System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które pozwalają użytkownikowi na komunikację z osobami z całego świata za pośrednictwem internetu. Dzięki nim możliwe jest wykonywanie połączeń głosowych i wideo, jak również prowadzenie rozmów tekstowych.

Windows Internet i komunikacja

Komunikatory internetowe Windows

Coccinella 0.96.20

Coccinella-picture

Coccinella to prosty w obsłudze komunikator internetowy.

Bopup Messenger 6.7.3.11599

Bopup Messenger-picture

Bopup Messenger jest bezpiecznym komunikatorem przeznaczonym głównie do korzystania w firmach, poprzez sieć LAN.

Bopup Observer 5.6.1.8257

Bopup Observer-picture

Bopup Observer jest doskonałym narzędziem dla wszystkich, którzy pracują na kierowniczych stanowiskach. Program umożliwia wysyłanie wiadomości w jedną stronę – z założenia do pracowników.

MessenPass 1.43

MessenPass-picture

MessenPass to niewielkie narzędzie pozwalające odzyskać zapomniane hasła z takich programów jak: MSN Messenger; Windows Messenger (Windows XP); Yahoo Messenger; ICQ Lite 4.x/2003; AOL Instant Messenger; AOL Instant Messenger/Netscape 7; Trillian; Miranda; GAIM.

Gogrok 1.5.7.2

Gogrok-picture

Program komunikacyjny pozwalający współpracę pomiędzy oddalonymi komputerami. Dzięki niej można pokazywać rozmówcy pulpit systemowy, zdjęcia czy korzystać z aplikacji. Program korzysta z funkcji programu Skype lub Windows Live Messenger.

Windows Messenger 16.4.3528.331

relatedPhoto

Komunikator tekstowy przygotowany przez Microsoft. Umożliwia komunikację za pomocą osobnego protokołu. Niezbyt popularny w Polsce, choć na świecie odgrywa znaczącą rolę.

Skype 7.18.0.109

Skype-picture

Skype to komunikator internetowy z obsługą VoIP, czyli popularna na całym świecie forma telefonu internetowego. Za pomocą komunikatora Skype, słuchawek, mikrofonu oraz łącza internetowego użytkownicy są w stanie rozmawiać z dowolną osobą na świecie. Teraz Skype umożliwia także synchronizację z Facebookiem.

Stefan 0.9.1.2474

Stefan-picture

Stefan to polski bezpłatny komunikator internetowy oferujący bogatą funkcjonalność. Program pozwala na prowadzenie rozmów tekstowych, rozmów audio oraz wideo.

Gizmo 4.0.5.400

Gizmo-picture

Gizmo to komunikator internetowy oferujący rozmowy tekstowe (czat) oraz głosowe. Dzięki technologii VoIP możliwe jest łączenie się z innymi użytkownikami programu za pomocą głosu (tak jak w zwykłym telefonie).

WebcamMax 7.9.7.6

WebcamMax-picture

WebcamMax to program do transformacji obrazu rejestrowanego przez kamerę internetową i wysyłanego na pośrednictwem komunikatora.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii