System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, dzięki którym możliwe jest odtworzenie plików multimedialnych w różnych formatach. Aplikacje te umożliwiają słuchanie muzyki, obejrzenie filmu 3D, czy też odtworzenie płyty DVD oraz Blu-Ray.

Windows, Multimedia

Odtwarzacze audio i wideo

Windows

XBMC 13.2

XBMC-picture

XBMC to popularny program typu media center pozwalający stworzyć z komputera centrum domowej rozrywki. Dzięki XBMC można słuchać muzyki, oglądać zdjęcia i filmy na zestawie kina domowego oraz zwykłym telewizorze. Interfejs został tak zaprojektowany, aby wygodnie było z niego korzystać z kanapy w salonie.

Minilyrics 7.2.880

Minilyrics-picture

Minilyrics to bardzo ciekawa aplikacja, która wyświetla tekst odtwarzanych w różnych programach piosenek.

YouTubeApp 1.03

YouTubeApp-picture

YouTubeApp to darmowy odtwarzacz wideo, który umożliwia szybsze i łatwiejsze odtwarzanie listy ulubionych utworów w serwisie YouTube. Program integruje się z serwisem Facebook.

3D Wave Applet 1.5

3D Wave Applet-picture

3D Wave Applet jest darmowym programem, który umożliwi użytkownikowi graficzną interpretację dźwięku.

Wiideo Center 0.4.3

Wiideo Center-picture

Wiideo Center to niewielka i darmowa aplikacja, która umożliwia przesyłanie strumieniowe wszystkich wideo z PC na konsolę Wii.

WMPCDText 1.2

WMPCDText-picture

WMPCDText jest darmowym dodatkiem do programu Windows Media Player, który umożliwi użytkownikowi odczytanie z plików audio informacji zapisanych w formacie CD-Text (dane o autorze, nazwie albumu czy roku nagrania utworu).

DV Scheduler 5.38

DV Scheduler-picture

DV Scheduler to bezpłatny program, który umożliwi użytkownikowi oglądanie telewizji oraz filmów wideo na ekranie swojego komputera.

Simple Magic Audio Enhancer 5.3

Simple Magic Audio Enhancer-picture

Simple Magic Audio Enhancer to dodatek do aplikacji Winamp, który sprawi, że odtwarzane pliki audio znacznie zyskają na jakości dźwięku.

FLV Player X 1.1

FLV Player X-picture

FLV Player X to darmowy, niezależny od reszty aplikacji odtwarzacz plików zapisanych w formacie FLV (Flash). Dzięki FLV Player X można bez problemu odtwarzać materiały wideo na swoim komputerze, np. po pobraniu ich z serwisu YouTube.

Jajuk 1.9.5

Jajuk-picture

Jajuk to bezpłatna aplikacja, który umożliwi użytkownikom odtwarzanie muzyki oraz zarządzanie plikami audio.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii