System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje pozwalające odzyskać przypadkowo usunięte pliki i foldery z różnego rodzaju nośników danych. Programy te pozwalają również na bezpieczniejsze przechowywanie danych oraz tworzenie kopii zapasowych, czyli tak zwanych ""backupów"".

Windows, Narzędzia

Odzyskiwanie danych i tworzenie kopii zapasowych

Windows

AVG Rescue CD (do utworzenia dysku USB) 120.150511

AVG Rescue CD (do utworzenia dysku USB)-picture

AVG Rescue CD to aplikacja przeznaczona do odzyskiwania systemu operacyjnego i danych z zainfekowanych komputerów za pośrednictwem pendrive’a podłączonego przez port USB.

Bad CD Repair

Bad CD Repair-picture

Bad CD Repair to oprogramowanie, dzięki któremu będzie możliwe odzyskanie danych, jakie znajdują się na uszkodzonych płytach CD tudzież DVD.

CryptoExpert Professional 8.15

CryptoExpert Professional-picture

CryptoExpert to rozbudowany program szyfrujący. CryptoExpert pozwala użytkownikowi zabezpieczyć pliki i foldery podstawowym 256-bitowym kluczem AES bądź jednym z innych, które oferuje.

CD Bank Cataloguer 2.7.8

CD Bank Cataloguer-picture

CD Bank Cataloguer jest programem umożliwiającym stworzenie baza danych, co pozwoli lepiej zorganizować kolekcję płyt CD czy też DVD lub też pliki zapisane na dowolnych innych nośnikach.

Active@ UNDELETE 8.6

relatedPhoto

Active@ UNDELETE jest programem umożliwiającym odzyskanie danych, które zostały chociażby pomyłkowo usunięte lub przywrócenie partycji.

Staxofax Lite 3.17

Staxofax Lite-picture

Staxofax Lite to program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych adresów e-mail, zakładek do stron internetowych, numerów telefonów, zdjęć, notatek i zrzutów ekranu.

CnW Data Recovery 4.46

CnW Data Recovery-picture

CnW Data Recovery jest łatwym w użyciu programem który umożliwia odzyskiwanie usuniętych, uszkodzonych, częściowo sformatowanych lub błędnych danych z dysku twardego, pamięci kamer cyfrowych, płyt CD oraz DVD, a także nośników (Zip/ Jaz drivers).

Prevent Restore 4.07

Prevent Restore-picture

Prevent Restore to aplikacja przeznaczona do niszczenia jakichkolwiek śladów po usuniętych plikach i folderach.

C-Photo Recovery 2.25

C-Photo Recovery-picture

C-Photo Recovery jest programem stworzonym specjalnie do tego, aby odzyskać utracone zdjęcia. Aplikacja przeszukuje dostępne dyski w celu odnalezienia plików graficznych, zapisanych w najpopularniejszych formatach (*.JPEG, *.GIF, *.PNG, *BMP, a także *.RAW, rozszerzeniem bardzo często wykorzystywanym przez producentów aparatów cyfrowych).

SaveGameBackup 2.0

relatedPhoto

SaveGameBackup to darmowy program stworzony do wykonywania kopii zapasowych stanów gry.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii