System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które pozwalają pobierać pliki z Internetu, oferując przy tym zatrzymywanie i wznawianie transferów pobierania, a także usprawniają ściąganie dużych plików z sieci.

Windows Internet i komunikacja

Menadżery pobierania Windows

InstantGet 2.12

relatedPhoto

InstantGet to bardzo rozbudowany i efektywny manager pobierania plików. Program rozbija ściąganie na wiele sekcji i jednocześnie je pobiera. Znacznie usprawnia to cały proces.

Ashampoo ClipFisher 1.17

Ashampoo ClipFisher-picture

Ashampoo ClipFisher to program pomocny w ściąganiu klipów filmowych z wielu serwisów internetowych. Program umożliwia pobieranie z YouTube.

GrabTube 2.0

GrabTube-picture

GrabTube to program, który pozwala na ściąganie filmików z takich serwisów jak YouTube. Program umożliwia pobieranie z YouTube.

MaxUploader 3.1

MaxUploader-picture

MaxUploader wspomaga przesyłanie plików na takie serwisy jak imageshack.us, wyslijto.pl, czy rapidshare.com. Dzięki kolejce możemy np. zaplanować wysłanie wielu plików.

Mass Downloader 3.9

Mass Downloader-picture

Mass Downloader umożliwia pobieranie z Internetu plików umieszczonych na serwerach WWW i FTP korzystając przy tym w pełni z dostępnej przepustowości łącza. Program wykorzystuje przy tym możliwość tworzenia wielu połączeń i pobiera równocześnie kilka fragmentów pliku, co w wielu przypadkach skraca czas jego ściągania.

VDownloader 4.2.1772.0

VDownloader-picture

VDownloader pozwala na pobieranie filmów z takich serwisów, jak: YouTube, Facebook, Blip.tv, czy Google Video. Program daje możliwość także zmiany formatu pobranego wideo, tak by możliwe było odtworzenie na urządzeniach mobilnych, np iPad.

LeechGet 2.1 2009

LeechGet-picture

LeechGet jest menedżerem pobierania plików (download manager), który ma za zadanie przyspieszyć ściąganie plików z Internetu oraz zapewnić wygodę obsługi pobierania. Program integruje się z przeglądarkami internetowymi (do Firefoksa i Opery dostępne są odpowiednie dodatki) i automatycznie się uruchamia w odpowiednim momencie.

Internet Download Manager 6.25 build 10

relatedPhoto

Internet Download Manager to menedżer pobierania plików poprawiający wydajność ściągania programów i gier z Internetu. W Internet Download Manager dostępne są funkcje wznawiania pobierania oraz pobieranie kilku rzeczy jednocześnie.

Fresh Video Downloader 1.9

relatedPhoto

Fresh Video Downloader to darmowa aplikacja umożliwiająca bardzo szybkie pobieranie z YouTube oraz innych serwisów wideo.

YouTube Song Downloader 2015

YouTube Song Downloader-picture

YouTube Song Downloader to małych rozmiarów aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwoli zapisać na dysku twardym materiały filmowe z wiadomego serwisu.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii