System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje oraz narzędzia pozwalające na utworzenie kopii filmu lub płyty audio na dysku komputera. Znajdujące się tu programy pozwalają również na zmniejszenie rozmiaru oraz formatu plików multimedialnych.

Windows Multimedia

Konwersja audio i wideo Windows

Free Audio Video Pack 2.4

Free Audio Video Pack -picture

Free Audio Video Pack to zestaw narzędzi umożliwiających konwersję plików multimedialnych do różnych formatów.

Audials One 12.1.3101.100

Audials One-picture

Audials One to multimedialny kombajn łączący w sobie odtwarzacz wideo i audio, konwerter materiałów multimedialnych i organizator plików.

Free Studio 2014 6.5.1.505

Free Studio-picture

Free Studio to duży pakiet programów przeznaczonych do konwertowania plików audio i wideo między sobą, ściągania treści z Youtuba, edytowania plików graficznych i dostosowywania wybranych utworów i filmów do urządzeń typu iPod, PSP, iPhone, BlackBerry itp.

WMA Workshop Plus 9.0.3

WMA Workshop Plus-picture

WMA Workshop Plus pomaga użytkownikowi w konwertowaniu plików audio. Aplikacja obsługuje kilka najpopularniejszych formatów.

Freemake Video Converter 4.1.6.5

Freemake Video Converter-picture

Freemake Video Converter to darmowy program do konwertowania plików wideo na przeróżne formaty, w tym telefonów komórkowych i konsol.

streamWriter 5.3.0.0

streamWriter-picture

streamWriter to program do nagrywania materiałów z radia internetowego i innych źródeł tego typu.

MediaHuman Audio Converter 1.9.4

MediaHuman Audio Converter-picture

MediaHuman Audio Converter to program do konwertowania plików audio do formatu WMA, AAC, WAV, FLAC, OGG i wszystkich innych obsługiwanych przez urządzenia firmy Apple.

SGI's Video Converter GUI 0.3.7

SGI's Video Converter GUI-picture

SGI's Video Converter GUI służy jako graficzny interfejs do aplikacji umożliwiających konwertowanie plików audio oraz wideo np. FFMpeg oraz Mencoder.

Debut Video Capture Software 2.14

Debut Video Capture Software-picture

Debut Video Capture Software to aplikacja umożliwiająca nagrywanie filmów z urządzeń podłączonych do komputera (takich jak kamery internetowe itp.).

i2sm 1.0

i2sm-picture

i2sm jest dość nietypowym programem, który analizuje wskazane zdjęcia, a następnie konwertuje je do postaci plików audio.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii