System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje pozwalające odzyskać przypadkowo usunięte pliki i foldery z różnego rodzaju nośników danych. Programy te pozwalają również na bezpieczniejsze przechowywanie danych oraz tworzenie kopii zapasowych, czyli tak zwanych ""backupów"".

Windows, Narzędzia

Odzyskiwanie danych i tworzenie kopii zapasowych

Windows

Acronis True Image Home 2012 15.0.0 Build 5545

Acronis True Image Home-picture

Acronis True Image Home to zaawansowany program do zabezpieczenia danych z całego komputera. Do jego głównych funkcji należy tworzenie całościowej kopii dysków twardych zainstalowanych w komputerze, archiwizacja multimediów (muzyki, fotografii, filmów), zapamiętywanie ustawień konfiguracji wielu programów, ochrona prywatności a także planowanie zadań.

Norton Ghost 15

Norton Ghost-picture

Norton Ghost to program zabezpieczający dane z dysku twardego. Dzięki niemu można wykonać prawie każdą czynność związaną z kopią zapasową - od prostego skopiowania danych po klonowanie partycji systemowych, kopie przyrostowe i wygodne zarządzanie wieloma kopiami za pomocą aliasów.

Backup4all 5

Backup4all-picture

Backup4all to rozbudowany program do przygotowywania kopii zapasowych plików i folderów. Wygodne kreatory, intuicyjny interfejs użytkownika i prostota obsługi sprawiają, że jest to narzędzie zarówno do zastosowań domowych oraz profesjonalnych. Podstawową funkcjonalność aplikacji można rozszerzać za pomocą darmowych wtyczek.

iUndelete [NTFS] 3.3.100

relatedPhoto

iUndelete jest zaawansowanym, ale prostym w obsłudze narzędziem do odzyskiwania danych z dysków formatu NTFS.

Sonne Flash Decompiler

Sonne Flash Decompiler-picture

Sonne Flash Decompiler został zaprojektowany dla osób, które często wykonują wiele operacji na plikach flash. Program pozwala odzyskać całe pliki bądź ich poszczególne elementy oraz konwertować SWF do EXE.

FineRecovery 4.4.9

FineRecovery-picture

Oprogramowanie do odzyskiwania danych (plików i folderów), które zostały przypadkowo usunięte z partycji NTFS.

Backup&Synchronize Pro 8.3.346

relatedPhoto

Dzięki Backup&Synchronize Pro bardzo szybko przygotujesz kopię zapasową najważniejszych dla systemu plików.

Recovery for Works 13.0

Recovery for Works-picture

Recovery for Works to bardzo przydatne narzędzie do odzyskiwania danych z uszkodzonych plików dokumentów Microsoft Works.

Recovery for Windows Registry

relatedPhoto

Recovery for Windows Registry to kompletny a zarazem bardzo prosty program , który naprawia uszkodzone pliki rejestru Windows.

RiteRecovery 1.0.0847

RiteRecovery-picture

RiteRecovery to niewielkie narzędzie, które odzyskuje uszkodzone pliki z różnych źródeł, w tym dyskietek, USB czy archiwów ZIP.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii