System

Kategoria

Licencja

Język

Programy w tej kategorii pozwalają usprawnić działanie systemu operacyjnego, zwiększyć jego funkcjonalność i poprawić wydajność uruchamianych aplikacji.

Windows Narzędzia

Optymalizacja i przyspieszanie systemu Windows

CCleaner 5.20

CCleaner-picture

CCleaner to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu Windows i ochrony prywatności. CCleaner jest ceniony na całym świecie za szybkość działania i skuteczność w usuwaniu śmieci zalegających w systemie.

JetClean 1.5.0.125

JetClean-picture

JetClean to aplikacja, która usunie zbędne pliki z dysku, chroniąc tym samym prywatność użytkownika.

Advanced SystemCare Free 9.3.0.1121

Advanced SystemCare Free-picture

Advanced SystemCare Free to rozbudowana i darmowa aplikacja, która pomoże Ci chronić, naprawić i posprzątać system.

Advanced SystemCare Ultimate 9.3.0.1121

Advanced SystemCare Ultimate-picture

Advanced SystemCare Ultimate to rozbudowana i darmowa aplikacja, która pomoże Ci chronić, naprawić i posprzątać, a także zoptymalizować pracę systemu.

Jumpshot 1.0.0

relatedPhoto

Jumpshot to aplikacja, dzięki której będzie możliwe oczyszczenie komputera ze zbędnych elementów bez konieczności ingerencji użytkownika.

Ashampoo WinOptimizer 14

Ashampoo WinOptimizer-picture

Ashampoo WinOptimizer to kompleksowe narzędzie do optymalizacji systemu Windows. Program przeznaczony jest zarówno dla zaawansowanych, jak i zupełnie niedoświadczonych odbiorców, dzięki prostemu w obsłudze interfejsowi oraz szerokiej funkcjonalności.

Ashampoo WinOptimizer FREE 14

Ashampoo WinOptimizer FREE-picture

Ashampoo WinOptimizer to kompleksowe narzędzie do optymalizacji systemu Windows. Program przeznaczony jest zarówno dla zaawansowanych, jak i zupełnie niedoświadczonych odbiorców, ponieważ jego interfejs jest przyjazny a jednocześnie funkcjonalność Ashampoo WinOptimizer dorównuje innym tego typu aplikacjom.

JetBoost 2.0.0.67

JetBoost-picture

JetBoost to aplikacja do optymalizowania pracy systemu operacyjnego poprzez wyłączenie zbędnych i spowalniających procesów.

Repair WMI 2.8.8

Repair WMI-picture

Repair WMI to aplikacja, która naprawi usługę WMI (Windows Management Instrumentation) i przywróci poprawne działanie wielu programom.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Top darmowe programy

Programy wg kategorii