System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje pozwalające odzyskać przypadkowo usunięte pliki i foldery z różnego rodzaju nośników danych. Programy te pozwalają również na bezpieczniejsze przechowywanie danych oraz tworzenie kopii zapasowych, czyli tak zwanych ""backupów"".

Windows, Narzędzia

Odzyskiwanie danych i tworzenie kopii zapasowych

Windows

SARDU 3.0.0.0 beta 3

relatedPhoto

SARDU jest programem, dzięki któremu będzie możliwe stworzenie tak zwanego dysku naprawczego, który przyda się w przypadku problemów z system z rodziny Windows lub Linux.

WinSetupFromUSB 1.3

relatedPhoto

WinSetupFromUSB to aplikacja, dzięki której możliwe będzie przygotowanie pendrive’a z systemem operacyjnym.

WinToFlash 0.8.0009 beta

relatedPhoto

WinToFlash to program, dzięki któremu będzie możliwe przygotowanie tak zwanego bootowalnego pendrive’a z systemem operacyjnym z rodziny Windows.

WinToUSB 1.4

relatedPhoto

WinToUSB to proste i darmowe narzędzie przeznaczone do tworzenia bootowalnego dysku twardego USB lub pendrive'a z systemem Windows Vista/7/8/8.1/2008 i WinPE 2/3/4/5.

Alcoholer 4.1

relatedPhoto

Alcoholer to program, który tworzy kopie bezpieczeństwa gier, które są chronione przez zabezpieczenia z serii SafeDisc, SecuRom itd.

Auto-Backup 1.5.0.2

Auto-Backup-picture

Program Auto-Backup służy do automatycznego tworzenia kopii zapasowych plików i przesyłania ich na bezpieczne serwery. Usługa zaprojektowana została zwłaszcza z myślą o użytkownikach, którzy mają jedynie podstawową wiedzę o komputerze.

Backup4all 5

Backup4all-picture

Backup4all to rozbudowany program do przygotowywania kopii zapasowych plików i folderów. Wygodne kreatory, intuicyjny interfejs użytkownika i prostota obsługi sprawiają, że jest to narzędzie zarówno do zastosowań domowych oraz profesjonalnych. Podstawową funkcjonalność aplikacji można rozszerzać za pomocą darmowych wtyczek.

PowerBackup 2.5

PowerBackup-picture

PowerBackup to aplikacja służąca do tworzenia kopii zapasowych plików zapisanych na dysku twardym.

Memeo Backup Standard 4.5

Memeo Backup Standard-picture

Memeo Backup Standard to aplikacja, która pozwala wykonać kopię zapasową zawartości nośników pamięci użytkownika i przywrócić ją w razie potrzeby.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii