System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje oraz narzędzia pozwalające na utworzenie kopii filmu lub płyty audio na dysku komputera. Znajdujące się tu programy pozwalają również na zmniejszenie rozmiaru oraz formatu plików multimedialnych.

Windows Multimedia

Konwersja audio i wideo Windows

Freemake Audio Converter 1.1.4.0

Freemake Audio Converter-picture

Freemake Audio Converter to program do konwertowania plików audio pomiędzy 40 formatami muzycznymi.

FormatFactory 3.7.0.1

FormatFactory-picture

FormatFactory to darmowy wielozadaniowy konwerter multimedialny. Pozwala on na konwersję praktycznie każdego z wykorzystywanych obecnie formatów plików graficznych, audio oraz wideo do postaci MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV, SWF, MP3m WMA, MMF, AMR, OGG, M4A, WAV, JPG, BMP, PNG, TIF oraz ICO.

Freemake Video Converter 4.1.7.0

Freemake Video Converter-picture

Freemake Video Converter to darmowy program do konwertowania plików wideo na przeróżne formaty, w tym telefonów komórkowych i konsol.

XMedia Recode Portable 3.2.5.5

XMedia Recode Portable-picture

XMedia Recode Portable służy do konwertowania plików dźwiękowych oraz filmowych zapisanych w wielu wykorzystywanych obecnie formatach.

XMedia Recode 3.2.5.5

XMedia Recode-picture

XMedia Recode to darmowa aplikacja umożliwiająca konwertowanie niemal wszystkich formatów plików audio oraz wideo.

ConvertXtoDVD 5.3.0.19

relatedPhoto

ConvertXtoDVD to program służący do nagrywania filmów na płytę DVD, która będzie możliwa do uruchomienia na każdym stacjonarnym odtwarzaczu

Badaboom Media Converter 2.0

Badaboom Media Converter-picture

Badaboom to program, który pozwala na konwertowanie materiału wideo do formatu h.264. Odtwarzany jest on, miedzy innymi, w takich urządzeniach jak iPody czy konsole PlayStation Portable.

Audiograbber 1.83.1

Audiograbber-picture

Audiograbber to popularny program, służący do zgrywania płyt z muzyką do plików mp3, wav, lub wma. Dodatkowo posiada rozwiązania, które w prosty sposób usprawniają pracę.

Acala 3GP Movies Free 4.2.8

Acala 3GP Movies Free-picture

Program ten służy do konwertowania bardziej popularnych rodzajów plików filmowych do formatów odtwarzanych na telefonach komórkowych.

DVDFab HD Decrypter 9.2.1.0

DVDFab HD Decrypter-picture

DVDFab HD Decrypter to uproszczona wersja programu DVDFab Platinum. Dzięki niej możliwe będzie skopiowanie płyty DVD na dysk twardy, oraz ominięcie przy tym wszelkich zabezpieczeń (w przypadku oryginalnego nośnika).

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii