System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które usprawniają proces zarządzania, tworzenia, edytowania oraz testowania baz danych.

Windows Narzędzia

Obsługa baz danych i sieci Windows

Network Scanner 4.2.1

Network Scanner-picture

Network Scanner to darmowe narzędzie przeznaczone do zbierania informacji na temat naszej sieci.

Mosaic Maniac 1.1

relatedPhoto

Mosaic Maniac umożliwia tworzenie fotograficznych kolaży. Oddalone mozaiki tworzą oryginalny obraz. Z bliska dopiero widać że obraz składa się z wielu małych obrazków. Zapisz bezpośrednio jako HTML aby stworzyć bogatą sieciową aplikacje, używając Silverlight, Seadragon Ajax oraz Flash. Prosty w obsłudze, umożliwia nawet amatorom uzyskać profesjonalne rezultaty.

YSlow dla Firefoxa

YSlow-picture

Wtyczka do Firefoksa Yslow analizuje odwiedzane przez użytkownika strony internetowe i w wybranych wypadkach informuje go z jakich powodów nie działają one zbyt szybko.

Wappalyzer dla Firefoxa

Wappalyzer-picture

Wappalyzer to wtyczka do Firefoksa, która sprawdza jakie usługi, m.in. narzędzie do analizy stron (np. Google Analytics), CMS (np. Joomla), Widgety (np. Google Maps) czy galerie (np. Coppermine) są najczęściej używane przez daną stronę internetową.

Font Finder dla Firefoxa

relatedPhoto

Font Finder to wtyczka do Firefoksa przygotowana z myślą o wszystkich, którzy zajmują się tworzeniem stron internetowych. Rozszerzenie pozwala szybko znaleźć reguły CSS dla dowolnego tekstu na stronie.

Advanced RSS2Web Professional 3.7.104

Advanced RSS2Web Professional-picture

Advanced RSS2Web Professional to program pomocny przy publikowaniu nowych wiadomości czy artykułów na własnej stronie internetowej.

Agama Web Buttons 3.1

Agama Web Buttons-picture

Aplikacja Agama Web Buttons umożliwia nawet najbardziej początkującym webmasterom na tworzenie w pełni profesjonalnych przycisków jakie mogą być potem umieszczane na stronach WWW.

ServerMask 5.1.0

ServerMask-picture

ServerMask modyfikuje „fingerprinting” na serwerze IIS (Internet Information Services) usuwając niepotrzebne nagłówki HTTP i dodając inną informację jako zwrotną. Dzięki temu maskuje identyfikację serwera.

AlterWind Log Analyzer Standard 4.0

AlterWind Log Analyzer Standard-picture

AlterWind Log Analyzer jest potężnym narzędziem, które umożliwia monitorowanie i analizowanie ruchu na stronie (traffic).

Lively Browser 4.4.0

Lively Browser-picture

Lively Browser to bardzo interesują aplikacja, dzięki której użytkownik może bardzo szybko odwiedzić najbardziej popularne strony w różnych krajach świata.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii