System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje pozwalające odzyskać przypadkowo usunięte pliki i foldery z różnego rodzaju nośników danych. Programy te pozwalają również na bezpieczniejsze przechowywanie danych oraz tworzenie kopii zapasowych, czyli tak zwanych ""backupów"".

Windows Narzędzia

Odzyskiwanie danych i tworzenie kopii zapasowych Windows

DiskInternals Office Recovery 3.3

DiskInternals Office Recovery-picture

DiskInternals Office Recovery to narzędzie, dzięki któremu odzyskasz skasowane lub uszkodzone pliki należące do pakietu Microsoft Office.

DiskInternals Music Recovery 2.1

relatedPhoto

DiskInternals Music Recovery to efektywne narzędzie, które umożliwia odzyskiwanie plików multimedialnych, które zostały skasowane lub uszkodzone.

PixFix 3.5 build 8078

PixFix-picture

Aplikacja o nazwie PixFix przydatna jest przy próbach odzyskania skasowanych, zgubionych czy uszkodzonych zdjęć jakie znajdowały się wcześniej na twardym dysku.

Local Website Archive 2012 (12.2)

relatedPhoto

Local Website Archive to łatwe w obsłudze narzędzie służące do pobierania wybranych stron internetowych.

Redo Backup and Recovery 1.0.4

Redo Backup and Recovery-picture

Redo Backup and Recovery to aplikacja służąca do tworzenia kopii zapasowych danych, jak również przywracania plików z wcześniej utworzonych nośników - tzw. "backupów".

Quick Recovery for Windows 13.0

Quick Recovery for Windows-picture

Quick Recovery for Windows to narzędzie służące do odzyskiwania danych z dysków twardych (HDD).

Quick Recovery Pen Drive

Quick Recovery Pen Drive-picture

Quick Recovery Pen Drive umożliwia kompletne odzyskanie skasowanych bądź uszkodzonych danych z pamięci przenośnej.

C-Photo Recovery

C-Photo Recovery-picture

C-Photo Recovery jest programem stworzonym specjalnie do tego, aby odzyskać utracone zdjęcia. Aplikacja przeszukuje dostępne dyski w celu odnalezienia plików graficznych, zapisanych w najpopularniejszych formatach (*.JPEG, *.GIF, *.PNG, *BMP, a także *.RAW, rozszerzeniem bardzo często wykorzystywanym przez producentów aparatów cyfrowych).

BadCopy Pro 4.10

BadCopy Pro-picture

BadCopy Pro to program do odzyskiwania danych z wszelkich nośników informacji, takich jak dyskietki FD, ZIP i JAZ, a także płyt CD i DVD i kart pamięci. Aplikacja pozwala na odczyt tych nośników, które dla systemu operacyjnego mogą być niewidoczne.

Flash File Recovery 5.1

Flash File Recovery-picture

Flash File Recovery to program umożliwiający odzyskiwanie skasowanych wcześniej plików graficznych. Aplikacja może okazać się niezwykle przydatna szczególnie dla profesjonalnych fotografów oraz grafików.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii