System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, dzięki którym możliwe jest odtworzenie plików multimedialnych w różnych formatach. Aplikacje te umożliwiają słuchanie muzyki, obejrzenie filmu 3D, czy też odtworzenie płyty DVD oraz Blu-Ray.

Windows Multimedia

Odtwarzacze audio i wideo Windows

Mac Blu-ray Player 2.16.1.2037

Mac Blu-ray Player-picture

Mac Blu-ray Player to program do odtwarzania filmów zapisanych w formacie Blu-Ray, pierwotnie stworzony dla komputerów Mac, lecz teraz dostępny na również dla PC.

Audials One 12.1.6800.0

Audials One-picture

Audials One to multimedialny kombajn łączący w sobie odtwarzacz wideo i audio, konwerter materiałów multimedialnych i organizator plików.

SMPlayer 14.9.0.7051

SMPlayer-picture

SMPlayer to stosunkowo młody projekt, którego celem jest stworzenie najbardziej funkcjonalnej nakładki graficznej dla odtwarzacza wideo MPlayer.

BZR Player 1.04

relatedPhoto

BZR Player jest przenośną aplikacją, służącą do odtwarzania plików audio. Program mimo swojej prostoty, daje użytkownikom spore możliwości.

ALLPlayer 6.3

ALLPlayer-picture

ALLPlayer to darmowy odtwarzacz wideo, który umożliwia oglądanie dowolnego filmu na ekranie komputera. Dużym plusem jest to, że ALLPlayer oferuje funkcję pobierania napisów oraz instaluje kodeki.

JRiver Media Center 20.0.132

JRiver Media Center-picture

JRiver Media Center to program, dzięki któremu będziemy mogli zarządzać naszymi zdjęciami, filmami i muzyką.

VSO Media Player 1.5.3.511

VSO Media Player-picture

VSO Media Player to prosty odtwarzacz muzyki, który pozwoli słuchać ulubionych utworów bez obciążania pamięci systemu operacyjnego.

PotPlayer 1.6.55390

PotPlayer-picture

PotPlayer jest aplikacją służącą do odtwarzania plików multimedialnych, który jest kontynuacją znanego KMplayera. Program pozwala na odtwarzanie plików audio oraz wideo, płyt DVD, strumieni z internetu czy też sygnałów z tunerów TV/SAT.

Clementine Music Player 1.2.3

Clementine Music Player-picture

Clementine Music Player to odtwarzacz muzyki połączony z narzędziem do katalogowania utworów.

Foobar2000 1.3.8

Foobar2000-picture

Foobar2000 to zaawansowany i darmowy odtwarzacz muzyczny dla Windows, który charakteryzuje się małymi wymaganiami i prostotą obsługi.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii