System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które pozwalają użytkownikowi na komunikację z osobami z całego świata za pośrednictwem internetu. Dzięki nim możliwe jest wykonywanie połączeń głosowych i wideo, jak również prowadzenie rozmów tekstowych.

Windows Internet i komunikacja

Komunikatory internetowe Windows

Discord - Chat for Gamers dla Windows, Mac OS, iOS, Android

Discord - Chat for Gamers-picture

Discord to nowoczesna, darmowa aplikacja do rozmów audio i czatu tekstowego, przeznaczona z myślą o graczach i nie tylko. Aplikacja dostępna jest w wersjach na komputery PC, urządzenia mobilne, a dodatkowo możemy uruchomić ją z poziomu przeglądarki internetowej.

Mumble 1.2.16

Mumble-picture

Mumble służy jako darmowy komunikator głosowy przeznaczony dla graczy. Aplikacja jest szybka w instalacji i nie zabiera dużej ilości zasobów systemowych.

Facebook Messenger dla Windows 2.1.4814.0

Facebook Messenger dla Windows-picture

Facebook Messenger to aplikacja pozwalająca na wykonywanie rozmów tekstowych z użytkownikami facebooka, bez konieczności włączania głównej strony serwisu w przeglądarce.

Clownfish dla Skype 3.50

relatedPhoto

Clownfish dla Skype to niewielka wtyczka umożliwiająca tłumaczenie tekstu w komunikatorze na różne języki w tym na język polski.

Yoono 1.8.44

Yoono-picture

Yoono jest bardzo ciekawą wtyczką do Firefoksa, która niemal sprawia, że przeglądarka sama w sobie staje się doskonałym narzędziem do zawierania i utrzymywania znajomości.

Unipeek MSN Monitor 2.0 build 321

Unipeek MSN Monitor-picture

Narzędzie o nazwie Unipeek MSN Monitor pozwala użytkownikowi na monitorowanie chatów oraz archiwów MSN.

aMSN Portable 0.98.9

aMSN Portable-picture

aMSN to darmowy komunikator internetowy, będący klonem popularnego MSN Messenger.

3CXPhone 12.5

relatedPhoto

3CXPhone to program, który pozwoli zamienić nasz komputer w darmowy telefon, dzięki któremu będziemy mieć stały kontakt z osobami dostępnymi jedynie w ten sposób.

TeamTalk 5.1.3

TeamTalk-picture

TeamTalk to program do komunikacji audio za pośrednictwem internetu.

Gadu-Gadu (GG) 12.4.65.11770

Gadu-Gadu (GG)-picture

Gadu-Gadu to najpopularniejszy w Polsce komunikator internetowy, zrzeszający kilka milionów użytkowników. Gadu-Gadu oferuje komunikację tekstową ze znajomymi posiadającymi własny (bezpłatny) numer w sieci GG. Można w tym trybie korzystać z konferencji, emotikonek wyrażających nastroje lub intencje rozmówców, prostego formatowania tekstu oraz wstawiania obrazków.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii