System

Kategoria

Licencja

Język

Programy, dzięki którym możliwe jest oglądanie telewizji jak również słuchanie stacji radiowych z całego świata za pośrednictwem Internetu.

Windows Multimedia

Odtwarzacze stacji radiowych i telewizyjnych Windows

Free Internet TV 8.0

Free Internet TV-picture

Free Internet TV to aplikacja, która umożliwia oglądanie kanałów telewizji satelitarnej bez potrzeby instalowania różnego typu talerzy, urządzeń, itp.

Internet Satellite TV Player 1.2

Internet Satellite TV Player-picture

Internet Satellite TV Player to aplikacja, która umożliwia oglądanie kanałów telewizji satelitarnej bez potrzeby instalowania różnego typu talerzy, urządzeń, itp.

Spotify 1.0.20.101

Spotify-picture

Spotify to radio internetowe, które ma dostęp do ponad 13 milionów utworów z całego świata.

PlayOn 4.0.37

PlayOn-picture

PlayOn jest aplikacją, która umożliwia wyświetlanie na domowym telewizorze materiałów filmowych dostępnych na takich serwisach jak Hulu, Netflix, YouTube czy Amazon VOD.

NextPVR 3.6.6

NextPVR-picture

NextPVR to rozbudowany program, który przeznaczony jest do nagrywania filmów TV nadawanych za pośrednictwem internetu, a także do odtwarzania posiadanych plików graficznych, wideo i audio.

Kodi (XBMC) 15.2 "Isengard"

Kodi (XBMC)-picture

Kodi to centrum domowej rozrywki. Dzięki Kodi można słuchać muzyki, oglądać zdjęcia i filmy na zestawie kina domowego oraz zwykłym telewizorze. Interfejs został tak zaprojektowany, aby wygodnie było z niego korzystać z kanapy w salonie.

Kodi (XBMC) Development Build 16.0 "Jarvis" Beta

Kodi (XBMC) Development Build-picture

Kodi (XBMC) Development Build to rozwojowa wersja popularnego odtwarzacza. Wersja beta posiada usprawnienia, które są na etapach testów.

ipla dla Windows

ipla-picture

Aplikacja pozwala na odtwarzanie telewizji na żywo oraz VOD. Ten bezpłatny program umożliwia oglądanie transmisji telewizji Polsat bez żadnego abonamentu. Część filmów może wymagać wykupienia odpowiedniego pakietu, jednak wszystkie produkcje Polsatu dostępne są całkowicie za darmo.

Pocket Radio Player 311015

Pocket Radio Player-picture

Pocket Radio Player to mała aplikacja przeznaczona do słuchania internetowych stacji radiowych z całego świata.

E-Tuner 5.22

E-Tuner-picture

E-Tuner to darmowy program, który umożliwia oglądanie programów telewizyjnych i słuchanie audycji radiowych za pośrednictwem Internetu.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii