System

Kategoria

Licencja

Język

Narzędzia oraz programy, które pomogą w zarządzaniu czasem. Dzięki tego rodzaju aplikacjom możemy automatycznie wygenerować plan dnia lub też stworzyć przypomnienie o wcześniej ustalonym wydarzeniu.

Windows, Biuro

Organizery

Windows

Organizer szkolny 2.0.8.12536

Organizer szkolny-picture

Organizer szkolny to aplikacja, która pozwoli Ci przygotować plan lekcji czy zajęć na uczelni.

Wedding Plans 1.0

Wedding Plans-picture

Wedding Plans to prosty program pozwalający na zaplanowanie ślubu. Aplikacja oferuje wiele przyjemnych dla oka wykresów przydatnych przy podejmowaniu najważniejszych życiowych decyzji.

WireNote 3.5.2

WireNote-picture

WireNote tto prosty i w pełni darmowy program, który pomaga w codziennym zarządzaniu dużą ilością zadań oraz informacji napływających z sieci.

Achieve Planner (XP/2000) 1.8.1

relatedPhoto

Achieve Planner to rozbudowany pakiet, który pomoże Ci znacznie lepiej rozplanować czas pracy oraz pilnych zadań, które musisz wykonać.

Achieve Planner (Vista)

relatedPhoto

Achieve Planner to rozbudowany pakiet, który pomoże Ci znacznie lepiej rozplanować czas pracy oraz pilnych zadań, które musisz wykonać.

SmartAssistant 2.3.20

SmartAssistant-picture

SmartAssistant pozwala wygodnie i bezpiecznie zarządzać codziennymi sprawami – kalendarzem, planem dnia czy listą spraw do załatwienia.

FreshOutline 2.1.1.49

relatedPhoto

FreshOutline jest przydatnym podręcznym menedżerem danych, który pomaga użytkownikowi w wykonywaniu jego codziennej pracy.

ActionOutline Lite 3.4

ActionOutline Lite-picture

Narzędzie o nazwie ActionOutline Lite zostało stworzone po to, by organizować strzępki informacji w uporządkowaną całość.

4ASoft Agenda 9.01.01

4ASoft Agenda-picture

4ASoft Agenda to bardzo przydatny program pozwalający na ciągłe bycie w kontakcie z wszystkimi osobami ważnymi w interesach (klienci, dostawcy, koledzy z pracy).

Keep in Mind 4.5.6

relatedPhoto

Keep in Mind jest profesjonalną aplikacją, która umożliwia przygotowywanie złożonych projektów w firmach.

Sprawdź kolejne podstrony z programami

Programy wg kategorii