System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje oraz narzędzia pozwalające na utworzenie kopii filmu lub płyty audio na dysku komputera. Znajdujące się tu programy pozwalają również na zmniejszenie rozmiaru oraz formatu plików multimedialnych.

Windows, Multimedia

Konwersja audio i wideo

Windows

Pazera Free Video to 3GP Converter 1.2

Pazera Free Video to 3GP Converter-picture

Pazera Free Video to aplikacja do konwertowania wideo, która umożliwia konwersję większości plików wideo do formatu 3GP lub 3G2.

Chanel DVD Ripper 1.1.5.4716

relatedPhoto

Chanel DVD Ripper to potężne narzędzie dla DVD umożliwiające ripowanie DVD do popularnych formatów multimedialnych.

AllMedia Grabber 6.3

AllMedia Grabber-picture

AllMedia Grabber to ciekawa aplikacja, które skrupulatnie przeszukuje zawartość wszystkich plików na dyskach i eksportuje z niej treści multimedialne.

DamnVid Portable 1.6

relatedPhoto

DamnVid Portable jest aplikacją, z pomocą której będzie możliwe zarówno pobranie jak i skonwertowanie materiałów multimedialnych – edycja portable oznacza, że instalacja nie jest wymagana.

Cute Video Converter 4.8.0.16

Cute Video Converter-picture

Cute Video Converter to program przeznaczony do konwertowania plików wideo pomiędzy formatami DivX, XviD, MOV, MPEG-4,MPEG, WMV, H.263, AVI, WMV, ASF.

xFast Video Convert 1.2.0

xFast Video Convert-picture

xFast Video Convert to narzędzie służące do konwertowania plików filmowych.

ALL Converter to MP4 Portable 1.2

ALL Converter to MP4 Portable-picture

ALL Converter to MP4 Portable to konwerter, nie wymagający instalacji, do wszelkich plików audio/video na dowolny telefon GSM (pliki 3GP i MP4) z możliwością dodania napisów. Konwerter ma standardowe ustawienia, dzięki którym utworzony film powinien być odtworzony poprawnie na każdym telefonie.

Free Video to Nintendo Converter 5.0.39.430

Free Video to Nintendo Converter-picture

Free Video to Nintendo Converter to program umożliwiający konwersję plików wideo do formatów MPEG4 i AAC, które są wykorzystywane w popularnych konsolach kieszonkowych Nintendo.

Arial CD Ripper 2.2

Arial CD Ripper-picture

Arial CD Ripper pomoże użytkownikowi w zgrywaniu piosenek z płyt CD na dysk twardy oraz konwertowaniu danych do wielu formatów.

ConvertToWMV 1.0

ConvertToWMV-picture

ConvertToWMV służy do konwertowania plików wideo do jednego z najbardziej popularnych formatów jakim jest rozszerzenie WMV.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii