System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, które pozwalają rodzicom zabezpieczyć swoje dzieci przed agresją i pornografią znajdującą się w Internecie. Oprogramowanie pozwalające ograniczyć dostęp do wybranych stron www, jak również wprowadzić barierę czasową użytkowania komputera.

Windows, Bezpieczeństwo

Ochrona prywatności i kontrola rodzicielska

Windows

KidzBrowser 2.0

relatedPhoto

KidzBrowser to przeglądarka internetowa, która została przeznaczona dla najmłodszych użytkowników komputera.

SentryPC 2.30

SentryPC-picture

SentryPC to wielokrotnie nagradzany program do kontroli dzieci przy komputerze. Dzięki temu narzędziu rodzice mogą określić maksymalny czas spędzony przez dziecko przy komputerze, zablokować wybrane aplikacje, filtrować zawartość oglądanych stron internetowych, blokować czat, wpisywane adresy oraz zbierać informacje o aktywności młodego użytkownika.

Glubble for Families 1.2.8

Glubble for Families-picture

Glubble for Families to kompletna i rozbudowana nakładka na Firefoksa, która zmienia przeglądarkę w ten sposób, że staje się ona znacznie bardziej przyjazna dzieciom.

CyberPatrol Parental Controls 7.7

CyberPatrol Parental Controls-picture

CyberPatrol Parental Controls to narzędzie pozwalające chronić dzieci przed większością zagrożeń jakie niesie za sobą korzystanie z Internetu.

PathLock 1.0

PathLock-picture

PathLock to prosta aplikacja przeznaczona do blokowania dostępu do określonych folderów, dysków i plików, którą można uruchomić z dowolnej lokalizacji bez konieczności instalowania.

Child Control 2011

relatedPhoto

Child Control to przydatna aplikacja przeznaczona do kontrolowania czasu który może zostać poświęcony na zabawę przed komputerem przez najmłodszych użytkowników.

Screen Capture Utility 1.0.5

Screen Capture Utility-picture

Screen Capture Utility to darmowy, prosty w obsłudze program służący do skutecznej ochrony dzieci przed zagrożeniami jakie płyną z korzystania z Internetu.

Remote Desktop Spy 5.21

Remote Desktop Spy-picture

Remote Desktop Spy jest programem pomocnym w ochronie dzieci. Aplikacja ta umożliwi użytkownikom monitorowanie działania systemu oraz połączenia z Internetem.

Opiekun Dziecka w Internecie 2.0.0.676

Opiekun Dziecka w Internecie-picture

Opiekun Dziecka w Internecie to polski program służący do zabezpieczania dzieci przed niewłaściwymi treściami dostępnymi na witrynach internetowych. Aplikacja rozpoznaje treści w siedmiu językach europejskich a baza danych zawiera ponad pół miliona stron.

Parental Scanner 2.02

Parental Scanner-picture

Parental Scanner to idealne rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którzy pragną mieć większą kontrolę nad komputerem znajdującym się w domu.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii