System

Kategoria

Licencja

Język

Programy w tej kategorii pozwalają usprawnić działanie systemu operacyjnego, zwiększyć jego funkcjonalność i poprawić wydajność uruchamianych aplikacji.

Windows, Narzędzia

Optymalizacja i przyspieszanie systemu

Windows

Spikit 1.9.2.0

relatedPhoto

Spikit to aplikacja, która umożliwi sterowanie komputerem z pomocą głosu, a program dobrze radzi sobie z językiem polskim.

gMote 1.32

relatedPhoto

gMote to program, który pozwala na zautomatyzowanie i ulepszenie kontroli nad komputerem, dzięki wykorzystaniu gestów myszy.

Flutter 0.1.18

relatedPhoto

Flutter to oprogramowanie, które umożliwia wykorzystanie gestów rąk do sterowania komputerem, jeśli tylko korzystamy z systemu z rodziny Windows.

AutoIt 3.3.8.1

AutoIt-picture

AutoIt to aplikacja, dzięki której będzie możliwe zautomatyzowanie niektórych operacji, jakie można przygotować dzięki skryptom w języku Autolt.

BatteryBar 3.6.3

BatteryBar-picture

BatteryBar to świetny program dla posiadaczy laptopów. Aplikacja uruchamia się w pasku tray i wyświetla stan wyczerpania baterii.

Minimem 1.1

Minimem-picture

Minimem pozwoli użytkownikowi na ograniczenia zużycia pamięci w komputerze poprzez modyfikację ustawień niektórych programów.

StrokeIt 0.9.7

relatedPhoto

StrokeIt to program, który pozwoli nam uruchamiać aplikacje czy też po prostu sterować komputerem z pomocą gestów myszy.

WinMetro 1.0

relatedPhoto

WinMetro to oprogramowanie, które umożliwia skorzystanie z interfejsu Metro UI, jaki możemy znaleźć w systemie Windows 8.

Ultimate Windows Tweaker 2.2

Ultimate Windows Tweaker-picture

Ultimate Windows Tweaker to program czerpiący swoją inspirację z TweakUI (autorstwa Microsoftu), czego nie kryje nawet sam producent. Narzędzie Ultimate Windows Tweaker to służy udoskonalania działania systemu operacyjnego Windows Vista.

System Mechanic Pro 14.0.1

System Mechanic Pro-picture

System Mechanic to aplikacja rozwiązująca kompleksowo problemy z systemem operacyjnym Windows. System Mechanic za pomocą wygodnych kreatorów przyspiesza działanie Windows, naprawia napotkane problemy, czyści dane niepotrzebnie przechowywane na dysku oraz zabezpiecza przed oprogramowaniem szpiegowskim.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii