System

Kategoria

Licencja

Język

Aplikacje pozwalające odzyskać przypadkowo usunięte pliki i foldery z różnego rodzaju nośników danych. Programy te pozwalają również na bezpieczniejsze przechowywanie danych oraz tworzenie kopii zapasowych, czyli tak zwanych ""backupów"".

Windows Narzędzia

Odzyskiwanie danych i tworzenie kopii zapasowych Windows

KsBackup 2.0

KsBackup-picture

KsBackup to program służący do tworzenia kopii zapasowych oraz monitorowania systemu operacyjnego.

Files Terminator Free Portable 2.6.0.1

Files Terminator Free Portable-picture

Files Terminator Free to aplikacja stworzona do permanentnego usunięcia danych z komputera bez możliwości odzyskania ich nawet za pomocą profesjonalnego oprogramowania.

Files Terminator Free 2.6.0.1

Files Terminator Free-picture

Files Terminator Free to aplikacja stworzona do permanentnego usunięcia danych z komputera bez możliwości odzyskania ich nawet za pomocą profesjonalnego oprogramowania.

JaBack 11

JaBack-picture

JaBack to program do zautomatyzowanego tworzenia kopii zapasowych, synchronizacji i archiwizowania zawartości dysków twardych komputera. Użytkownik może ustawić wiele parametrów, które będą zapamiętane przez aplikację.

File Backup Watcher 2.8.30

File Backup Watcher-picture

File Backup Watcher oferuje w zależności od wersji wiele funkcji związanych z zabezpieczeniem danych przed utratą. Wydanie bezpłatne pozwala na zapisywanie kopii zapasowej na dyskietkach, tworzenie pełnej kopii, obsługę profili i folderów, planowanie zadań oraz zawiera bezpłatny program do nagrywania płyt CD i DVD.

Acronis True Image Home 2015 19.0 Build 5518

Acronis True Image Home-picture

Acronis True Image Home to zaawansowany program do zabezpieczenia danych z całego komputera. Do jego głównych funkcji należy tworzenie całościowej kopii dysków twardych zainstalowanych w komputerze, archiwizacja multimediów (muzyki, fotografii, filmów), zapamiętywanie ustawień konfiguracji wielu programów, ochrona prywatności a także planowanie zadań.

LojiklSweep 2.12.28.0

LojiklSweep-picture

LojiklSweep to program, który może zostać skonfigurowany do każdego typu operacji związanej z tworzeniem kopii zapasowej.

Staxofax Lite Portable 14.12

Staxofax Lite Portable-picture

Staxofax Lite Portable to program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych adresów e-mail, zakładek do stron internetowych, numerów telefonów, zdjęć, notatek i zrzutów ekranu.

Staxofax Lite 14.12

Staxofax Lite-picture

Staxofax Lite to program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych adresów e-mail, zakładek do stron internetowych, numerów telefonów, zdjęć, notatek i zrzutów ekranu.

Recovery Toolbox for Excel 3.0

relatedPhoto

Recovery Toolbox dla Excela pomaga odzyskać dane z uszkodzonych, niewłaściwie zmodyfikowanych bądź niepełnych plików programu Microsoft Excel.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii