System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje oraz narzędzia pozwalające na utworzenie kopii filmu lub płyty audio na dysku komputera. Znajdujące się tu programy pozwalają również na zmniejszenie rozmiaru oraz formatu plików multimedialnych.

Windows Multimedia

Konwersja audio i wideo Windows

Fast Video & Audio Converter 4.3

Fast Video & Audio Converter-picture

Fast Video & Audio Converter to szybki konwerter najpopularniejszych plików multimedialnych audio, wideo oraz płyt DVD.

Exact Audio Copy 1.1

Exact Audio Copy-picture

Jeden z najlepszych, bo oferujących świetną jakość dźwięku ripperów audio. Program umożliwia szybkie kopiowanie zawartości płyt CD do jednego z wybranych formatów (WAV czy MP3).

ALO Video Converter 8.0

ALO Video Converter-picture

ALO Video Converter umożliwia bezpośrednią konwersję plików wideo. Program ma tę zaletę, że uwzględnia bardzo wiele różnych formatów.

OJOsoft DVD Ripper 2.7.1

relatedPhoto

OJOsoft DVD Ripper to złożona aplikacja, która umożliwia konwertowanie zawartości krążka DVD do różnych formatów audio i wideo.

Protected Music Converter 1.9.7.5

Protected Music Converter-picture

Protected Music Converter pozwoli każdemu użytkownikowi na skopiowanie zabezpieczonych plików muzycznych do popularnych formatów niechronionych.

DVD Cloner 2016 13.10

DVD Cloner-picture

DVD Cloner pomoże użytkownikowi na skopiowanie płyty DVD w czasie niecałych trzech godzin. Producent zapewnia, że kopia nie traci na jakości w porównaniu z oryginałem.

ImTOO DVD Ripper Standard 7.8.13

ImTOO DVD Ripper Standard-picture

ImTOO DVD Ripper Standard to bardzo dobry i rozbudowany ripper i konwerter DVD w jednym. Aplikacja doskonale radzi sobie z takimi formatami jak: DivX, XviD, AVI, ASF, WMV, DVD-Video, DVD-VOB, Super VCD, Video CD, VOB MP2 PS, MP3 i WMA. Oprócz sztandarowych opcji dla tego typu programów, aplikacja pozwala rippować wybrane rozdziały z płyty DVD, co jest dużym ułatwieniem.

Jodix iPod Video Converter 1.34

Jodix iPod Video Converter-picture

Darmowy i bardzo przydatny program, który umożliwia konwertowanie wszystkich popularnych formatów wideo na pliki dla iPodów.

Switch 4.88

Switch-picture

Switch to bardzo rozbudowany konwerter plików audio. Pozwola na zmianę formatu z mp3 na wav, z wav na mp3 oraz wielu innych.

FairStars CD Ripper 1.90

FairStars CD Ripper-picture

FairStars CD Ripper to niewielki program muzyczny, który pozwala rippować płyty CD i DVD Audio do wybranych formatów.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii