System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, dzięki którym możliwe jest odtworzenie plików multimedialnych w różnych formatach. Aplikacje te umożliwiają słuchanie muzyki, obejrzenie filmu 3D, czy też odtworzenie płyty DVD oraz Blu-Ray.

Windows, Multimedia

Odtwarzacze audio i wideo

Windows

DepthQ Player Lite 2.2.9

DepthQ Player Lite-picture

DepthQ Player to program przeznaczony do profesjonalnego, jak i domowego użytku, służący do obsługi materiałów wideo w formacie 3D.

aTunes 3.1.2

relatedPhoto

aTunes służy do odtwarzania wielu formatów plików audio. Aplikacja ta umożliwia również słuchanie radia jakie dostępne jest za pośrednictwem Sieci.

J. River Media Center 20.0.106

J. River Media Center-picture

J. River Media Center to prawdziwe centrum multimedialne, skupiające w jednym miejscu całą bibliotekę zdjęć, muzyki i filmów. Program wspiera ponad 80 typów plików, potrafi zgrywać pliki z płyty audio do formatów WMA, OGG, APE, MP3 i FLAC, oraz wyświetla pliki multimedialne zgromadzone na przenośnym odtwarzaczu, po podłączeniu go do komputera.

Just Play 1.2

relatedPhoto

Just Play to aplikacja będąca odtwarzaczem muzycznym, który cechuje się szybkością działania i niewielkim rozmiarem.

DVD X Player Standard

DVD X Player Standard-picture

DVD X Player to odtwarzacz filmów DVD przeznaczony dla systemu Windows.

KODI 14.2

relatedPhoto

KODI to bezpłatny odtwarzacz plików audio oraz wideo. Aplikacja ta doskonale radzi sobie z większością wykorzystywanych obecnie formatów.

Full Screen Player 6.9.88

Full Screen Player-picture

Użyteczny, programowy odtwarzacz DVD, a także najpopularniejszych formatów wideo, jak avi, mpeg, mpeg2, divx, asf, wmv, dat i inne.

KetchupTV 1.0

KetchupTV-picture

KetchupTV służy do odtwarzania plików filmowych w taki sposób, by możliwe było jednoczesne wykonywanie pracy na tym samym komputerze.

Songbeat 3.1

Songbeat-picture

Songbeat to odtwarzacz plików audio, który dodatkowo umożliwia wyszukiwanie i pobieranie ulubionych utworów muzycznych z sieci.

Light Alloy Portable 4.8.2

Light Alloy Portable-picture

Light Alloy jest darmowym odtwarzaczem multimedialnym, którego główną zaletą jest szybkość działania i niskie wymagania.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii