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii