System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje służące do przyspieszenia oraz zwiększenia efektywności procesu katalogowania zdjęć i obrazów, znajdujących się na dysku twardym komputera.

Windows Grafika i DTP

Obróbka i katalogowanie zdjęć Windows

Ashampoo Photo Commander 12.0.13

Ashampoo Photo Commander-picture

Ashampoo Photo Commander to intuicyjne i wygodne narzędzie służące do zarządzania obrazkami i fotografiami na komputerze osobistym.

Adobe Photoshop Lightroom CC 2015 6.1.1

Adobe Photoshop Lightroom-picture

Zestaw narzędzi do obróbki, porządkowania i prezentowania dużych ilości fotografii cyfrowych. Adobe Photoshop Lightroom CC oferuje wiele nowych funkcji względem poprzednich wersji, w tym szybsze ładowanie oraz import grafik (moduł Library), natywną obsługę zdjęć wybranych aparatów Nikon i Canon DSLR, narzędzia redukcji szumów, narzędzia dodawania znaków wodnych oraz wiele innych funkcji.

Movavi Photo Batch 1.0.3

Movavi Photo Batch-picture

Movavi Photo Batch jest aplikacją, dzięki której możemy modyfikować bardzo dużą ilość plików jednocześnie.

Movavi Photo Editor 3.1.1

Movavi Photo Editor-picture

Movavi Photo Editor jest programem, który pozwala nam w prosty sposób edytować oraz obrabiać fotografie.

Light Image Resizer Portable 4.7.2.0

relatedPhoto

Light Image Resizer to edytor grafiki przeznaczony do zmiany rozmiaru obrazów i konwersji wybranych plików. Daje możliwość dostosowania zdjęć do formatów wykorzystywanych w iPadach i iPhonach, jak również na zmianę rozmiaru i prostą konwersję obrazów poprzez przetwarzanie wsadowe bez potrzeby zaawansowanej edycji dzięki bezpośredniej integracji z menu kontekstowym Windowsa..

Light Image Resizer 4.7.2.0

Light Image Resizer-picture

Light Image Resizer to edytor grafiki przeznaczony do zmiany rozmiaru obrazów i konwersji wybranych plików. Daje możliwość dostosowania zdjęć do formatów wykorzystywanych w iPadach i iPhonach, jak również pozwala na zmianę rozmiaru i prostą konwersję obrazów poprzez przetwarzanie wsadowe bez potrzeby zaawansowanej edycji dzięki bezpośredniej integracji z menu kontekstowym Windowsa.

Picasa 3.9.0 Build 140.239

Picasa-picture

Picasa to intuicyjny program służący do zarządzania fotografiami, znajdującymi się na dysku twardym. Pozwala na szybkie przeglądanie wszystkich zdjęć, proste edytowanie ich, a także na synchronizację z aparatem cyfrowym. Największą jednak zaletą aplikacji jest możliwość szybkiego udostępniania plików na stronie WWW, wysyłanie ich do znajomych, drukowanie, itp.

MetaEditor 3.3.0.0

MetaEditor-picture

MetaEditor pomaga użytkownikowi w szybkiej edycji meta informacji, jakie przypisane są do wielu zdjęć cyfrowych zlokalizowanych na twardym dysku.

StudioLine Photo Basic 4.2.7

StudioLine Photo Basic-picture

StudioLine Photo Basic to darmowe oprogramowanie do zarządzania zdjęciami z wakacji i nie tylko.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii