System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje oraz narzędzia pozwalające na utworzenie kopii filmu lub płyty audio na dysku komputera. Znajdujące się tu programy pozwalają również na zmniejszenie rozmiaru oraz formatu plików multimedialnych.

Windows, Multimedia

Konwersja audio i wideo

Windows

ImTOO DVD Audio Ripper 7.7.2

ImTOO DVD Audio Ripper-picture

ImTOO DVD Audio Ripper to uniwersalny program który przetworzy pliki audio z DVD (muzykę czy dialog) do innego formatu np. MP3, WMA, WAV, AAC, AC3, OGG, RA czy SUN AU. Program wydobywa muzykę z waszych ulubionych filmów i umożliwia ich odtworzenie na najpopularniejszych urządzeniach przenośnych jak iPod, PSP.

MPEG Suite 2001 (1.5.5)

MPEG Suite-picture

MPEG Suite to oprogramowanie, dzięki któremu będzie możliwie konwertowanie rozmaitych typów plików multimedialnych na inny format.

AllMedia Grabber 6.3

AllMedia Grabber-picture

AllMedia Grabber to ciekawa aplikacja, które skrupulatnie przeszukuje zawartość wszystkich plików na dyskach i eksportuje z niej treści multimedialne.

AVCWare Online Video Converter 3.3.5

AVCWare Online Video Converter -picture

AVCWare Online Video Converter to program pozwalający na pobranie materiałów wideo z serwisów internetowych oferujących oglądanie wideo, a następnie ich konwersję do wybranego formatu.

AVCWare YouTube to MP3 Converter 3.3.2

AVCWare YouTube to MP3 Converter-picture

AVCWare YouTube to MP3 Converter to program pozwalający na pobieranie materiałów z serwisu YouTube, a następnie ich konwersję do formatu MP3.

AVCWare Video Converter Platinum 7.7.3

AVCWare Video Converter Platinum-picture

AVCWare Video Converter Platinum to program pozwalający na konwersje popularnych formatów SD i HD do innych formatów wideo i audio zgodnych z większością odtwarzaczy multimedialnych.

AVCWare Video Converter Ultimate 7.7.3

AVCWare Video Converter Ultimate-picture

AVCWare Video Converter Ultimate to program do konwersji wszelkich materiałów multimedialnych do popularnych formatów wideo i audio.

Free Videos To DVD 4.0

Free Videos To DVD-picture

Free Videos To DVD to darmowy konwerter umożliwiający na zmianę formatu wielu plików wideo do rozszerzenia DVD.

Audacity Portable 2.1.0

Audacity Portable-picture

Audacity Portable to przenośna wersja świetnego i darmowego programu służącego do nagrywania i edytowania dźwięku w najpopularniejszych formatach. Powyższa wersja nie wymaga instalacji.

MediaCoder iPhone/iPod/iPad Edition 0.8.31.5642

MediaCoder iPhone/iPod/iPad Edition-picture

MediaCoder iPhone/iPod/iPad to darmowa aplikacja do transkodowania plików audio i wideo, która łączy w sobie szereg narzędzi znanych z podobnych programów.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii