System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które pozwalają użytkownikowi na komunikację z osobami z całego świata za pośrednictwem internetu. Dzięki nim możliwe jest wykonywanie połączeń głosowych i wideo, jak również prowadzenie rozmów tekstowych.

Windows Internet i komunikacja

Komunikatory internetowe Windows

BuduChat 1.0.0

BuduChat-picture

BuduChat to nieskomplikowany program do komunikacji tekstowej pomiędzy komputerami w sieci LAN.

ooVoo for Windows 3.6.9.5

ooVoo for Windows-picture

ooVoo to kolejny etap ewolucji komunikacji internetowej — wyjątkowo prosty sposób na rozmowę - twarzą w twarz z przyjaciółmi, rodziną lub współpracownikami, nawet jeśli znajdują się oni w najodleglejszym zakątku świata.

xMessenger 1.0.4

xMessenger-picture

xMessenger jest bezpłatnym komunikatorem internetowym, który umożliwia użytkownikowi przesyłanie zaszyfrowanych wiadomości.

EZ Intranet Messenger 1.2.27

EZ Intranet Messenger-picture

EZ Intranet Messenger umożliwi komunikację pomiędzy użytkownikami podłączonymi do jednej sieci lokalnej.

Bleep 1.0

Bleep-picture

Bleep jest komunikatorem internetowym, który charakteryzuje się nastawieniem na zabezpieczeniu prywatności użytkowników.

WebcamMax 7.9.4.2

WebcamMax-picture

WebcamMax to program do transformacji obrazu rejestrowanego przez kamerę internetową i wysyłanego na pośrednictwem komunikatora.

KiTTY 0.65.0.1

relatedPhoto

KiTTY jest odnogą znanego na świecie PuTTy wersji 0.62, najlepszego klienta protokołu komunikacyjnego SSH i Telnet. KiTTy posiada wszystkie zalety oryginału, a także wiele przydatnych dodatków.

FSN Messenger

FSN Messenger-picture

FSN Messenger to komunikator firmowy (lan), który może być używany wewnątrz firmy do szyfrowanej komunikacji pomiędzy pracownikami.

Skype 7.8.0.102

Skype-picture

Skype to komunikator internetowy z obsługą VoIP, czyli popularna na całym świecie forma telefonu internetowego. Za pomocą komunikatora Skype, słuchawek, mikrofonu oraz łącza internetowego użytkownicy są w stanie rozmawiać z dowolną osobą na świecie. Teraz Skype umożliwia także synchronizację z Facebookiem.

Adobe Acrobat Connect Professional

relatedPhoto

Adobe Acrobat Connect Professional zaawansowane, profesjonalne rozwiązanie do prowadzenia konferencji w sieci Web.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii