System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje pozwalające odzyskać przypadkowo usunięte pliki i foldery z różnego rodzaju nośników danych. Programy te pozwalają również na bezpieczniejsze przechowywanie danych oraz tworzenie kopii zapasowych, czyli tak zwanych ""backupów"".

Windows Narzędzia

Odzyskiwanie danych i tworzenie kopii zapasowych Windows

Transwiz 1.10

Transwiz-picture

Transwiz to darmowe narzędzie służące do tworzenia kopii zapasowych danych z jednego komputera, w celu przeniesienia ich na inne komputery.

PartitionGuru Professional 3.7.0

PartitionGuru Professional-picture

PartitionGuru Professional to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych wybranych partycji lub całych dysków twardych.

PartitionGuru Free 3.7.0

PartitionGuru Free-picture

PartitionGuru Free to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych wybranych partycji lub całych dysków twardych.

RollBack Home Edition 10.4

RollBack Home Edition-picture

RollBack Home Edition to darmowa aplikacja będąca tzw. machiną czasu, dzięki której utworzymy i przywrócimy kopie zapasowe systemu Windows.

KLS Backup Professional 2015 8.3.2.1

KLS Backup Professional-picture

KLS Backup Professional to niezwykle rozbudowane narzędzie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych plików oraz synchronizację danych zapisanych na dysku.

DiskInternals Office Recovery 3.3

DiskInternals Office Recovery-picture

DiskInternals Office Recovery to narzędzie, dzięki któremu odzyskasz skasowane lub uszkodzone pliki należące do pakietu Microsoft Office.

DiskInternals Music Recovery 2.1

relatedPhoto

DiskInternals Music Recovery to efektywne narzędzie, które umożliwia odzyskiwanie plików multimedialnych, które zostały skasowane lub uszkodzone.

PixFix 3.5 build 8078

PixFix-picture

Aplikacja o nazwie PixFix przydatna jest przy próbach odzyskania skasowanych, zgubionych czy uszkodzonych zdjęć jakie znajdowały się wcześniej na twardym dysku.

Local Website Archive 2012 (12.2)

relatedPhoto

Local Website Archive to łatwe w obsłudze narzędzie służące do pobierania wybranych stron internetowych.

Redo Backup and Recovery 1.0.4

Redo Backup and Recovery-picture

Redo Backup and Recovery to aplikacja służąca do tworzenia kopii zapasowych danych, jak również przywracania plików z wcześniej utworzonych nośników - tzw. "backupów".

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii