System

Kategoria

Licencja

Język

Programy oraz narzędzia, za pomocą których użytkownik może stworzyć własną prezentację multimedialną lub też zwiększyć jej walory audiowizualne.

Windows Biuro

Narzędzia do tworzenia prezentacji Windows

Microsoft Office Visio Professional 2016

Microsoft Office Visio Professional-picture

Microsoft Office Visio Professional to narzędzie służące do przygotowywania diagramów i wizualizacji, które ułatwiają zrozumienie działania złożonych struktur.

Camtasia Studio 8.6.0

Camtasia Studio-picture

Camtasia Studio to oprogramowanie, które pozwala nagrywać zawartość ekranu i wykorzystywać ją do przygotowywania prezentacji. Umożliwia również stworzenie innych materiałów multimedialnych.

Microsoft PowerPoint 2016

Microsoft PowerPoint-picture

Microsoft PowerPoint to program do tworzenia pokazów slajdów. Microsoft PowerPoint jest nieoceniony przy konferencjach, naradach i zebraniach, gdzie trzeba pokazać w jasny i przystępny sposób wyniki prac lub wyjaśnić zagadnienie.

FlashPoint 3.10

relatedPhoto

FlashPoint to narzędzie, które umożliwia użytkownikowi konwertowanie plików PowerPoint do formatu Flash.

FlashPoint Pro 3.10

relatedPhoto

FlashPoint Pro to profesjonalne narzędzie, które umożliwia użytkownikowi konwertowanie plików PowerPoint do formatu Flash.

TurboDemo 7.5

TurboDemo-picture

TurboDemo od Balesia to prosty i skuteczny program, który służy do przechwytywania obrazu z ekranu i przygotowywania rozmaitych prezentacji.

Ignite 4 Standard

Ignite 4 Standard-picture

Ignite 4 Standard pomoże każdemu użytkownikowi w stworzeniu prezentacji lub publikacji na najwyższym poziomie.

Ignite 4 Professional

Ignite 4 Professional-picture

Ignite 4 Professional to zaawansowana wersja aplikacji służącej do tworzenia prezentacji o wysokiej jakości do celów profesjonalnych i nie tylko.

Ashampoo Movie Studio Pro 2.0.9

relatedPhoto

Ashampoo Movie Studio Pro to aplikacja, dzięki której będzie możliwe przygotowanie materiałów multimedialnych własnego pomysłu.

HelpNDoc 4.9.1.114

HelpNDoc-picture

HelpNDoc pomoże użytkownikowi w tworzeniu plików pomocy. Ten bezpłatny dodatek systemowy zapisze efekty naszej pracy w wielu niezwykle popularnych formatach.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii