System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje pozwalające odzyskać przypadkowo usunięte pliki i foldery z różnego rodzaju nośników danych. Programy te pozwalają również na bezpieczniejsze przechowywanie danych oraz tworzenie kopii zapasowych, czyli tak zwanych ""backupów"".

Windows Narzędzia

Odzyskiwanie danych i tworzenie kopii zapasowych Windows

LojiklSweep 2.12.28.0

LojiklSweep-picture

LojiklSweep to program, który może zostać skonfigurowany do każdego typu operacji związanej z tworzeniem kopii zapasowej.

Staxofax Lite Portable 14.12

Staxofax Lite Portable-picture

Staxofax Lite Portable to program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych adresów e-mail, zakładek do stron internetowych, numerów telefonów, zdjęć, notatek i zrzutów ekranu.

Staxofax Lite 14.12

Staxofax Lite-picture

Staxofax Lite to program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych adresów e-mail, zakładek do stron internetowych, numerów telefonów, zdjęć, notatek i zrzutów ekranu.

Recovery Toolbox for Excel 3.0

relatedPhoto

Recovery Toolbox dla Excela pomaga odzyskać dane z uszkodzonych, niewłaściwie zmodyfikowanych bądź niepełnych plików programu Microsoft Excel.

Ashampoo Backup Pro 10

Ashampoo Backup Pro-picture

Ashampoo Backup Pro to narzędzie do tworzenia kopii zapasowych pojedynczych plików, folderów, a nawet całych partycji dysków.

Transwiz 1.10

Transwiz-picture

Transwiz to darmowe narzędzie służące do tworzenia kopii zapasowych danych z jednego komputera, w celu przeniesienia ich na inne komputery.

PartitionGuru Professional 3.7.0

PartitionGuru Professional-picture

PartitionGuru Professional to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych wybranych partycji lub całych dysków twardych.

PartitionGuru Free 3.7.0

PartitionGuru Free-picture

PartitionGuru Free to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych wybranych partycji lub całych dysków twardych.

RollBack Home Edition 10.4

RollBack Home Edition-picture

RollBack Home Edition to darmowa aplikacja będąca tzw. machiną czasu, dzięki której utworzymy i przywrócimy kopie zapasowe systemu Windows.

KLS Backup Professional 2015 8.3.2.1

KLS Backup Professional-picture

KLS Backup Professional to niezwykle rozbudowane narzędzie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych plików oraz synchronizację danych zapisanych na dysku.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii