System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje pozwalające odzyskać przypadkowo usunięte pliki i foldery z różnego rodzaju nośników danych. Programy te pozwalają również na bezpieczniejsze przechowywanie danych oraz tworzenie kopii zapasowych, czyli tak zwanych ""backupów"".

Windows, Narzędzia

Odzyskiwanie danych i tworzenie kopii zapasowych

Windows

SARDU 3.0.0.0 beta 3

relatedPhoto

SARDU jest programem, dzięki któremu będzie możliwe stworzenie tak zwanego dysku naprawczego, który przyda się w przypadku problemów z system z rodziny Windows lub Linux.

WinSetupFromUSB 1.3

relatedPhoto

WinSetupFromUSB to aplikacja, dzięki której możliwe będzie przygotowanie pendrive’a z systemem operacyjnym.

WinToUSB 1.4

relatedPhoto

WinToUSB to proste i darmowe narzędzie przeznaczone do tworzenia bootowalnego dysku twardego USB lub pendrive'a z systemem Windows Vista/7/8/8.1/2008 i WinPE 2/3/4/5.

CA ARCserve Backup r16.5

relatedPhoto

Amanda jest to rozbudowana aplikacja, której głównym przeznaczeniem jest tworzenie tzw. backup'ów.

AOMEI Backuper 2.0.2.0

AOMEI Backuper-picture

AOMEI Backuper jest programem, dzięki któremu będziemy mogli dokonać archiwizacji najważniejszych danych, które zgromadziliśmy na dysku twardym komputera.

Active@ Disk Image Lite 6.0.1

relatedPhoto

Active@ Disk Image Lite darmową wersją aplikacji, dzięki której możemy łatwo zarządzać, znajdującymi się na różnych komputerach, kopiami zapasowymi.

Acronis True Image Home 2012 15.0.0 Build 5545

Acronis True Image Home-picture

Acronis True Image Home to zaawansowany program do zabezpieczenia danych z całego komputera. Do jego głównych funkcji należy tworzenie całościowej kopii dysków twardych zainstalowanych w komputerze, archiwizacja multimediów (muzyki, fotografii, filmów), zapamiętywanie ustawień konfiguracji wielu programów, ochrona prywatności a także planowanie zadań.

Acronis Backup and Security 2011 Build 14.0.24

relatedPhoto

Acronis Backup and Security to oprogramowanie, dzięki któremu będzie możliwe stworzenie kopii zapasowej wybranych danych, które następnie trafi do sieci albo na wymienny nośnik. A to dopiero początek możliwości.

Abelssoft Backup 2014

Abelssoft Backup-picture

Abelssoft Backup to niewielkich rozmiarów program, który pozwoli nam wykonać kopię zapasową dowolnego pliku.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii