System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje oraz narzędzia pozwalające na utworzenie kopii filmu lub płyty audio na dysku komputera. Znajdujące się tu programy pozwalają również na zmniejszenie rozmiaru oraz formatu plików multimedialnych.

Windows, Multimedia

Konwersja audio i wideo

Windows

Audacity Portable 2.1.0

Audacity Portable-picture

Audacity Portable to przenośna wersja świetnego i darmowego programu służącego do nagrywania i edytowania dźwięku w najpopularniejszych formatach. Powyższa wersja nie wymaga instalacji.

Free Videos To DVD 4.0

Free Videos To DVD-picture

Free Videos To DVD to darmowy konwerter umożliwiający na zmianę formatu wielu plików wideo do rozszerzenia DVD.

MediaCoder iPhone/iPod/iPad Edition 0.8.31.5642

MediaCoder iPhone/iPod/iPad Edition-picture

MediaCoder iPhone/iPod/iPad to darmowa aplikacja do transkodowania plików audio i wideo, która łączy w sobie szereg narzędzi znanych z podobnych programów.

Free Video to iPad Converter 5.0.39.430

Free Video to iPad Converter-picture

Free Video to iPad Converter to program umożliwiający konwersję plików wideo do formatów MPEG4 i AAC, które są wykorzystywane w iPadach firmy Apple.

ALLConverter to iPhone Portable 1.4

ALLConverter to iPhone Portable-picture

ALL Converter To iPhone to łatwy w obsłudze konwerter, nie wymagający instalacji, do wszelkich plików audio/video pod urządzenia typu iPhone oraz iPod, z możliwością dodania napisów.

ALLConverter to iPhone 1.4

ALLConverter to iPhone-picture

ALL Converter To iPhone to łatwy w obsłudze konwerter wszelkich plików audio/video pod urządzenia typu iPhone oraz iPod, z możliwością dodania napisów.

DVDFab Platinum 9.1.6.4

DVDFab Platinum-picture

DVDFab Platinum to program do zdejmowania zabezpieczeń z filmowych płyt DVD, które uniemożliwiają skopiowanie zawartości w celu utworzenia kopii bezpieczeństwa filmu. DVDFab Platinum radzi sobie również z zarysowanymi nośnikami.

Wise Video Downloader 1.61

Wise Video Downloader-picture

Wise Video Downloader to aplikacja, dzięki której będzie możliwe pobranie na dysk twardy komputera multimediów z serwisu YouTube.

xVideoServiceThief 2.5.1

xVideoServiceThief-picture

xVideoServiceThief umożliwia pobieranie z YouTube. Innymi słowy to aplikacja, za pomocą której można pobierać filmy z serwisów takich jak YouTube, DailyMotion, Break, itp.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii