System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które pozwalają rodzicom zabezpieczyć swoje dzieci przed agresją i pornografią znajdującą się w Internecie. Oprogramowanie pozwalające ograniczyć dostęp do wybranych stron www, jak również wprowadzić barierę czasową użytkowania komputera.

Windows, Bezpieczeństwo

Ochrona prywatności i kontrola rodzicielska

Windows

Access Boss 3.2

relatedPhoto

Access Boss to ciekawe narzędzie, które pozwala dokładnie kontrolować czas dostępu danej osoby do komputera. Dzięki temu szef może skrupulatnie monitorować pracę swoje podwładnego, a rodzic zabawę dziecka.

Glubble for Families 1.2.8

Glubble for Families-picture

Glubble for Families to kompletna i rozbudowana nakładka na Firefoksa, która zmienia przeglądarkę w ten sposób, że staje się ona znacznie bardziej przyjazna dzieciom.

Screen Capture Utility 1.0.5

Screen Capture Utility-picture

Screen Capture Utility to darmowy, prosty w obsłudze program służący do skutecznej ochrony dzieci przed zagrożeniami jakie płyną z korzystania z Internetu.

Remote Desktop Spy 5.21

Remote Desktop Spy-picture

Remote Desktop Spy jest programem pomocnym w ochronie dzieci. Aplikacja ta umożliwi użytkownikom monitorowanie działania systemu oraz połączenia z Internetem.

Child Control 2011

relatedPhoto

Child Control to przydatna aplikacja przeznaczona do kontrolowania czasu który może zostać poświęcony na zabawę przed komputerem przez najmłodszych użytkowników.

PathLock 1.0

PathLock-picture

PathLock to prosta aplikacja przeznaczona do blokowania dostępu do określonych folderów, dysków i plików, którą można uruchomić z dowolnej lokalizacji bez konieczności instalowania.

LockItTight 0.9.0

LockItTight-picture

LockItTight to dopracowana i starannie napisana aplikacja, która po odpowiednim skonfigurowaniu da możliwość zabezpieczenia dzieci przed szkodliwą treścią znajdującą się w internecie.

LockItTight 2.3.0.2669

LockItTight-picture

LockItTight to dopracowana i starannie napisana aplikacja, która po odpowiednim skonfigurowaniu da możliwość zabezpieczenia dzieci przed szkodliwą treścią znajdującą się w internecie.

SentryPC 2.30

SentryPC-picture

SentryPC to wielokrotnie nagradzany program do kontroli dzieci przy komputerze. Dzięki temu narzędziu rodzice mogą określić maksymalny czas spędzony przez dziecko przy komputerze, zablokować wybrane aplikacje, filtrować zawartość oglądanych stron internetowych, blokować czat, wpisywane adresy oraz zbierać informacje o aktywności młodego użytkownika.

Visikid 1.3.0

Visikid-picture

Visikid to aplikacja przeznaczona dla rodziców dbających o bezpieczeństwo dziecka w sieci.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii