System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, dzięki którym możliwe jest odtworzenie plików multimedialnych w różnych formatach. Aplikacje te umożliwiają słuchanie muzyki, obejrzenie filmu 3D, czy też odtworzenie płyty DVD oraz Blu-Ray.

Windows Multimedia

Odtwarzacze audio i wideo Windows

Spotify 1.0.12.161

Spotify-picture

Spotify to radio internetowe, które ma dostęp do ponad 13 milionów utworów z całego świata.

ALSong 1.52

ALSong-picture

ALSong to aplikacja do odtwarzania muzyki wraz z tekstem aktualnej piosenki.

Mac Blu-ray Player 2.16.3.2057

Mac Blu-ray Player-picture

Mac Blu-ray Player to program do odtwarzania filmów zapisanych w formacie Blu-Ray, pierwotnie stworzony dla komputerów Mac, lecz teraz dostępny na również dla PC.

Leawo Blu-ray Player 1.9.1.4

relatedPhoto

Leawo Blu-ray Player jest aplikacją, z pomocą której będzie możliwe odtwarzanie materiałów multimedialnych rozmaitego typu.

MyPlayer 2.8.0.10

MyPlayer-picture

MyPlayer to program, dający możliwość odtwarzania szeregu plików multimedialnych, a do tego wygodny i prosty w obsłudze.

PotPlayer 1.6.55857

PotPlayer-picture

PotPlayer jest aplikacją służącą do odtwarzania plików multimedialnych, który jest kontynuacją znanego KMplayera. Program pozwala na odtwarzanie plików audio oraz wideo, płyt DVD, strumieni z internetu czy też sygnałów z tunerów TV/SAT.

KODI 15.1

KODI-picture

KODI to bezpłatny odtwarzacz plików audio oraz wideo. Aplikacja ta doskonale radzi sobie z większością wykorzystywanych obecnie formatów.

Splash PRO EX 1.13.2

Splash PRO EX-picture

Splash PRO EX to nowoczesny program stworzony z myślą o odtwarzaniu filmów w jakości High Definition, powiększony o możliwość konwersji multimediów do najpopularniejszych formatów z wykorzystaniem akceleracji sprzętowej.

Splash PRO 1.13.2

Splash PRO-picture

Splash PRO to nowoczesny program stworzony z myślą o odtwarzaniu filmów w jakości High Definition.

Splash Lite 1.8.2

Splash Lite-picture

Splash Lite to darmowy, nowoczesny program do odtwarzania wideo w jakości High Definition, DVB-T, i kamer HD. To kompletny produkt, który nie wymaga instalacji dodatkowych kodeków.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii